ראשי אודות טפסים חדשות ועדכונים צור קשר
 

קטרגל אולמות

כדורגל

כדורגל ותיקים

אופני הרים

באולינג

ברידג'

טניס שולחן

כדורסל

כדורסל נשים

כדורעף

שחייה

טניס שדה

כדורשת

סאפ

שחמט

ירי אקדח

שייט

כדורגל ותיקים
טבלת הליגה

מיקוםשם קבוצהמשחקיםנצחונותתיקוהפסדיםהפסדים טכניםשערי זכותשערי חובההפרש שעריםנקודות
1הפועל חברים ט.כרמל (הפועל חברים ט.כרמל)14131  52124040
2הפועל עירוני אור עקיבא (הפועל עירוני אור עקיבא)141211 49103937
3ותיקי הפועל חוף הכרמל (ותיקי הפועל חוף הכרמל)13913 60243628
4ותיקי בני אום אל פחם (אום אל פחם)1462513135-420
5ביתר ברק אלונה (מ.א. אלונה)13544 3528719
6ותיקי פרדיס (ותיקי פרדיס)14536 3937218
7מ.ס. כפר קרע (ותיקי כפר קרע)14518 2737-1016
8ותיקי מ.כ. אור עקיבא (הפועל עירוני אור עקיבא)1442712244-2214
9מ.כ. בנימינה (מ.כ. בנימינה)141112 2268-464
10בני זמר (ותיקי בני זמר)141 1031153-423




לוח משחקים
מספר סיבוב: א'

שם קבוצה שם קבוצה תאריך משחק יום משחק שעת משחק מגרש תוצאה

מספר מחזור: 1

ותיקי הפועל חוף הכרמל ביתר ברק אלונה 06.11.2019 יום ד 20:30 מעגן מיכאל 7 - 2
ותיקי פרדיס ותיקי מ.כ. אור עקיבא 06.11.2019 יום ד 20:30 פרדיס 3 - 3
מ.כ. בנימינה ותיקי בני אום אל פחם 05.11.2019 יום ג 20:45 בנימינה 1 - 3
הפועל עירוני אור עקיבא בני זמר 06.11.2019 יום ד 20:30 אור עקיבא 6 - 2
הפועל חברים ט.כרמל מ.ס. כפר קרע 05.11.2019 יום ג 21:00 טירת הכרמל 4 - 2

מספר מחזור: 2

ביתר ברק אלונה מ.ס. כפר קרע 13.11.2019 יום ד 20:30 עמיקם 0 - 1
בני זמר הפועל חברים ט.כרמל 09.11.2019 יום ש 19:00 טירת הכרמל 0 - 6
ותיקי בני אום אל פחם הפועל עירוני אור עקיבא 13.11.2019 יום ד 20:30 אום אל פחם 1 - 5
ותיקי מ.כ. אור עקיבא מ.כ. בנימינה 11.11.2019 יום ב 20:30 אור עקיבא 5 - 3
ותיקי הפועל חוף הכרמל ותיקי פרדיס 23.12.2019 יום ב 20:30 מעגן מיכאל 7 - 2

מספר מחזור: 3

ותיקי פרדיס ביתר ברק אלונה 20.11.2019 יום ד 20:00 עמיקם 4 - 4
מ.כ. בנימינה ותיקי הפועל חוף הכרמל 19.11.2019 יום ג 20:30 אור עקיבא 2 - 10
הפועל עירוני אור עקיבא ותיקי מ.כ. אור עקיבא 18.11.2019 יום ב 21:15 אור עקיבא 2 - 0
הפועל חברים ט.כרמל ותיקי בני אום אל פחם 19.11.2019 יום ג 20:30 אום אל פחם 6 - 2
מ.ס. כפר קרע בני זמר 19.11.2019 יום ג 20:30 כפר קרע 2 - 3

מספר מחזור: 4

ביתר ברק אלונה בני זמר 26.11.2019 יום ג 20:30 עמיקם 3 - 1
ותיקי בני אום אל פחם מ.ס. כפר קרע 27.11.2019 יום ד 20:30 כפר קרע 4 - 3
ותיקי מ.כ. אור עקיבא הפועל חברים ט.כרמל 26.11.2019 יום ג 20:45 אור עקיבא 0 - 5
ותיקי הפועל חוף הכרמל הפועל עירוני אור עקיבא 27.11.2019 יום ד 21:00 אור עקיבא 2 - 3
ותיקי פרדיס מ.כ. בנימינה 27.11.2019 יום ד 20:00 פרדיס 6 - 2

מספר מחזור: 5

מ.כ. בנימינה ביתר ברק אלונה 03.12.2019 יום ג 20:45 עמיקם 1 - 4
הפועל עירוני אור עקיבא ותיקי פרדיס 03.12.2019 יום ג 21:00 אור עקיבא 3 - 0
הפועל חברים ט.כרמל ותיקי הפועל חוף הכרמל 09.02.2020 יום א 21:00 טירת הכרמל 5 - 1
מ.ס. כפר קרע ותיקי מ.כ. אור עקיבא 03.12.2019 יום ג 20:30 כפר קרע 2 - 0
בני זמר ותיקי בני אום אל פחם 25.12.2019 יום ד 20:30 אום אל פחם 0 - 3 (ט)

מספר מחזור: 6

ביתר ברק אלונה ותיקי בני אום אל פחם 11.12.2019 יום ד 20:30 כפר קרע 2 - 2
ותיקי מ.כ. אור עקיבא בני זמר 14.12.2019 יום ש 20:00 אור עקיבא 3 - 0
ותיקי הפועל חוף הכרמל מ.ס. כפר קרע 10.12.2019 יום ג 20:30 חותרים 7 - 2
ותיקי פרדיס הפועל חברים ט.כרמל 11.12.2019 יום ד 20:30 פרדיס 3 - 4
מ.כ. בנימינה הפועל עירוני אור עקיבא 07.03.2020 יום ש 21:00 אור עקיבא 0 - 10

מספר מחזור: 7

הפועל עירוני אור עקיבא ביתר ברק אלונה 15.12.2019 יום א 21:00 אור עקיבא 2 - 1
הפועל חברים ט.כרמל מ.כ. בנימינה 18.12.2019 יום ד 21:00 חותרים 5 - 1
מ.ס. כפר קרע ותיקי פרדיס 17.12.2019 יום ג 20:30 כפר קרע 2 - 1
בני זמר ותיקי הפועל חוף הכרמל 17.12.2019 יום ג 20:30 חותרים 2 - 6
ותיקי בני אום אל פחם ותיקי מ.כ. אור עקיבא 22.01.2020 יום ד 20:00 אום אל פחם 5 - 1

מספר מחזור: 8

ביתר ברק אלונה ותיקי מ.כ. אור עקיבא 18.01.2020 יום ש 20:30 עמיקם 8 - 0
ותיקי הפועל חוף הכרמל ותיקי בני אום אל פחם 06.01.2020 יום ב 20:30 מעגן מיכאל 3 - 0 (ט)
ותיקי פרדיס בני זמר 11.01.2020 יום ש 20:30 פרדיס 5 - 0
מ.כ. בנימינה מ.ס. כפר קרע 07.01.2020 יום ג 20:45 בנימינה 1 - 3
הפועל עירוני אור עקיבא הפועל חברים ט.כרמל 28.01.2020 יום ג 20:30 אור עקיבא 0 - 0

מספר מחזור: 9

הפועל חברים ט.כרמל ביתר ברק אלונה 15.01.2020 יום ד 21:00 טירת הכרמל 2 - 1
מ.ס. כפר קרע הפועל עירוני אור עקיבא 14.01.2020 יום ג 20:30 כפר קרע 1 - 4
בני זמר מ.כ. בנימינה 14.01.2020 יום ג 20:45 בנימינה 1 - 4
ותיקי בני אום אל פחם ותיקי פרדיס 15.01.2020 יום ד 20:00 אום אל פחם 1 - 4
ותיקי מ.כ. אור עקיבא ותיקי הפועל חוף הכרמל 15.01.2020 יום ד 20:30 אור עקיבא 3 - 3



מספר סיבוב: ב'

שם קבוצה שם קבוצה תאריך משחק יום משחק שעת משחק מגרש תוצאה

מספר מחזור: 10

ביתר ברק אלונה ותיקי הפועל חוף הכרמל 15.03.2020 יום א 20:30 אלונה -
ותיקי מ.כ. אור עקיבא ותיקי פרדיס 11.02.2020 יום ג 20:45 אור עקיבא 2 - 3
ותיקי בני אום אל פחם מ.כ. בנימינה 12.02.2020 יום ד 20:30 אום אל פחם 1 - 1
בני זמר הפועל עירוני אור עקיבא 15.02.2020 יום ש 19:30 אור עקיבא 0 - 5
מ.ס. כפר קרע הפועל חברים ט.כרמל 12.02.2020 יום ד 20:00 כפר קרע 1 - 3

מספר מחזור: 11

מ.ס. כפר קרע ביתר ברק אלונה 19.02.2020 יום ד 20:00 כפר קרע 2 - 2
הפועל חברים ט.כרמל בני זמר 22.02.2020 יום ש 19:30 טירת הכרמל 3 - 0 (ט)
הפועל עירוני אור עקיבא ותיקי בני אום אל פחם 19.02.2020 יום ד 20:30 אור עקיבא 2 - 1
מ.כ. בנימינה ותיקי מ.כ. אור עקיבא 18.02.2020 יום ג 20:45 בנימינה 1 - 2
ותיקי פרדיס ותיקי הפועל חוף הכרמל 19.02.2020 יום ד 20:00 פרדיס 1 - 5

מספר מחזור: 12

ביתר ברק אלונה ותיקי פרדיס 26.02.2020 יום ד 20:00 פרדיס 1 - 1
ותיקי הפועל חוף הכרמל מ.כ. בנימינה 25.02.2020 יום ג 20:30 חותרים 8 - 0
ותיקי מ.כ. אור עקיבא הפועל עירוני אור עקיבא 27.02.2020 יום ה 20:30 אור עקיבא 0 - 5
ותיקי בני אום אל פחם הפועל חברים ט.כרמל 25.02.2020 יום ג 20:45 טירת הכרמל 1 - 4
בני זמר מ.ס. כפר קרע 26.02.2020 יום ד 20:00 כפר קרע 0 - 3 (ט)

מספר מחזור: 13

בני זמר ביתר ברק אלונה 04.03.2020 יום ד 20:30 אלונה 1 - 2
מ.ס. כפר קרע ותיקי בני אום אל פחם 04.03.2020 יום ד 20:00 אום אל פחם 2 - 5
הפועל חברים ט.כרמל ותיקי מ.כ. אור עקיבא 03.03.2020 יום ג 21:00 טירת הכרמל 3 - 0 (ט)
הפועל עירוני אור עקיבא ותיקי הפועל חוף הכרמל 03.03.2020 יום ג 20:30 אור עקיבא 0 - 1
מ.כ. בנימינה ותיקי פרדיס 03.03.2020 יום ג 20:45 בנימינה 1 - 5

מספר מחזור: 14

ביתר ברק אלונה מ.כ. בנימינה 10.03.2020 יום ג 20:45 בנימינה 5 - 4
ותיקי פרדיס הפועל עירוני אור עקיבא 11.03.2020 יום ד 20:00 פרדיס 1 - 2
ותיקי הפועל חוף הכרמל הפועל חברים ט.כרמל 11.03.2020 יום ד 20:30 חותרים 0 - 2
ותיקי מ.כ. אור עקיבא מ.ס. כפר קרע 10.03.2020 יום ג 20:30 אור עקיבא 3 - 1
ותיקי בני אום אל פחם בני זמר 11.03.2020 יום ד 20:30 אום אל פחם 2 - 1

מספר מחזור: 15

ותיקי בני אום אל פחם ביתר ברק אלונה 18.03.2020 יום ד 20:30 אום אל פחם -
בני זמר ותיקי מ.כ. אור עקיבא 17.03.2020 יום ג 20:30 אור עקיבא -
מ.ס. כפר קרע ותיקי הפועל חוף הכרמל 18.03.2020 יום ד 20:00 כפר קרע -
הפועל חברים ט.כרמל ותיקי פרדיס 15.03.2020 יום א 21:00 טירת הכרמל -
הפועל עירוני אור עקיבא מ.כ. בנימינה 18.03.2020 יום ד 20:30 אור עקיבא -

מספר מחזור: 16

ביתר ברק אלונה הפועל עירוני אור עקיבא 25.03.2020 יום ד 20:30 אלונה -
מ.כ. בנימינה הפועל חברים ט.כרמל 24.03.2020 יום ג 20:45 בנימינה -
ותיקי פרדיס מ.ס. כפר קרע 25.03.2020 יום ד 20:00 פרדיס -
ותיקי הפועל חוף הכרמל בני זמר 23.03.2020 יום ב 20:30 חותרים -
ותיקי מ.כ. אור עקיבא ותיקי בני אום אל פחם 24.03.2020 יום ג 20:30 אור עקיבא -

מספר מחזור: 17

ותיקי מ.כ. אור עקיבא ביתר ברק אלונה 31.03.2020 יום ג 20:30 אור עקיבא -
ותיקי בני אום אל פחם ותיקי הפועל חוף הכרמל 01.04.2020 יום ד 20:30 אום אל פחם -
בני זמר ותיקי פרדיס 01.04.2020 יום ד 20:00 פרדיס -
מ.ס. כפר קרע מ.כ. בנימינה 01.04.2020 יום ד 20:00 כפר קרע -
הפועל חברים ט.כרמל הפועל עירוני אור עקיבא 01.04.2020 יום ד 21:00 טירת הכרמל -

מספר מחזור: 18

ביתר ברק אלונה הפועל חברים ט.כרמל 06.04.2020 יום ב 20:30 אלונה -
הפועל עירוני אור עקיבא מ.ס. כפר קרע 07.04.2020 יום ג 20:30 אור עקיבא -
מ.כ. בנימינה בני זמר 07.04.2020 יום ג 20:30 בנימינה -
ותיקי פרדיס ותיקי בני אום אל פחם 08.04.2020 יום ד 20:00 פרדיס -
ותיקי הפועל חוף הכרמל ותיקי מ.כ. אור עקיבא 06.04.2020 יום ב 20:30 חותרים -



כתובתינו: ארלוזורוב 93 בניין ג' חדר 4, תל-אביב
טלפונים: 03-6095906, 03-6095884. פקס: 03-6095907
כניסת משתמש כל הזכויות שמורות להפועל מחוז תל-אביב © כניסת משתמש