ראשי אודות טפסים חדשות ועדכונים צור קשר
 

קטרגל אולמות

כדורגל

כדורגל ותיקים

אופני הרים

באולינג

ברידג'

טניס שולחן

כדורסל

כדורסל נשים

כדורעף

שחייה

טניס שדה

כדורשת

סאפ

שחמט

ירי אקדח

שייט

קטרגל אולמות
טבלת הליגה

מיקוםשם קבוצהמשחקיםנצחונותתיקוהפסדיםהפסדים טכניםשערי זכותשערי חובההפרש שעריםנקודות
1כלל ביטוח (כלל ביטוח)12921 73294432
2סלקום 35+ (סלקום)129 3 52252730
3בית הלוחם 35+ (בית הלוחם)12911172522030
4דואר ישראל - תחבורה (דואר ישראל)1261415852624
5משרד הביטחון ג 35+ (משרד הביטחון)12525 5047324
6שיבא תל השומר 35+ (ביח תל-השומר)1232613858-2019
7דן 35+ (דן קאופרטיב)1241524973-2419
8שופרסל (שופרסל)121110 2964-3515
9בזק תשתיות (בזק תא)81 7 2142-2110




לוח משחקים
מספר סיבוב: א'

שם קבוצה שם קבוצה תאריך משחק יום משחק שעת משחק מגרש תוצאה

מספר מחזור: 1

בזק תשתיות כלל ביטוח 18.11.2019 יום ב 20:15 בליך 2 - 4
בית הלוחם 35+ דן 35+ 17.11.2019 יום א 21:15 בית הלוחם 7 - 3
שופרסל 19.11.2019 יום ג 19:30 שורשים -
סלקום 35+ דואר ישראל - תחבורה 20.11.2019 יום ד 19:30 שורשים 6 - 3
שיבא תל השומר 35+ משרד הביטחון ג 35+ 21.11.2019 יום ה 20:15 בליך 0 - 3 (ט)

מספר מחזור: 2

כלל ביטוח משרד הביטחון ג 35+ 24.11.2019 יום א 18:45 שורשים 3 - 3
דואר ישראל - תחבורה שיבא תל השומר 35+ 28.11.2019 יום ה 20:30 גבעת שמואל 6 - 2
שופרסל סלקום 35+ 25.11.2019 יום ב 18:00 שורשים 2 - 8
דן 35+ 25.12.2019 יום ד 19:30 שורשים -
בזק תשתיות בית הלוחם 35+ 24.11.2019 יום א 21:15 בית הלוחם 5 - 6

מספר מחזור: 3

בית הלוחם 35+ כלל ביטוח 01.12.2019 יום א 21:15 בית הלוחם 3 - 11
בזק תשתיות 03.12.2019 יום ג 19:30 שורשים -
סלקום 35+ דן 35+ 03.12.2019 יום ג 21:30 מרום נוה 3 - 0 (ט)
שיבא תל השומר 35+ שופרסל 05.12.2019 יום ה 19:30 שורשים 3 - 2
משרד הביטחון ג 35+ דואר ישראל - תחבורה 03.12.2019 יום ג 18:45 שורשים 2 - 8

מספר מחזור: 4

כלל ביטוח דואר ישראל - תחבורה 09.12.2019 יום ב 21:00 בליך 7 - 1
שופרסל משרד הביטחון ג 35+ 12.12.2019 יום ה 20:15 בליך 2 - 3
דן 35+ שיבא תל השומר 35+ 12.12.2019 יום ה 21:00 גבעת שמואל 6 - 8
בזק תשתיות סלקום 35+ 11.12.2019 יום ד 19:30 שורשים 0 - 5
בית הלוחם 35+ 08.12.2019 יום א 21:15 בית הלוחם -

מספר מחזור: 5

כלל ביטוח 17.12.2019 יום ג 20:45 מרום נוה -
סלקום 35+ בית הלוחם 35+ 15.12.2019 יום א 21:15 בית הלוחם 3 - 0 (ט)
שיבא תל השומר 35+ בזק תשתיות 15.12.2019 יום א 17:15 שורשים 5 - 1
משרד הביטחון ג 35+ דן 35+ 18.12.2019 יום ד 18:45 שורשים 3 - 5
דואר ישראל - תחבורה שופרסל 19.12.2019 יום ה 21:00 בליך 5 - 3

מספר מחזור: 6

כלל ביטוח שופרסל 08.01.2020 יום ד 20:45 בליך 8 - 2
דן 35+ דואר ישראל - תחבורה 09.01.2020 יום ה 20:15 שורשים 6 - 11
בזק תשתיות משרד הביטחון ג 35+ 31.12.2019 יום ג 20:45 מרום נוה 2 - 9
בית הלוחם 35+ שיבא תל השומר 35+ 05.01.2020 יום א 21:15 בית הלוחם 7 - 4
סלקום 35+ 05.01.2020 יום א 18:45 שורשים -

מספר מחזור: 7

סלקום 35+ כלל ביטוח 14.01.2020 יום ג 18:45 שורשים 1 - 4
שיבא תל השומר 35+ 16.01.2020 יום ה 18:45 שורשים -
משרד הביטחון ג 35+ בית הלוחם 35+ 02.02.2020 יום א 21:15 בית הלוחם 6 - 9
דואר ישראל - תחבורה בזק תשתיות 13.01.2020 יום ב 18:45 שורשים 0 - 3 (ט)
שופרסל דן 35+ 16.01.2020 יום ה 21:40 גבעת שמואל 3 - 5

מספר מחזור: 8

כלל ביטוח דן 35+ 23.01.2020 יום ה 19:00 גבעת שמואל 5 - 7
בזק תשתיות שופרסל 23.01.2020 יום ה 21:05 גבעת שמואל 3 - 7
בית הלוחם 35+ דואר ישראל - תחבורה 19.01.2020 יום א 21:15 בית הלוחם 8 - 6
משרד הביטחון ג 35+ 20.01.2020 יום ב 18:00 שורשים -
סלקום 35+ שיבא תל השומר 35+ 22.01.2020 יום ד 20:00 בליך 8 - 1

מספר מחזור: 9

שיבא תל השומר 35+ כלל ביטוח 29.01.2020 יום ד 20:45 בליך 3 - 8
משרד הביטחון ג 35+ סלקום 35+ 27.01.2020 יום ב 21:45 בליך 3 - 4
דואר ישראל - תחבורה 29.01.2020 יום ד 21:30 בליך -
שופרסל בית הלוחם 35+ 26.01.2020 יום א 21:15 בית הלוחם 3 - 9
דן 35+ בזק תשתיות 29.01.2020 יום ד 18:45 שורשים 6 - 5



מספר סיבוב: ב'

שם קבוצה שם קבוצה תאריך משחק יום משחק שעת משחק מגרש תוצאה

מספר מחזור: 10

שופרסל כלל ביטוח 17.02.2020 יום ב 19:30 בליך 0 - 8
דואר ישראל - תחבורה סלקום 35+ 17.02.2020 יום ב 21:00 בליך 2 - 3
משרד הביטחון ג 35+ שיבא תל השומר 35+ 09.02.2020 יום א 19:15 קרית שרת חולון 2 - 0
דן 35+ בית הלוחם 35+ 16.02.2020 יום א 21:15 בית הלוחם 2 - 10

מספר מחזור: 11

משרד הביטחון ג 35+ דן 35+ 27.02.2020 יום ה 20:30 גבעת שמואל 6 - 6
שיבא תל השומר 35+ דואר ישראל - תחבורה 25.02.2020 יום ג 18:45 שורשים 6 - 6
סלקום 35+ שופרסל 24.02.2020 יום ב 20:15 בליך 4 - 0
כלל ביטוח בית הלוחם 35+ 24.02.2020 יום ב 19:30 בליך 2 - 2

מספר מחזור: 12

דן 35+ כלל ביטוח 04.03.2020 יום ד 20:45 בליך 3 - 9
בית הלוחם 35+ סלקום 35+ 01.03.2020 יום א 19:45 גבעת שמואל 6 - 5
שופרסל שיבא תל השומר 35+ 03.03.2020 יום ג 18:00 שורשים 4 - 4
דואר ישראל - תחבורה משרד הביטחון ג 35+ 01.03.2020 יום א 19:15 קרית שרת חולון 7 - 6

מספר מחזור: 13

דואר ישראל - תחבורה דן 35+ 12.03.2020 יום ה 20:30 גבעת שמואל 3 - 0 (ט)
משרד הביטחון ג 35+ שופרסל 12.03.2020 יום ה 19:30 גבעת שמואל 4 - 1
שיבא תל השומר 35+ בית הלוחם 35+ 08.03.2020 יום א 21:15 בית הלוחם 2 - 5
סלקום 35+ כלל ביטוח 12.03.2020 יום ה 20:15 בליך 2 - 4

מספר מחזור: 14

דן 35+ סלקום 35+ 18.03.2020 יום ד 20:45 בליך -
כלל ביטוח שיבא תל השומר 35+ 15.03.2020 יום א 18:45 שורשים -
בית הלוחם 35+ משרד הביטחון ג 35+ 15.03.2020 יום א 20:45 קרית שרת חולון -
שופרסל דואר ישראל - תחבורה 16.03.2020 יום ב 19:30 בליך -

מספר מחזור: 15

שופרסל דן 35+ 25.03.2020 יום ד 20:00 בליך -
דואר ישראל - תחבורה בית הלוחם 35+ 22.03.2020 יום א 21:15 בית הלוחם -
משרד הביטחון ג 35+ כלל ביטוח 22.03.2020 יום א 19:15 קרית שרת חולון -
שיבא תל השומר 35+ סלקום 35+ 24.03.2020 יום ג 18:45 שורשים -

מספר מחזור: 16

דן 35+ שיבא תל השומר 35+ 31.03.2020 יום ג 20:15 שורשים -
סלקום 35+ משרד הביטחון ג 35+ 29.03.2020 יום א 19:45 גבעת שמואל -
כלל ביטוח דואר ישראל - תחבורה 30.03.2020 יום ב 20:15 בליך -
בית הלוחם 35+ שופרסל 29.03.2020 יום א 21:15 בית הלוחם -



כתובתינו: ארלוזורוב 93 בניין ג' חדר 4, תל-אביב
טלפונים: 03-6095906, 03-6095884. פקס: 03-6095907
כניסת משתמש כל הזכויות שמורות להפועל מחוז תל-אביב © כניסת משתמש