ראשי אודות טפסים חדשות ועדכונים צור קשר
 

קטרגל אולמות

כדורגל

כדורגל ותיקים

אופני הרים

באולינג

ברידג'

טניס שולחן

כדורסל

כדורסל נשים

כדורעף

שחייה

טניס שדה

כדורשת

סאפ

שחמט

ירי אקדח

שייט

כדורגל ותיקים
טבלת הליגה

מיקוםשם קבוצהמשחקיםנצחונותתיקוהפסדיםהפסדים טכניםמערכות בזכותמערכות בחובההפרש מערכותנקודות
1רמת השרון (רמת השרון)22   141136
2רמת אליהו (רמת אליהו)22   144106
3מעלה אדומים (ותיקי מעלה אדומים)22   6246
4שמשון תא (ותיקי שמשון תא)211  8444
5ותיקי מערב ראשלצ (ותיקי מערב ראשלצ)211  7254
6עירוני ראשלצ (ותיקי עירוני ראשלצ)11   7163
7עירוני פת (ותיקי מכבי פת)1 1  2201
8ותיקי ביתר רג (עמותת ידידי ביתר רג)2 11 13-21
9נס ציונה (ותיקי נס ציונה)2  2 410-60
10ותיקי קרית אונו (קרית אונו)3  3 416-120
11הפועל בקעת הירדן (הפועל בקעת הירדן)2  2 219-170
12מכבי שהם (ותיקי מכבי שהם)1  1 16-50




לוח משחקים
מספר סיבוב: א'

שם קבוצה שם קבוצה תאריך משחק יום משחק שעת משחק מגרש תוצאה

מספר מחזור: 1

F.C. Ariel -
עירוני ראשלצ ותיקי קרית אונו 05.11.2019 יום ג 20:30 עמית ראשלצ 7 - 1
שמשון תא עירוני פת 04.11.2019 יום ב 20:30 שמשון תא 2 - 2
רמת השרון הפועל בקעת הירדן 03.11.2019 יום א 20:45 רמת השרון 11 - 0
מכבי שהם ותיקי מערב ראשלצ 05.11.2019 יום ג 20:30 שוהם 1 - 6
רמת אליהו נס ציונה 03.11.2019 יום א 20:45 רמת אליהו 6 - 2
ותיקי ביתר רג מעלה אדומים 03.11.2019 יום א 21:15 פ"ת 0 - 2

מספר מחזור: 2

מעלה אדומים מעלה אדומים -
נס ציונה ותיקי ביתר רג 24.12.2019 יום ג 20:30 נס ציונה -
ותיקי מערב ראשלצ רמת אליהו 24.12.2019 יום ג 21:15 עמית ראשלצ -
הפועל בקעת הירדן מכבי שהם 24.12.2019 יום ג 20:30 שוהם -
עירוני פת רמת השרון 24.12.2019 יום ג 20:30 פ"ת -
ותיקי קרית אונו שמשון תא 10.11.2019 יום א 20:45 שמשון תא 2 - 6
F.C. Ariel עירוני ראשלצ 24.12.2019 יום ג 20:00 עמית ראשלצ -

מספר מחזור: 3

עירוני ראשלצ -
שמשון תא F.C. Ariel 20.11.2019 יום ד 21:00 שוהם -
רמת השרון ותיקי קרית אונו 17.11.2019 יום א 20:45 רמת השרון 3 - 1
מכבי שהם עירוני פת 19.11.2019 יום ג 20:30 שוהם -
רמת אליהו הפועל בקעת הירדן 17.11.2019 יום א 20:45 רמת אליהו 8 - 2
ותיקי ביתר רג ותיקי מערב ראשלצ 17.11.2019 יום א 20:30 רמת גן 1 - 1
מעלה אדומים נס ציונה 18.11.2019 יום ב 21:00 מעלה אדומים 4 - 2

מספר מחזור: 4

נס ציונה -
ותיקי מערב ראשלצ מעלה אדומים 26.11.2019 יום ג 19:00 עמית ראשלצ -
הפועל בקעת הירדן ותיקי ביתר רג 24.11.2019 יום א 20:30 רמת גן -
עירוני פת רמת אליהו 26.11.2019 יום ג 20:30 פ"ת -
ותיקי קרית אונו מכבי שהם 26.11.2019 יום ג 20:30 שוהם -
F.C. Ariel רמת השרון 24.11.2019 יום א 20:45 רמת השרון -
עירוני ראשלצ שמשון תא 26.11.2019 יום ג 21:00 עמית ראשלצ -

מספר מחזור: 5

שמשון תא -
רמת השרון עירוני ראשלצ 01.12.2019 יום א 20:45 רמת השרון -
מכבי שהם F.C. Ariel 03.12.2019 יום ג 20:30 שוהם -
רמת אליהו ותיקי קרית אונו 01.12.2019 יום א 20:30 רמת אליהו -
ותיקי ביתר רג עירוני פת 01.12.2019 יום א 20:30 רמת גן -
מעלה אדומים הפועל בקעת הירדן 04.12.2019 יום ד 21:00 מעלה אדומים -
נס ציונה ותיקי מערב ראשלצ 03.12.2019 יום ג 20:30 נס ציונה -

מספר מחזור: 6

ותיקי מערב ראשלצ -
הפועל בקעת הירדן נס ציונה 10.12.2019 יום ג 20:30 נס ציונה -
עירוני פת מעלה אדומים 10.12.2019 יום ג 20:30 פ"ת -
ותיקי קרית אונו ותיקי ביתר רג 08.12.2019 יום א 20:15 קרית אונו -
F.C. Ariel רמת אליהו 08.12.2019 יום א 20:30 רמת אליהו -
עירוני ראשלצ מכבי שהם 10.12.2019 יום ג 20:30 עמית ראשלצ -
שמשון תא רמת השרון 09.12.2019 יום ב 20:30 שמשון תא -

מספר מחזור: 7

רמת השרון -
מכבי שהם שמשון תא 17.12.2019 יום ג 20:30 שוהם -
רמת אליהו עירוני ראשלצ 15.12.2019 יום א 20:30 רמת אליהו -
ותיקי ביתר רג F.C. Ariel 15.12.2019 יום א 20:30 רמת גן -
מעלה אדומים ותיקי קרית אונו 18.12.2019 יום ד 21:00 מעלה אדומים -
נס ציונה עירוני פת 17.12.2019 יום ג 20:30 נס ציונה -
ותיקי מערב ראשלצ הפועל בקעת הירדן 17.12.2019 יום ג 20:30 עמית ראשלצ -

מספר מחזור: 8

הפועל בקעת הירדן -
עירוני פת ותיקי מערב ראשלצ 07.01.2020 יום ג 20:30 פ"ת -
ותיקי קרית אונו נס ציונה 05.01.2020 יום א 20:15 קרית אונו -
F.C. Ariel מעלה אדומים 08.01.2020 יום ד 21:00 מעלה אדומים -
עירוני ראשלצ ותיקי ביתר רג 07.01.2020 יום ג 20:30 עמית ראשלצ -
שמשון תא רמת אליהו 06.01.2020 יום ב 20:30 שמשון תא -
רמת השרון מכבי שהם 05.01.2020 יום א 20:45 רמת השרון -

מספר מחזור: 9

מכבי שהם -
רמת אליהו רמת השרון 12.01.2020 יום א 20:30 רמת אליהו -
ותיקי ביתר רג שמשון תא 12.01.2020 יום א 20:30 רמת גן -
מעלה אדומים עירוני ראשלצ 15.01.2020 יום ד 21:00 מעלה אדומים -
נס ציונה F.C. Ariel 14.01.2020 יום ג 20:30 נס ציונה -
ותיקי מערב ראשלצ ותיקי קרית אונו 14.01.2020 יום ג 20:30 עמית ראשלצ -
הפועל בקעת הירדן עירוני פת 14.01.2020 יום ג 20:30 פ"ת -

מספר מחזור: 10

עירוני פת -
ותיקי קרית אונו הפועל בקעת הירדן 19.01.2020 יום א 20:15 קרית אונו -
F.C. Ariel ותיקי מערב ראשלצ 21.01.2020 יום ג 21:15 עמית ראשלצ -
עירוני ראשלצ נס ציונה 21.01.2020 יום ג 20:00 עמית ראשלצ -
שמשון תא מעלה אדומים 20.01.2020 יום ב 20:30 שמשון תא -
רמת השרון ותיקי ביתר רג 19.01.2020 יום א 20:45 רמת השרון -
מכבי שהם רמת אליהו 21.01.2020 יום ג 20:30 שוהם -

מספר מחזור: 11

רמת אליהו -
ותיקי ביתר רג מכבי שהם 26.01.2020 יום א 20:30 רמת גן -
מעלה אדומים רמת השרון 29.01.2020 יום ד 21:00 מעלה אדומים -
נס ציונה שמשון תא 28.01.2020 יום ג 20:30 נס ציונה -
ותיקי מערב ראשלצ עירוני ראשלצ 28.01.2020 יום ג 20:30 עמית ראשלצ -
הפועל בקעת הירדן F.C. Ariel 28.01.2020 יום ג 20:30 אריאל -
עירוני פת ותיקי קרית אונו 28.01.2020 יום ג 20:30 פ"ת -

מספר מחזור: 12

ותיקי קרית אונו -
F.C. Ariel עירוני פת 11.02.2020 יום ג 20:30 פ"ת -
עירוני ראשלצ הפועל בקעת הירדן 11.02.2020 יום ג 20:30 עמית ראשלצ -
שמשון תא ותיקי מערב ראשלצ 10.02.2020 יום ב 20:30 שמשון תא -
רמת השרון נס ציונה 09.02.2020 יום א 20:45 רמת השרון -
מכבי שהם מעלה אדומים 11.02.2020 יום ג 20:30 שוהם -
רמת אליהו ותיקי ביתר רג 09.02.2020 יום א 20:30 רמת אליהו -

מספר מחזור: 13

ותיקי ביתר רג -
מעלה אדומים רמת אליהו 19.02.2020 יום ד 21:00 מעלה אדומים -
נס ציונה מכבי שהם 18.02.2020 יום ג 20:30 נס ציונה -
ותיקי מערב ראשלצ רמת השרון 18.02.2020 יום ג 20:30 עמית ראשלצ -
הפועל בקעת הירדן שמשון תא 17.02.2020 יום ב 20:30 שמשון תא -
עירוני פת עירוני ראשלצ 18.02.2020 יום ג 20:30 פ"ת -
ותיקי קרית אונו F.C. Ariel 16.02.2020 יום א 20:15 קרית אונו -



כתובתינו: ארלוזורוב 93 בניין ג' חדר 4, תל-אביב
טלפונים: 03-6095906, 03-6095884. פקס: 03-6095907
כניסת משתמש כל הזכויות שמורות להפועל מחוז תל-אביב © כניסת משתמש