ראשי אודות טפסים חדשות ועדכונים צור קשר
 

קטרגל אולמות

כדורגל

כדורגל ותיקים

אופני הרים

באולינג

ברידג'

טניס שולחן

כדורסל

כדורסל נשים

כדורעף

שחייה

טניס שדה

כדורשת

סאפ

שחמט

ירי אקדח

שייט

קטרגל אולמות
טבלת הליגה

מיקוםשם קבוצהמשחקיםנצחונותתיקוהפסדיםהפסדים טכניםשערי זכותשערי חובההפרש שעריםנקודות
1כיבוי אש רג (כיבוי אש)87 1 37181922
2רואי חשבון EY (Ernst &Young)8512 43261719
3בזק תא 2 35+ (בזק תא)85 3 52401218
4בית הלוחם (בית הלוחם)85 3 3328518
5סומך חייקין (סומך חייקין)85 3 3634218
6כיבוי אש גבעתיים (כיבוי אש)8314 4241115
7ההסתדרות החדשה (ההסתדרות החדשה)813223644-811
8קרסו מוטורס (קרסו מוטורס)811512847-1910
9רשות ההגירה (רשות ההגירה)81 522554-298




לוח משחקים
מספר סיבוב: א'

שם קבוצה שם קבוצה תאריך משחק יום משחק שעת משחק מגרש תוצאה

מספר מחזור: 1

בית הלוחם -
כיבוי אש רג סומך חייקין 20.11.2019 יום ד 21:30 בליך 8 - 2
כיבוי אש גבעתיים רואי חשבון EY 19.11.2019 יום ג 20:45 מרום נוה 3 - 2
ההסתדרות החדשה קרסו מוטורס 19.11.2019 יום ג 18:45 שורשים 7 - 7
רשות ההגירה בזק תא 2 35+ 21.11.2019 יום ה 21:00 בליך 7 - 4

מספר מחזור: 2

בזק תא 2 35+ -
קרסו מוטורס רשות ההגירה 25.11.2019 יום ב 20:15 שורשים 4 - 2
רואי חשבון EY ההסתדרות החדשה 27.11.2019 יום ד 21:30 בליך 4 - 4
סומך חייקין כיבוי אש גבעתיים 04.02.2020 יום ג 20:00 מרום נוה 6 - 3
בית הלוחם כיבוי אש רג 24.11.2019 יום א 20:30 בית הלוחם 2 - 4

מספר מחזור: 3

כיבוי אש רג -
כיבוי אש גבעתיים בית הלוחם 01.12.2019 יום א 20:30 בית הלוחם 6 - 8
ההסתדרות החדשה סומך חייקין 04.12.2019 יום ד 19:30 שורשים 2 - 8
רשות ההגירה רואי חשבון EY 04.12.2019 יום ד 18:45 שורשים 2 - 8
בזק תא 2 35+ קרסו מוטורס 02.12.2019 יום ב 19:30 שורשים 8 - 5

מספר מחזור: 4

קרסו מוטורס -
רואי חשבון EY בזק תא 2 35+ 08.12.2019 יום א 18:00 שורשים 6 - 5
סומך חייקין רשות ההגירה 08.12.2019 יום א 17:15 שורשים 3 - 0 (ט)
בית הלוחם ההסתדרות החדשה 08.12.2019 יום א 20:30 בית הלוחם 3 - 0 (ט)
כיבוי אש רג כיבוי אש גבעתיים 06.01.2020 יום ב 21:00 בליך 5 - 1

מספר מחזור: 5

כיבוי אש גבעתיים -
ההסתדרות החדשה כיבוי אש רג 17.12.2019 יום ג 20:00 מרום נוה 0 - 3 (ט)
רשות ההגירה בית הלוחם 15.12.2019 יום א 20:30 בית הלוחם 5 - 7
בזק תא 2 35+ סומך חייקין 18.12.2019 יום ד 20:15 שורשים 9 - 5
קרסו מוטורס רואי חשבון EY 16.12.2019 יום ב 19:30 שורשים 3 - 10

מספר מחזור: 6

רואי חשבון EY -
סומך חייקין קרסו מוטורס 08.01.2020 יום ד 18:00 שורשים 4 - 3
בית הלוחם בזק תא 2 35+ 05.01.2020 יום א 20:30 בית הלוחם 4 - 2
כיבוי אש רג רשות ההגירה 06.02.2020 יום ה 19:00 גבעת שמואל 3 - 0 (ט)
כיבוי אש גבעתיים ההסתדרות החדשה 06.02.2020 יום ה 19:45 גבעת שמואל 6 - 6

מספר מחזור: 7

ההסתדרות החדשה -
רשות ההגירה כיבוי אש גבעתיים 16.01.2020 יום ה 20:15 בליך 4 - 11
בזק תא 2 35+ כיבוי אש רג 14.01.2020 יום ג 21:30 מרום נוה 8 - 4
קרסו מוטורס בית הלוחם 02.02.2020 יום א 20:30 בית הלוחם 0 - 3 (ט)
רואי חשבון EY סומך חייקין 14.01.2020 יום ג 20:15 שורשים 6 - 3

מספר מחזור: 8

סומך חייקין -
בית הלוחם רואי חשבון EY 19.01.2020 יום א 20:30 בית הלוחם 3 - 6
כיבוי אש רג קרסו מוטורס 22.01.2020 יום ד 21:30 בליך 7 - 4
כיבוי אש גבעתיים בזק תא 2 35+ 23.01.2020 יום ה 20:30 גבעת שמואל 6 - 8
ההסתדרות החדשה רשות ההגירה 22.01.2020 יום ד 18:45 שורשים 14 - 5

מספר מחזור: 9

רשות ההגירה -
בזק תא 2 35+ ההסתדרות החדשה 29.01.2020 יום ד 20:00 בליך 8 - 3
קרסו מוטורס כיבוי אש גבעתיים 27.01.2020 יום ב 19:30 בליך 2 - 6
רואי חשבון EY כיבוי אש רג 27.01.2020 יום ב 20:15 בליך 1 - 3
סומך חייקין בית הלוחם 26.01.2020 יום א 20:30 בית הלוחם 5 - 3



מספר סיבוב: ב'

שם קבוצה שם קבוצה תאריך משחק יום משחק שעת משחק מגרש תוצאה

מספר מחזור: 10

סומך חייקין בזק תא 2 35+ 26.02.2020 יום ד 20:00 בליך -
רואי חשבון EY כיבוי אש רג 25.02.2020 יום ג 20:00 מרום נוה -
קרסו מוטורס כיבוי אש גבעתיים 26.02.2020 יום ד 20:45 בליך -
בית הלוחם -

מספר מחזור: 11

קרסו מוטורס -
כיבוי אש גבעתיים רואי חשבון EY 05.03.2020 יום ה 20:15 בליך -
כיבוי אש רג סומך חייקין 05.03.2020 יום ה 21:00 בליך -
בזק תא 2 35+ בית הלוחם 08.03.2020 יום א 20:30 בית הלוחם -

מספר מחזור: 12

בזק תא 2 35+ -
בית הלוחם כיבוי אש רג 22.03.2020 יום א 20:30 בית הלוחם -
סומך חייקין כיבוי אש גבעתיים 24.03.2020 יום ג 20:00 מרום נוה -
רואי חשבון EY קרסו מוטורס 22.03.2020 יום א 18:45 שורשים -

מספר מחזור: 13

רואי חשבון EY -
קרסו מוטורס סומך חייקין 01.04.2020 יום ד 20:15 שורשים -
כיבוי אש גבעתיים בית הלוחם 29.03.2020 יום א 20:30 בית הלוחם -
כיבוי אש רג בזק תא 2 35+ 02.04.2020 יום ה 19:00 גבעת שמואל -

מספר מחזור: 14

כיבוי אש רג -
בזק תא 2 35+ כיבוי אש גבעתיים 23.04.2020 יום ה 19:30 בליך -
בית הלוחם קרסו מוטורס 19.04.2020 יום א 20:30 מרום נוה -
סומך חייקין רואי חשבון EY 23.04.2020 יום ה 18:45 שורשים -

מספר מחזור: 15

סומך חייקין -
רואי חשבון EY בית הלוחם 26.04.2020 יום א 20:30 בית הלוחם -
קרסו מוטורס בזק תא 2 35+ 26.04.2020 יום א 20:30 גבעת שמואל -
כיבוי אש גבעתיים כיבוי אש רג 26.04.2020 יום א 21:15 גבעת שמואל -

מספר מחזור: 16

כיבוי אש גבעתיים -
כיבוי אש רג קרסו מוטורס 04.05.2020 יום ב 20:15 בליך -
בזק תא 2 35+ רואי חשבון EY 06.05.2020 יום ד 19:30 שורשים -
בית הלוחם סומך חייקין 03.05.2020 יום א 20:30 גבעת שמואל -



כתובתינו: ארלוזורוב 93 בניין ג' חדר 4, תל-אביב
טלפונים: 03-6095906, 03-6095884. פקס: 03-6095907
כניסת משתמש כל הזכויות שמורות להפועל מחוז תל-אביב © כניסת משתמש