ראשי אודות טפסים חדשות ועדכונים צור קשר
 

קטרגל אולמות

כדורגל

כדורגל ותיקים

אופני הרים

באולינג

ברידג'

טניס שולחן

כדורסל

כדורסל נשים

כדורעף

שחייה

טניס שדה

כדורשת

סאפ

שחמט

ירי אקדח

שייט

קטרגל אולמות
טבלת הליגה

מיקוםשם קבוצהמשחקיםנצחונותתיקוהפסדיםהפסדים טכניםשערי זכותשערי חובההפרש שעריםנקודות
1בזק תא 1 35+ (בזק תא)98 1 47202725
2משרד המשפטים (משרד המשפטים)9522 3632421
3בנק דיסקונט (בנק דיסקונט)9513 35251020
4בית משפט (בית משפט)95 313326718
5שחמ מקורות (שחמ מקורות ביצוע בעמ)933212930-117
6מ.ראשי מרכז 35+ (מקורות מרחב מרכז)95  435231215
7ביח השרון (שירותי בריאות כללית)921512442-1813
8בזק חט' הנדסה (בזק חטיבת הנדסה)9126 2645-1913
9ביח בלינסון (שירותי בריאות כללית)911612247-2511
10מס הכנסה רג (מס הכנסה)11   3033




לוח משחקים
מספר סיבוב: א'

שם קבוצה שם קבוצה תאריך משחק יום משחק שעת משחק מגרש תוצאה

מספר מחזור: 1

משרד המשפטים בזק חט' הנדסה 11.11.2019 יום ב 21:45 בליך 3 - 1
בזק תא 1 35+ ביח בלינסון 04.02.2020 יום ג 20:45 מרום נוה 6 - 2
בנק דיסקונט -
בית משפט ביח השרון 01.12.2019 יום א 18:45 שורשים 4 - 0
שחמ מקורות מ.ראשי מרכז 35+ 04.02.2020 יום ג 19:30 שורשים 3 - 0 (ט)

מספר מחזור: 2

בזק חט' הנדסה מ.ראשי מרכז 35+ 28.11.2019 יום ה 20:15 בליך 1 - 4
ביח השרון שחמ מקורות 28.11.2019 יום ה 19:00 גבעת שמואל 4 - 6
בנק דיסקונט בית משפט 24.11.2019 יום א 18:00 שורשים 5 - 1
ביח בלינסון -
משרד המשפטים בזק תא 1 35+ 20.11.2019 יום ד 20:15 שורשים 7 - 3

מספר מחזור: 3

בזק תא 1 35+ בזק חט' הנדסה 12.12.2019 יום ה 18:00 שורשים 9 - 4
משרד המשפטים -
בית משפט ביח בלינסון 12.12.2019 יום ה 18:45 שורשים 9 - 4
שחמ מקורות בנק דיסקונט 05.12.2019 יום ה 20:15 שורשים 2 - 2
מ.ראשי מרכז 35+ ביח השרון 12.12.2019 יום ה 19:00 גבעת שמואל 8 - 2

מספר מחזור: 4

בזק חט' הנדסה ביח השרון 22.12.2019 יום א 19:30 שורשים 2 - 9
בנק דיסקונט מ.ראשי מרכז 35+ 19.12.2019 יום ה 19:30 שורשים 5 - 10
ביח בלינסון שחמ מקורות 22.12.2019 יום א 18:45 שורשים 0 - 3 (ט)
משרד המשפטים בית משפט 17.12.2019 יום ג 20:15 שורשים 4 - 6
בזק תא 1 35+ -

מספר מחזור: 5

בזק חט' הנדסה -
בית משפט בזק תא 1 35+ 01.01.2020 יום ד 18:45 שורשים 0 - 3 (ט)
שחמ מקורות משרד המשפטים 01.01.2020 יום ד 20:15 שורשים 6 - 6
מ.ראשי מרכז 35+ ביח בלינסון 02.01.2020 יום ה 21:00 בליך 5 - 1
ביח השרון בנק דיסקונט 02.01.2020 יום ה 21:45 בליך 1 - 6

מספר מחזור: 6

בזק חט' הנדסה בנק דיסקונט 09.01.2020 יום ה 21:15 גבעת שמואל 2 - 5
ביח בלינסון ביח השרון 08.01.2020 יום ד 20:00 בליך 5 - 5
משרד המשפטים מ.ראשי מרכז 35+ 06.01.2020 יום ב 20:15 בליך 2 - 8
בזק תא 1 35+ שחמ מקורות 09.01.2020 יום ה 18:00 שורשים 5 - 3
בית משפט -

מספר מחזור: 7

בית משפט בזק חט' הנדסה 13.01.2020 יום ב 17:15 שורשים 2 - 5
שחמ מקורות -
מ.ראשי מרכז 35+ בזק תא 1 35+ 16.01.2020 יום ה 18:00 שורשים 0 - 3 (ט)
ביח השרון משרד המשפטים 13.01.2020 יום ב 20:15 שורשים 0 - 3 (ט)
בנק דיסקונט ביח בלינסון 16.01.2020 יום ה 20:30 גבעת שמואל 5 - 1

מספר מחזור: 8

בזק חט' הנדסה ביח בלינסון 19.01.2020 יום א 17:15 שורשים 2 - 4
משרד המשפטים בנק דיסקונט 21.01.2020 יום ג 20:45 מרום נוה 2 - 1
בזק תא 1 35+ ביח השרון 21.01.2020 יום ג 22:15 מרום נוה 8 - 0
מ.ראשי מרכז 35+ -
בית משפט שחמ מקורות 22.01.2020 יום ד 20:15 שורשים 5 - 1

מספר מחזור: 9

שחמ מקורות בזק חט' הנדסה 26.01.2020 יום א 20:15 שורשים 5 - 5
מ.ראשי מרכז 35+ בית משפט 30.01.2020 יום ה 21:00 גבעת שמואל 0 - 3 (ט)
ביח השרון -
בנק דיסקונט בזק תא 1 35+ 30.01.2020 יום ה 20:15 שורשים 2 - 3
ביח בלינסון משרד המשפטים 30.01.2020 יום ה 19:45 גבעת שמואל 3 - 5



מספר סיבוב: ב'

שם קבוצה שם קבוצה תאריך משחק יום משחק שעת משחק מגרש תוצאה

מספר מחזור: 10

בזק חט' הנדסה משרד המשפטים 27.02.2020 יום ה 19:30 שורשים 4 - 4
בזק תא 1 35+ ביח בלינסון 27.02.2020 יום ה 21:00 בליך 7 - 2
בית משפט בנק דיסקונט 23.02.2020 יום א 20:15 שורשים 3 - 4
שחמ מקורות ביח השרון 27.02.2020 יום ה 20:15 בליך 0 - 3 (ט)
מ.ראשי מרכז 35+ מס הכנסה רג 27.02.2020 יום ה 21:50 גבעת שמואל 0 - 3 (ט)

מספר מחזור: 11

מ.ראשי מרכז 35+ בזק חט' הנדסה 16.03.2020 יום ב 18:45 שורשים -
מס הכנסה רג שחמ מקורות 19.03.2020 יום ה 19:45 גבעת שמואל -
ביח השרון בית משפט 19.03.2020 יום ה 20:30 גבעת שמואל -
בנק דיסקונט בזק תא 1 35+ 19.03.2020 יום ה 19:30 בליך -
ביח בלינסון משרד המשפטים 12.03.2020 יום ה 21:15 גבעת שמואל -

מספר מחזור: 12

בזק חט' הנדסה ביח בלינסון 26.03.2020 יום ה 20:30 גבעת שמואל -
משרד המשפטים בנק דיסקונט 26.03.2020 יום ה 18:45 שורשים -
בזק תא 1 35+ ביח השרון 26.03.2020 יום ה 21:15 גבעת שמואל -
בית משפט מס הכנסה רג 23.03.2020 יום ב 20:15 בליך -
שחמ מקורות מ.ראשי מרכז 35+ 23.03.2020 יום ב 21:45 בליך -

מספר מחזור: 13

שחמ מקורות בזק חט' הנדסה 30.03.2020 יום ב 18:45 שורשים -
מ.ראשי מרכז 35+ בית משפט 30.03.2020 יום ב 21:45 בליך -
מס הכנסה רג בזק תא 1 35+ 02.04.2020 יום ה 19:30 בליך -
ביח השרון משרד המשפטים 02.04.2020 יום ה 20:30 גבעת שמואל -
בנק דיסקונט ביח בלינסון 02.04.2020 יום ה 21:15 גבעת שמואל -

מספר מחזור: 14

בזק חט' הנדסה בנק דיסקונט 23.04.2020 יום ה 19:30 שורשים -
ביח בלינסון ביח השרון 23.04.2020 יום ה 21:15 גבעת שמואל -
משרד המשפטים מס הכנסה רג 22.04.2020 יום ד 21:15 בליך -
בזק תא 1 35+ מ.ראשי מרכז 35+ 23.04.2020 יום ה 20:30 גבעת שמואל -
בית משפט שחמ מקורות 19.04.2020 יום א 18:45 שורשים -

מספר מחזור: 15

בית משפט בזק חט' הנדסה 30.04.2020 יום ה 20:15 בליך -
שחמ מקורות בזק תא 1 35+ 30.04.2020 יום ה 19:30 בליך -
מ.ראשי מרכז 35+ משרד המשפטים 30.04.2020 יום ה 19:45 גבעת שמואל -
מס הכנסה רג ביח בלינסון 30.04.2020 יום ה 19:00 גבעת שמואל -
ביח השרון בנק דיסקונט 30.04.2020 יום ה 20:30 גבעת שמואל -

מספר מחזור: 16

בזק חט' הנדסה ביח השרון 07.05.2020 יום ה 21:15 גבעת שמואל -
בנק דיסקונט מס הכנסה רג 07.05.2020 יום ה 20:15 שורשים -
ביח בלינסון מ.ראשי מרכז 35+ 07.05.2020 יום ה 20:30 גבעת שמואל -
משרד המשפטים שחמ מקורות 06.05.2020 יום ד 20:00 בליך -
בזק תא 1 35+ בית משפט 06.05.2020 יום ד 20:15 שורשים -

מספר מחזור: 17

בזק תא 1 35+ בזק חט' הנדסה 10.05.2020 יום א 18:45 שורשים -
בית משפט משרד המשפטים 10.05.2020 יום א 19:30 שורשים -
שחמ מקורות ביח בלינסון 10.05.2020 יום א 19:45 גבעת שמואל -
מ.ראשי מרכז 35+ בנק דיסקונט 14.05.2020 יום ה 19:30 שורשים -
מס הכנסה רג ביח השרון 10.05.2020 יום א 19:00 גבעת שמואל -

מספר מחזור: 18

בזק חט' הנדסה מס הכנסה רג 17.05.2020 יום א 19:00 גבעת שמואל -
ביח השרון מ.ראשי מרכז 35+ 17.05.2020 יום א 19:45 גבעת שמואל -
בנק דיסקונט שחמ מקורות 19.05.2020 יום ג 19:30 שורשים -
ביח בלינסון בית משפט 21.05.2020 יום ה 19:45 גבעת שמואל -
משרד המשפטים בזק תא 1 35+ 17.05.2020 יום א 19:30 שורשים -



כתובתינו: ארלוזורוב 93 בניין ג' חדר 4, תל-אביב
טלפונים: 03-6095906, 03-6095884. פקס: 03-6095907
כניסת משתמש כל הזכויות שמורות להפועל מחוז תל-אביב © כניסת משתמש