ראשי אודות טפסים חדשות ועדכונים צור קשר
 

קטרגל אולמות

כדורגל

כדורגל ותיקים

אופני הרים

באולינג

ברידג'

טניס שולחן

כדורסל

כדורסל נשים

כדורעף

שחייה

טניס שדה

כדורשת

סאפ

שחמט

ירי אקדח

שייט

קטרגל אולמות
טבלת הליגה

מיקוםשם קבוצהמשחקיםנצחונותתיקוהפסדיםהפסדים טכניםשערי זכותשערי חובההפרש שעריםנקודות
1עיריית בת-ים (עיריית בת-ים)8611 52282421
2עיריית רג/בית עמנואל (עיריית רג)8431 44331119
3בזק שריקי תא (בזק תא)8413 3024617
4כיבוי אש תא (כיבוי אש)84 4 3641-516
5C.a.l (ויזה כ.א.ל)8314 3640-415
6ארגון המורים העל יסודי/משרד החינוך (משרד החינוך)831313131014
7מקב בנק הבינלאומי (בנק הבינלאומי)8224 4044-414
8סי דאטה (סי דאטה)8224 2233-1114
9בלל מסלקה (בנק לאומי)821412542-1712




לוח משחקים
מספר סיבוב: א'

שם קבוצה שם קבוצה תאריך משחק יום משחק שעת משחק מגרש תוצאה

מספר מחזור: 1

מקב בנק הבינלאומי -
בזק שריקי תא ארגון המורים העל יסודי/משרד החינוך 14.11.2019 יום ה 21:45 בליך 5 - 2
כיבוי אש תא סי דאטה 13.11.2019 יום ד 18:00 שורשים 5 - 6
עיריית רג/בית עמנואל בלל מסלקה 04.02.2020 יום ג 19:00 קשב לוד 8 - 4
עיריית בת-ים C.a.l 04.02.2020 יום ג 20:15 שורשים 6 - 6

מספר מחזור: 2

C.a.l -
בלל מסלקה עיריית בת-ים 19.11.2019 יום ג 19:00 קשב לוד 1 - 10
סי דאטה עיריית רג/בית עמנואל 19.11.2019 יום ג 21:30 מרום נוה 0 - 6
ארגון המורים העל יסודי/משרד החינוך כיבוי אש תא 18.11.2019 יום ב 21:00 בליך 0 - 3 (ט)
מקב בנק הבינלאומי בזק שריקי תא 21.11.2019 יום ה 19:30 שורשים 5 - 1

מספר מחזור: 3

בזק שריקי תא -
כיבוי אש תא מקב בנק הבינלאומי 28.11.2019 יום ה 18:45 שורשים 9 - 6
עיריית רג/בית עמנואל ארגון המורים העל יסודי/משרד החינוך 21.01.2020 יום ג 21:30 מרום נוה 4 - 4
עיריית בת-ים סי דאטה 26.11.2019 יום ג 19:30 שורשים 5 - 1
C.a.l בלל מסלקה 26.11.2019 יום ג 19:00 קשב לוד 2 - 5

מספר מחזור: 4

בלל מסלקה -
סי דאטה C.a.l 02.12.2019 יום ב 21:45 בליך 2 - 5
ארגון המורים העל יסודי/משרד החינוך עיריית בת-ים 02.12.2019 יום ב 20:15 בליך 4 - 8
מקב בנק הבינלאומי עיריית רג/בית עמנואל 03.12.2019 יום ג 20:00 מרום נוה 6 - 6
בזק שריקי תא כיבוי אש תא 04.12.2019 יום ד 21:30 בליך 7 - 1

מספר מחזור: 5

כיבוי אש תא -
עיריית רג/בית עמנואל בזק שריקי תא 10.12.2019 יום ג 20:00 מרום נוה 2 - 2
עיריית בת-ים מקב בנק הבינלאומי 10.12.2019 יום ג 19:30 שורשים 5 - 4
C.a.l ארגון המורים העל יסודי/משרד החינוך 10.12.2019 יום ג 21:30 מרום נוה 2 - 1
בלל מסלקה סי דאטה 10.12.2019 יום ג 19:00 קשב לוד 2 - 2

מספר מחזור: 6

סי דאטה -
ארגון המורים העל יסודי/משרד החינוך בלל מסלקה 17.12.2019 יום ג 19:00 קשב לוד 7 - 3
מקב בנק הבינלאומי C.a.l 19.12.2019 יום ה 20:30 גבעת שמואל 8 - 5
בזק שריקי תא עיריית בת-ים 19.12.2019 יום ה 20:15 שורשים 5 - 6
כיבוי אש תא עיריית רג/בית עמנואל 17.12.2019 יום ג 19:30 שורשים 8 - 2

מספר מחזור: 7

עיריית רג/בית עמנואל -
עיריית בת-ים כיבוי אש תא 02.01.2020 יום ה 19:30 שורשים 9 - 1
C.a.l בזק שריקי תא 01.01.2020 יום ד 20:00 בליך 3 - 4
בלל מסלקה מקב בנק הבינלאומי 31.12.2019 יום ג 19:00 קשב לוד 6 - 5
סי דאטה ארגון המורים העל יסודי/משרד החינוך 31.12.2019 יום ג 21:30 מרום נוה 3 - 4

מספר מחזור: 8

ארגון המורים העל יסודי/משרד החינוך -
מקב בנק הבינלאומי סי דאטה 09.01.2020 יום ה 21:00 בליך 3 - 3
בזק שריקי תא בלל מסלקה 21.01.2020 יום ג 19:00 קשב לוד 3 - 0 (ט)
כיבוי אש תא C.a.l 27.01.2020 יום ב 20:15 שורשים 4 - 7
עיריית רג/בית עמנואל עיריית בת-ים 07.01.2020 יום ג 20:00 מרום נוה 6 - 3

מספר מחזור: 9

עיריית בת-ים -
C.a.l עיריית רג/בית עמנואל 14.01.2020 יום ג 20:00 מרום נוה 6 - 10
בלל מסלקה כיבוי אש תא 14.01.2020 יום ג 19:30 שורשים 4 - 5
סי דאטה בזק שריקי תא 15.01.2020 יום ד 20:00 בליך 5 - 3
ארגון המורים העל יסודי/משרד החינוך מקב בנק הבינלאומי 16.01.2020 יום ה 21:10 גבעת שמואל 9 - 3



מספר סיבוב: ב'

שם קבוצה שם קבוצה תאריך משחק יום משחק שעת משחק מגרש תוצאה

מספר מחזור: 10

מקב בנק הבינלאומי -
ארגון המורים העל יסודי/משרד החינוך בזק שריקי תא 27.02.2020 יום ה 21:45 גבעת שמואל -
סי דאטה כיבוי אש תא 25.02.2020 יום ג 20:15 שורשים -
בלל מסלקה עיריית רג/בית עמנואל 25.02.2020 יום ג 20:45 מרום נוה -
C.a.l עיריית בת-ים 26.02.2020 יום ד 21:15 בליך -

מספר מחזור: 11

C.a.l -
עיריית בת-ים בלל מסלקה 03.03.2020 יום ג 19:00 קשב לוד -
עיריית רג/בית עמנואל סי דאטה 03.03.2020 יום ג 21:30 מרום נוה -
כיבוי אש תא ארגון המורים העל יסודי/משרד החינוך 04.03.2020 יום ד 20:15 שורשים -
בזק שריקי תא מקב בנק הבינלאומי 01.03.2020 יום א 20:15 שורשים -

מספר מחזור: 12

בזק שריקי תא -
מקב בנק הבינלאומי כיבוי אש תא 19.03.2020 יום ה 19:30 שורשים -
ארגון המורים העל יסודי/משרד החינוך עיריית רג/בית עמנואל 17.03.2020 יום ג 20:45 מרום נוה -
סי דאטה עיריית בת-ים 16.03.2020 יום ב 20:15 בליך -
בלל מסלקה C.a.l 17.03.2020 יום ג 19:00 קשב לוד -

מספר מחזור: 13

בלל מסלקה -
C.a.l סי דאטה 22.03.2020 יום א 19:45 גבעת שמואל -
עיריית בת-ים ארגון המורים העל יסודי/משרד החינוך 24.03.2020 יום ג 20:15 שורשים -
עיריית רג/בית עמנואל מקב בנק הבינלאומי 26.03.2020 יום ה 21:00 בליך -
כיבוי אש תא בזק שריקי תא 25.03.2020 יום ד 20:15 שורשים -

מספר מחזור: 14

כיבוי אש תא -
בזק שריקי תא עיריית רג/בית עמנואל 31.03.2020 יום ג 21:30 מרום נוה -
מקב בנק הבינלאומי עיריית בת-ים 02.04.2020 יום ה 20:15 שורשים -
ארגון המורים העל יסודי/משרד החינוך C.a.l 30.03.2020 יום ב 21:00 בליך -
סי דאטה בלל מסלקה 31.03.2020 יום ג 19:00 קשב לוד -

מספר מחזור: 15

סי דאטה -
בלל מסלקה ארגון המורים העל יסודי/משרד החינוך 07.04.2020 יום ג 19:00 קשב לוד -
C.a.l מקב בנק הבינלאומי 19.04.2020 יום א 18:15 גבעת שמואל -
עיריית בת-ים בזק שריקי תא 23.04.2020 יום ה 20:15 שורשים -
עיריית רג/בית עמנואל כיבוי אש תא 22.04.2020 יום ד 20:15 שורשים -

מספר מחזור: 16

עיריית רג/בית עמנואל -
כיבוי אש תא עיריית בת-ים 04.05.2020 יום ב 20:15 שורשים -
בזק שריקי תא C.a.l 04.05.2020 יום ב 19:30 בליך -
מקב בנק הבינלאומי בלל מסלקה 05.05.2020 יום ג 19:00 קשב לוד -
ארגון המורים העל יסודי/משרד החינוך סי דאטה 04.05.2020 יום ב 21:00 בליך -

מספר מחזור: 17

ארגון המורים העל יסודי/משרד החינוך -
סי דאטה מקב בנק הבינלאומי 10.05.2020 יום א 18:15 גבעת שמואל -
בלל מסלקה בזק שריקי תא 12.05.2020 יום ג 19:00 קשב לוד -
C.a.l כיבוי אש תא 10.05.2020 יום א 20:15 שורשים -
עיריית בת-ים עיריית רג/בית עמנואל 14.05.2020 יום ה 20:15 שורשים -

מספר מחזור: 18

עיריית בת-ים -
עיריית רג/בית עמנואל C.a.l 17.05.2020 יום א 21:15 גבעת שמואל -
כיבוי אש תא בלל מסלקה 19.05.2020 יום ג 20:15 שורשים -
בזק שריקי תא סי דאטה 17.05.2020 יום א 18:15 גבעת שמואל -
מקב בנק הבינלאומי ארגון המורים העל יסודי/משרד החינוך 17.05.2020 יום א 20:30 גבעת שמואל -



כתובתינו: ארלוזורוב 93 בניין ג' חדר 4, תל-אביב
טלפונים: 03-6095906, 03-6095884. פקס: 03-6095907
כניסת משתמש כל הזכויות שמורות להפועל מחוז תל-אביב © כניסת משתמש