ראשי אודות טפסים חדשות ועדכונים צור קשר
 

קטרגל אולמות

כדורגל

כדורגל ותיקים

אופני הרים

באולינג

ברידג'

טניס שולחן

כדורסל

כדורסל נשים

כדורעף

שחייה

טניס שדה

כדורשת

סאפ

שחמט

ירי אקדח

שייט

כדורגל ותיקים
טבלת הליגה

מיקוםשם קבוצהמשחקיםנצחונותתיקוהפסדיםהפסדים טכניםשערי זכותשערי חובההפרש שעריםנקודות
1ותיקי מרחבים (ותיקי מרחבים)1293  31141730
2עירוני אשדוד (עירוני אשדוד)11731 35132224
3ג.יבנה עש רפאל דגורקר (ותיקי מתנס גן יבנה)12732 27101724
4הפועל אשקלון (הפועל אשקלון)11641 31131822
5מכבי קרית גת (ותיקי קריית גת)1262312420420
6ותיקי אשדוד (ותיקי אשדוד)12453 3022817
7ותיקי קרית מלאכי (ותיקי קרית מלאכי)12327 1424-1011
8שדרות (ותיקי שדרות)1232611931-1211
9ותיקי בית"ר אופקים (ביתר ותיקי אופקים)1211731340-274
10בני לכיש (ותיקי בני לכיש)12 111 1350-371




לוח משחקים
מספר סיבוב: א'

שם קבוצה שם קבוצה תאריך משחק יום משחק שעת משחק מגרש תוצאה

מספר מחזור: 1

ותיקי מרחבים מכבי קרית גת 05.11.2019 יום ג 20:00 מרחבים 4 - 0
ותיקי קרית מלאכי ג.יבנה עש רפאל דגורקר 06.11.2019 יום ד 20:30 קרית מלאכי 0 - 3
בני לכיש ותיקי אשדוד 05.11.2019 יום ג 20:00 נהורה 0 - 2
עירוני אשדוד שדרות 06.11.2019 יום ד 20:30 אשדוד 6 - 1
הפועל אשקלון ותיקי בית"ר אופקים 05.11.2019 יום ג 20:00 אשקלון 2 - 2

מספר מחזור: 2

מכבי קרית גת ותיקי בית"ר אופקים 11.11.2019 יום ב 20:30 קרית גת 5 - 1
שדרות הפועל אשקלון 24.12.2019 יום ג 20:30 שדרות 1 - 4
ותיקי אשדוד עירוני אשדוד 24.12.2019 יום ג 20:30 אשדוד 2 - 2
ג.יבנה עש רפאל דגורקר בני לכיש 22.12.2019 יום א 21:15 גן יבנה 6 - 0
ותיקי מרחבים ותיקי קרית מלאכי 11.11.2019 יום ב 20:15 מרחבים 3 - 1

מספר מחזור: 3

ותיקי קרית מלאכי מכבי קרית גת 19.11.2019 יום ג 20:30 קרית גת 3 - 0 (ט)
בני לכיש ותיקי מרחבים 19.11.2019 יום ג 20:00 נהורה 0 - 1
עירוני אשדוד ג.יבנה עש רפאל דגורקר 20.11.2019 יום ד 20:30 אשדוד 3 - 3
הפועל אשקלון ותיקי אשדוד 19.11.2019 יום ג 20:00 אשקלון 3 - 3
ותיקי בית"ר אופקים שדרות 20.11.2019 יום ד 20:30 אופקים 0 - 2

מספר מחזור: 4

מכבי קרית גת שדרות 25.11.2019 יום ב 20:30 קרית גת 4 - 1
ותיקי אשדוד ותיקי בית"ר אופקים 26.11.2019 יום ג 20:30 אשדוד 4 - 3
ג.יבנה עש רפאל דגורקר הפועל אשקלון 29.12.2019 יום א 21:00 גן יבנה 2 - 1
ותיקי מרחבים עירוני אשדוד 26.11.2019 יום ג 19:30 אופקים 2 - 1
ותיקי קרית מלאכי בני לכיש 26.11.2019 יום ג 20:00 נהורה 1 - 1

מספר מחזור: 5

בני לכיש מכבי קרית גת 03.12.2019 יום ג 20:00 נהורה 2 - 3
עירוני אשדוד ותיקי קרית מלאכי 04.12.2019 יום ד 20:30 אשדוד 3 - 0
הפועל אשקלון ותיקי מרחבים 03.12.2019 יום ג 20:00 אשקלון 1 - 1
ותיקי בית"ר אופקים ג.יבנה עש רפאל דגורקר 04.12.2019 יום ד 20:30 אופקים 0 - 3
שדרות ותיקי אשדוד 03.12.2019 יום ג 20:30 שדרות 2 - 2

מספר מחזור: 6

מכבי קרית גת ותיקי אשדוד 09.12.2019 יום ב 20:30 קרית גת 3 - 1
ג.יבנה עש רפאל דגורקר שדרות 02.02.2020 יום א 21:00 גן יבנה 3 - 0 (ט)
ותיקי מרחבים ותיקי בית"ר אופקים 04.02.2020 יום ג 20:30 מרחבים 3 - 0 (ט)
ותיקי קרית מלאכי הפועל אשקלון 10.12.2019 יום ג 20:00 אשקלון 0 - 3
בני לכיש עירוני אשדוד 11.12.2019 יום ד 21:30 אשדוד 1 - 5

מספר מחזור: 7

עירוני אשדוד מכבי קרית גת 15.12.2019 יום א 21:15 אשדוד 3 - 0
הפועל אשקלון בני לכיש 17.12.2019 יום ג 20:00 אשקלון 5 - 1
ותיקי בית"ר אופקים ותיקי קרית מלאכי 18.12.2019 יום ד 20:30 מרחבים 1 - 3
שדרות ותיקי מרחבים 17.12.2019 יום ג 20:30 שדרות 1 - 1
ותיקי אשדוד ג.יבנה עש רפאל דגורקר 17.12.2019 יום ג 20:30 אשדוד 1 - 2

מספר מחזור: 8

מכבי קרית גת ג.יבנה עש רפאל דגורקר 11.02.2020 יום ג 20:30 קרית גת 1 - 1
ותיקי מרחבים ותיקי אשדוד 07.01.2020 יום ג 20:30 מרחבים 3 - 2
ותיקי קרית מלאכי שדרות 07.01.2020 יום ג 20:30 קרית מלאכי 2 - 1
בני לכיש ותיקי בית"ר אופקים 08.01.2020 יום ד 20:00 אופקים 1 - 4
עירוני אשדוד הפועל אשקלון 07.04.2020 יום ג 20:30 אשדוד -

מספר מחזור: 9

הפועל אשקלון מכבי קרית גת 14.01.2020 יום ג 20:00 אשקלון 2 - 1
ותיקי בית"ר אופקים עירוני אשדוד 14.01.2020 יום ג 20:30 אופקים 1 - 6
שדרות בני לכיש 14.01.2020 יום ג 21:00 שדרות 5 - 1
ותיקי אשדוד ותיקי קרית מלאכי 14.01.2020 יום ג 20:30 אשדוד 3 - 1
ג.יבנה עש רפאל דגורקר ותיקי מרחבים 12.01.2020 יום א 21:00 גן יבנה 0 - 1



מספר סיבוב: ב'

שם קבוצה שם קבוצה תאריך משחק יום משחק שעת משחק מגרש תוצאה

מספר מחזור: 10

מכבי קרית גת ותיקי מרחבים 21.01.2020 יום ג 20:45 קרית גת 2 - 2
ג.יבנה עש רפאל דגורקר ותיקי קרית מלאכי 08.02.2020 יום ש 20:00 גן יבנה 1 - 1
ותיקי אשדוד בני לכיש 11.02.2020 יום ג 20:30 אשדוד 8 - 1
שדרות עירוני אשדוד 11.02.2020 יום ג 20:30 שדרות 2 - 4
ותיקי בית"ר אופקים הפועל אשקלון 12.02.2020 יום ד 20:30 אופקים 1 - 5

מספר מחזור: 11

ותיקי בית"ר אופקים מכבי קרית גת 29.01.2020 יום ד 20:30 אופקים 0 - 3 (ט)
הפועל אשקלון שדרות 28.01.2020 יום ג 20:00 אשקלון 4 - 0
עירוני אשדוד ותיקי אשדוד 29.01.2020 יום ד 20:30 אשדוד 1 - 1
בני לכיש ג.יבנה עש רפאל דגורקר 28.01.2020 יום ג 20:30 נהורה 1 - 3
ותיקי קרית מלאכי ותיקי מרחבים 28.01.2020 יום ג 20:30 קרית מלאכי 2 - 3

מספר מחזור: 12

מכבי קרית גת ותיקי קרית מלאכי 18.02.2020 יום ג 20:30 קרית מלאכי 2 - 0
ותיקי מרחבים בני לכיש 18.02.2020 יום ג 20:30 מרחבים 7 - 4
ג.יבנה עש רפאל דגורקר עירוני אשדוד 16.02.2020 יום א 21:00 גן יבנה 0 - 1
ותיקי אשדוד הפועל אשקלון 18.02.2020 יום ג 20:30 אשדוד 1 - 1
שדרות ותיקי בית"ר אופקים 18.02.2020 יום ג 20:30 שדרות 3 - 0 (ט)

מספר מחזור: 13

שדרות מכבי קרית גת 25.02.2020 יום ג 20:30 שדרות -
ותיקי בית"ר אופקים ותיקי אשדוד 26.02.2020 יום ד 20:30 אופקים -
הפועל אשקלון ג.יבנה עש רפאל דגורקר 25.02.2020 יום ג 20:00 אשקלון -
עירוני אשדוד ותיקי מרחבים 23.02.2020 יום א 21:30 אשדוד -
בני לכיש ותיקי קרית מלאכי 25.02.2020 יום ג 20:30 קרית מלאכי -

מספר מחזור: 14

מכבי קרית גת בני לכיש 03.03.2020 יום ג 20:30 קרית גת -
ותיקי קרית מלאכי עירוני אשדוד 03.03.2020 יום ג 20:30 קרית מלאכי -
ותיקי מרחבים הפועל אשקלון 03.03.2020 יום ג 20:30 מרחבים -
ג.יבנה עש רפאל דגורקר ותיקי בית"ר אופקים 01.03.2020 יום א 21:00 גן יבנה -
ותיקי אשדוד שדרות 03.03.2020 יום ג 20:30 אשדוד -

מספר מחזור: 15

ותיקי אשדוד מכבי קרית גת 10.03.2020 יום ג 20:30 אשדוד -
שדרות ג.יבנה עש רפאל דגורקר 10.03.2020 יום ג 20:30 שדרות -
ותיקי בית"ר אופקים ותיקי מרחבים 11.03.2020 יום ד 20:30 אופקים -
הפועל אשקלון ותיקי קרית מלאכי 10.03.2020 יום ג 20:30 קרית מלאכי -
עירוני אשדוד בני לכיש 11.03.2020 יום ד 20:30 אשדוד -

מספר מחזור: 16

מכבי קרית גת עירוני אשדוד 17.03.2020 יום ג 20:30 קרית גת -
בני לכיש הפועל אשקלון 17.03.2020 יום ג 20:30 נהורה -
ותיקי קרית מלאכי ותיקי בית"ר אופקים 17.03.2020 יום ג 20:30 קרית מלאכי -
ותיקי מרחבים שדרות 17.03.2020 יום ג 20:30 מרחבים -
ג.יבנה עש רפאל דגורקר ותיקי אשדוד 15.03.2020 יום א 21:00 גן יבנה -

מספר מחזור: 17

ג.יבנה עש רפאל דגורקר מכבי קרית גת 22.03.2020 יום א 21:00 גן יבנה -
ותיקי אשדוד ותיקי מרחבים 24.03.2020 יום ג 20:30 -
שדרות ותיקי קרית מלאכי 24.03.2020 יום ג 20:30 שדרות -
ותיקי בית"ר אופקים בני לכיש 25.03.2020 יום ד 20:30 אופקים -
הפועל אשקלון עירוני אשדוד 24.03.2020 יום ג 20:00 אשקלון -

מספר מחזור: 18

מכבי קרית גת הפועל אשקלון 31.03.2020 יום ג 20:30 קרית גת -
עירוני אשדוד ותיקי בית"ר אופקים 01.04.2020 יום ד 20:30 אשדוד -
בני לכיש שדרות 31.03.2020 יום ג 20:30 נהורה -
ותיקי קרית מלאכי ותיקי אשדוד 31.03.2020 יום ג 20:30 קרית מלאכי -
ותיקי מרחבים ג.יבנה עש רפאל דגורקר 31.03.2020 יום ג 20:30 מרחבים -



כתובתינו: ארלוזורוב 93 בניין ג' חדר 4, תל-אביב
טלפונים: 03-6095906, 03-6095884. פקס: 03-6095907
כניסת משתמש כל הזכויות שמורות להפועל מחוז תל-אביב © כניסת משתמש