ראשי אודות טפסים חדשות ועדכונים צור קשר
 

קטרגל אולמות

כדורגל

כדורגל ותיקים

אופני הרים

באולינג

ברידג'

טניס שולחן

כדורסל

כדורסל נשים

כדורעף

שחייה

טניס שדה

כדורשת

סאפ

שחמט

ירי אקדח

שייט

כדורגל ותיקים
טבלת הליגה

מיקוםשם קבוצהמשחקיםנצחונותתיקוהפסדיםהפסדים טכניםמערכות בזכותמערכות בחובההפרש מערכותנקודות
1הפועל עירוני אור עקיבא (הפועל עירוני אור עקיבא)33   133109
2הפועל חברים ט.כרמל (הפועל חברים ט.כרמל)22   10286
3ותיקי מ.כ. אור עקיבא (הפועל עירוני אור עקיבא)3111 8804
4ותיקי הפועל חוף הכרמל (ותיקי הפועל חוף הכרמל)11   7253
5ותיקי בני אום אל פחם (אום אל פחם)21 1 46-23
6מ.ס. כפר קרע (ותיקי כפר קרע)21 1 34-13
7ותיקי פרדיס (ותיקי פרדיס)1 1  3301
8מ.כ. בנימינה (מ.כ. בנימינה)2  2 48-40
9ביתר ברק אלונה (מ.א. אלונה)2  2 28-60
10בני זמר (ותיקי בני זמר)2  2 212-100




לוח משחקים
מספר סיבוב: א'

שם קבוצה שם קבוצה תאריך משחק יום משחק שעת משחק מגרש תוצאה

מספר מחזור: 1

ותיקי הפועל חוף הכרמל ביתר ברק אלונה 06.11.2019 יום ד 20:30 מעגן מיכאל 7 - 2
ותיקי פרדיס ותיקי מ.כ. אור עקיבא 06.11.2019 יום ד 20:30 פרדיס 3 - 3
מ.כ. בנימינה ותיקי בני אום אל פחם 05.11.2019 יום ג 20:45 בנימינה 1 - 3
הפועל עירוני אור עקיבא בני זמר 06.11.2019 יום ד 20:30 אור עקיבא 6 - 2
הפועל חברים ט.כרמל מ.ס. כפר קרע 05.11.2019 יום ג 21:00 טירת הכרמל 4 - 2

מספר מחזור: 2

ביתר ברק אלונה מ.ס. כפר קרע 13.11.2019 יום ד 20:30 עמיקם 0 - 1
בני זמר הפועל חברים ט.כרמל 09.11.2019 יום ש 19:00 טירת הכרמל 0 - 6
ותיקי בני אום אל פחם הפועל עירוני אור עקיבא 13.11.2019 יום ד 20:30 אום אל פחם 1 - 5
ותיקי מ.כ. אור עקיבא מ.כ. בנימינה 11.11.2019 יום ב 20:30 אור עקיבא 5 - 3
ותיקי הפועל חוף הכרמל ותיקי פרדיס 23.12.2019 יום ב 20:30 חותרים -

מספר מחזור: 3

ותיקי פרדיס ביתר ברק אלונה 20.11.2019 יום ד 20:00 עמיקם -
מ.כ. בנימינה ותיקי הפועל חוף הכרמל 19.11.2019 יום ג 20:30 אור עקיבא -
הפועל עירוני אור עקיבא ותיקי מ.כ. אור עקיבא 18.11.2019 יום ב 21:15 אור עקיבא 2 - 0
הפועל חברים ט.כרמל ותיקי בני אום אל פחם 19.11.2019 יום ג 20:30 אום אל פחם -
מ.ס. כפר קרע בני זמר 19.11.2019 יום ג 20:30 כפר קרע -

מספר מחזור: 4

ביתר ברק אלונה בני זמר 27.11.2019 יום ד 20:30 עמיקם -
ותיקי בני אום אל פחם מ.ס. כפר קרע 27.11.2019 יום ד 20:00 אום אל פחם -
ותיקי מ.כ. אור עקיבא הפועל חברים ט.כרמל 26.11.2019 יום ג 20:30 אור עקיבא -
ותיקי הפועל חוף הכרמל הפועל עירוני אור עקיבא 25.11.2019 יום ב 20:30 חוף הכרמל -
ותיקי פרדיס מ.כ. בנימינה 27.11.2019 יום ד 20:00 פרדיס -

מספר מחזור: 5

מ.כ. בנימינה ביתר ברק אלונה 04.12.2019 יום ד 20:30 עמיקם -
הפועל עירוני אור עקיבא ותיקי פרדיס 04.12.2019 יום ד 20:30 אור עקיבא -
הפועל חברים ט.כרמל ותיקי הפועל חוף הכרמל 03.12.2019 יום ג 21:00 טירת הכרמל -
מ.ס. כפר קרע ותיקי מ.כ. אור עקיבא 03.12.2019 יום ג 20:30 כפר קרע -
בני זמר ותיקי בני אום אל פחם 04.12.2019 יום ד 20:30 אום אל פחם -

מספר מחזור: 6

ביתר ברק אלונה ותיקי בני אום אל פחם 11.12.2019 יום ד 20:30 עמיקם -
ותיקי מ.כ. אור עקיבא בני זמר 10.12.2019 יום ג 20:30 אור עקיבא -
ותיקי הפועל חוף הכרמל מ.ס. כפר קרע 09.12.2019 יום ב 20:30 חוף הכרמל -
ותיקי פרדיס הפועל חברים ט.כרמל 11.12.2019 יום ד 20:30 פרדיס -
מ.כ. בנימינה הפועל עירוני אור עקיבא 10.12.2019 יום ג 20:45 בנימינה -

מספר מחזור: 7

הפועל עירוני אור עקיבא ביתר ברק אלונה 18.12.2019 יום ד 20:30 אור עקיבא -
הפועל חברים ט.כרמל מ.כ. בנימינה 17.12.2019 יום ג 21:00 טירת הכרמל -
מ.ס. כפר קרע ותיקי פרדיס 17.12.2019 יום ג 20:30 כפר קרע -
בני זמר ותיקי הפועל חוף הכרמל 16.12.2019 יום ב 20:30 חוף הכרמל -
ותיקי בני אום אל פחם ותיקי מ.כ. אור עקיבא 18.12.2019 יום ד 20:00 אום אל פחם -

מספר מחזור: 8

ביתר ברק אלונה ותיקי מ.כ. אור עקיבא 08.01.2020 יום ד 20:30 עמיקם -
ותיקי הפועל חוף הכרמל ותיקי בני אום אל פחם 06.01.2020 יום ב 20:30 חוף הכרמל -
ותיקי פרדיס בני זמר 08.01.2020 יום ד 20:00 פרדיס -
מ.כ. בנימינה מ.ס. כפר קרע 07.01.2020 יום ג 20:45 בנימינה -
הפועל עירוני אור עקיבא הפועל חברים ט.כרמל 08.01.2020 יום ד 20:30 אור עקיבא -

מספר מחזור: 9

הפועל חברים ט.כרמל ביתר ברק אלונה 14.01.2020 יום ג 21:00 טירת הכרמל -
מ.ס. כפר קרע הפועל עירוני אור עקיבא 14.01.2020 יום ג 20:30 כפר קרע -
בני זמר מ.כ. בנימינה 15.01.2020 יום ד 20:45 בנימינה -
ותיקי בני אום אל פחם ותיקי פרדיס 15.01.2020 יום ד 20:00 אום אל פחם -
ותיקי מ.כ. אור עקיבא ותיקי הפועל חוף הכרמל 14.01.2020 יום ג 20:30 אור עקיבא -



כתובתינו: ארלוזורוב 93 בניין ג' חדר 4, תל-אביב
טלפונים: 03-6095906, 03-6095884. פקס: 03-6095907
כניסת משתמש כל הזכויות שמורות להפועל מחוז תל-אביב © כניסת משתמש