ראשי אודות טפסים חדשות ועדכונים צור קשר
 

קטרגל אולמות

כדורגל

כדורגל ותיקים

אופני הרים

באולינג

ברידג'

טניס שולחן

כדורסל

כדורסל נשים

כדורעף

שחייה

טניס שדה

כדורשת

סאפ

שחמט

ירי אקדח

שייט

קטרגל אולמות
טבלת הליגה

מיקוםשם קבוצהמשחקיםנצחונותתיקוהפסדיםהפסדים טכניםשערי זכותשערי חובההפרש שעריםנקודות
1הלמן אלדובי (הלמן אלדובי-פיננסים)871  56183823
2לידור (וטמרקט)9612 44212322
3איתוראן (איתוראן)743  39122718
4בזק מערכות (בזק תא)8314 1522-715
5אגד חולון מרחבית (אגד)8224 2634-814
6מעמ ג (מכס ומעמ)722212133-1212
7בני איגודן (איגודן לתשתיות איכות הסביבה)82 421331-1810
8מס הכנסה רג (מס הכנסה)7  43144-434




לוח משחקים
מספר סיבוב: א'

שם קבוצה שם קבוצה תאריך משחק יום משחק שעת משחק מגרש תוצאה

מספר מחזור: 1

בזק מערכות לידור 11.11.2019 יום ב 18:45 שורשים 2 - 1
בני איגודן הלמן אלדובי 11.11.2019 יום ב 20:15 שורשים 1 - 6
אגד חולון מרחבית מעמ ג 27.01.2020 יום ב 19:30 שורשים 2 - 2
איתוראן בליך -
מס הכנסה רג מרום נוה -

מספר מחזור: 2

לידור שורשים -
איתוראן מס הכנסה רג 21.11.2019 יום ה 19:00 גבעת שמואל 16 - 0
מעמ ג שורשים -
הלמן אלדובי אגד חולון מרחבית 25.12.2019 יום ד 18:00 שורשים 10 - 3
בזק מערכות בני איגודן 19.11.2019 יום ג 20:15 שורשים 1 - 2

מספר מחזור: 3

בני איגודן לידור 07.11.2019 יום ה 19:30 שורשים 3 - 6
אגד חולון מרחבית בזק מערכות 05.12.2019 יום ה 19:30 בליך 2 - 2
הלמן אלדובי גבעת שמואל -
מס הכנסה רג מעמ ג 05.12.2019 יום ה 21:10 גבעת שמואל 0 - 7
איתוראן שורשים -

מספר מחזור: 4

לידור איתוראן 11.12.2019 יום ד 18:00 שורשים 1 - 1
מעמ ג שורשים -
הלמן אלדובי מס הכנסה רג 12.12.2019 יום ה 20:30 גבעת שמואל 8 - 1
בזק מערכות גבעת שמואל -
בני איגודן אגד חולון מרחבית 12.12.2019 יום ה 21:45 גבעת שמואל 1 - 8

מספר מחזור: 5

אגד חולון מרחבית לידור 19.12.2019 יום ה 19:00 גבעת שמואל 2 - 7
בני איגודן בליך -
מס הכנסה רג בזק מערכות 16.12.2019 יום ב 20:15 בליך 0 - 4
הלמן אלדובי שורשים -
איתוראן מעמ ג 19.12.2019 יום ה 21:45 גבעת שמואל 6 - 6

מספר מחזור: 6

לידור מעמ ג 31.12.2019 יום ג 18:00 שורשים 13 - 1
הלמן אלדובי איתוראן 31.12.2019 יום ג 18:45 שורשים 0 - 0
בזק מערכות שורשים -
בני איגודן מס הכנסה רג 02.01.2020 יום ה 19:00 גבעת שמואל 3 - 0 (ט)
אגד חולון מרחבית גבעת שמואל -

מספר מחזור: 7

לידור גבעת שמואל -
מס הכנסה רג אגד חולון מרחבית 09.01.2020 יום ה 20:30 גבעת שמואל 0 - 3 (ט)
בני איגודן שורשים -
איתוראן בזק מערכות 09.01.2020 יום ה 19:30 שורשים 5 - 2
מעמ ג הלמן אלדובי 05.01.2020 יום א 18:00 שורשים 2 - 9

מספר מחזור: 8

לידור הלמן אלדובי 12.01.2020 יום א 18:00 שורשים 7 - 9
בזק מערכות מעמ ג 13.01.2020 יום ב 19:30 שורשים 3 - 0 (ט)
בני איגודן איתוראן 15.01.2020 יום ד 18:45 שורשים 0 - 3 (ט)
אגד חולון מרחבית בליך -
מס הכנסה רג גבעת שמואל -

מספר מחזור: 9

מס הכנסה רג לידור 20.01.2020 יום ב 19:30 בליך 0 - 3 (ט)
גבעת שמואל -
איתוראן אגד חולון מרחבית 21.01.2020 יום ג 20:00 מרום נוה 8 - 3
מעמ ג בני איגודן 23.01.2020 יום ה 19:45 גבעת שמואל 3 - 0 (ט)
הלמן אלדובי בזק מערכות 20.01.2020 יום ב 18:00 שורשים 10 - 1



מספר סיבוב: ב'

שם קבוצה שם קבוצה תאריך משחק יום משחק שעת משחק מגרש תוצאה

מספר מחזור: 10

לידור בזק מערכות 20.02.2020 יום ה 18:45 שורשים 2 - 0
הלמן אלדובי בני איגודן 20.02.2020 יום ה 19:30 שורשים 4 - 3
מעמ ג אגד חולון מרחבית 30.04.2020 יום ה 21:15 גבעת שמואל -
איתוראן -
מפעל הפיס -

מספר מחזור: 11

לידור -
מפעל הפיס איתוראן 26.02.2020 יום ד 18:00 שורשים -
מעמ ג -
אגד חולון מרחבית הלמן אלדובי 26.02.2020 יום ד 18:45 שורשים -
בני איגודן בזק מערכות 26.02.2020 יום ד 19:30 שורשים -

מספר מחזור: 12

לידור בני איגודן 01.03.2020 יום א 18:45 שורשים -
בזק מערכות אגד חולון מרחבית 01.03.2020 יום א 18:00 שורשים -
הלמן אלדובי -
מעמ ג מפעל הפיס 04.03.2020 יום ד 18:00 שורשים -
איתוראן -

מספר מחזור: 13

איתוראן לידור 18.03.2020 יום ד 18:00 שורשים -
מעמ ג -
מפעל הפיס הלמן אלדובי 18.03.2020 יום ד 18:45 שורשים -
בזק מערכות -
אגד חולון מרחבית בני איגודן 18.03.2020 יום ד 19:30 שורשים -

מספר מחזור: 14

לידור אגד חולון מרחבית 20.02.2020 יום ה 18:00 שורשים 4 - 3
בני איגודן -
בזק מערכות מפעל הפיס 25.03.2020 יום ד 18:45 שורשים -
הלמן אלדובי -
מעמ ג איתוראן 25.03.2020 יום ד 19:30 שורשים -

מספר מחזור: 15

מעמ ג לידור 31.03.2020 יום ג 19:30 שורשים -
איתוראן הלמן אלדובי 01.04.2020 יום ד 19:30 שורשים -
בזק מערכות -
מפעל הפיס בני איגודן 29.03.2020 יום א 18:45 שורשים -
אגד חולון מרחבית -

מספר מחזור: 16

לידור -
אגד חולון מרחבית מפעל הפיס 23.04.2020 יום ה 18:00 שורשים -
בני איגודן -
בזק מערכות איתוראן 22.04.2020 יום ד 18:00 שורשים -
הלמן אלדובי מעמ ג 19.04.2020 יום א 20:15 שורשים -

מספר מחזור: 17

הלמן אלדובי לידור 06.05.2020 יום ד 18:45 שורשים -
מעמ ג בזק מערכות 07.05.2020 יום ה 18:00 שורשים -
איתוראן בני איגודן 06.05.2020 יום ד 18:00 שורשים -
אגד חולון מרחבית -
מפעל הפיס -

מספר מחזור: 18

לידור מפעל הפיס 13.05.2020 יום ד 18:00 שורשים -
-
אגד חולון מרחבית איתוראן 13.05.2020 יום ד 18:45 שורשים -
בני איגודן מעמ ג 13.05.2020 יום ד 19:30 שורשים -
בזק מערכות הלמן אלדובי 13.05.2020 יום ד 20:15 שורשים -



כתובתינו: ארלוזורוב 93 בניין ג' חדר 4, תל-אביב
טלפונים: 03-6095906, 03-6095884. פקס: 03-6095907
כניסת משתמש כל הזכויות שמורות להפועל מחוז תל-אביב © כניסת משתמש