ראשי אודות טפסים חדשות ועדכונים צור קשר
 

קטרגל אולמות

כדורגל

כדורגל ותיקים

אופני הרים

באולינג

ברידג'

טניס שולחן

כדורסל

כדורסל נשים

כדורעף

שחייה

טניס שדה

כדורשת

סאפ

שחמט

ירי אקדח

שייט

כדורגל ותיקים
טבלת הליגה

מיקוםשם קבוצהמשחקיםנצחונותתיקוהפסדיםהפסדים טכניםמערכות בזכותמערכות בחובההפרש מערכותנקודות
1ותיקי חצור (ותיקי חצור הגלילית)22   131126
2ותיקי קרית שמונה (ותיקי קרית שמונה)22   11386
3י. בניטה ק. שמונה (ותיקי קרית שמונה)22   3126
4ביתר צפת יוסי סויסה זל (ותיקי צפת)21 1 7343
5ותיקי גוש חלב (ותיקי גוש חלב)21 1 6603
6ותיקי הפועל חורפיש (ותיקי הפועל חורפיש)21 1 57-23
7ותיקי צפת עש רוני אדרי זל (ותיקי צפת)2  2 312-90
8ותיקי מכבי בית גאן (ותיקי בית גאן)1  1 23-10
9אחווה טובא זנגריה (אחווה טובא זנגריה)3  3 115-140




לוח משחקים
מספר סיבוב: א'

שם קבוצה שם קבוצה תאריך משחק יום משחק שעת משחק מגרש תוצאה

מספר מחזור: 1

ותיקי מכבי בית גאן -
ותיקי קרית שמונה ותיקי צפת עש רוני אדרי זל 05.11.2019 יום ג 20:00 קרית שמונה 8 - 1
ותיקי גוש חלב ותיקי הפועל חורפיש 05.11.2019 יום ג 19:00 גוש חלב 2 - 4
ותיקי חצור אחווה טובא זנגריה 08.11.2019 יום ו 14:00 חצור הגלילית 8 - 0
ביתר צפת יוסי סויסה זל י. בניטה ק. שמונה 06.11.2019 יום ד 19:30 גוש חלב 1 - 2

מספר מחזור: 2

י. בניטה ק. שמונה -
אחווה טובא זנגריה ביתר צפת יוסי סויסה זל 12.11.2019 יום ג 20:00 טובא זנגריה 1 - 6
ותיקי הפועל חורפיש ותיקי חצור 13.11.2019 יום ד 20:00 גוש חלב 1 - 5
ותיקי צפת עש רוני אדרי זל ותיקי גוש חלב 12.11.2019 יום ג 19:00 גוש חלב 2 - 4
ותיקי מכבי בית גאן ותיקי קרית שמונה 12.11.2019 יום ג 20:30 קרית שמונה 2 - 3

מספר מחזור: 3

ותיקי קרית שמונה -
ותיקי גוש חלב ותיקי מכבי בית גאן 19.11.2019 יום ג 19:00 גוש חלב -
ותיקי חצור ותיקי צפת עש רוני אדרי זל 22.11.2019 יום ו 14:00 חצור הגלילית -
ביתר צפת יוסי סויסה זל ותיקי הפועל חורפיש 20.11.2019 יום ד 20:00 גוש חלב -
י. בניטה ק. שמונה אחווה טובא זנגריה 18.11.2019 יום ב 20:00 קרית שמונה 1 - 0

מספר מחזור: 4

אחווה טובא זנגריה -
ותיקי הפועל חורפיש י. בניטה ק. שמונה 26.11.2019 יום ג 20:00 גוש חלב -
ותיקי צפת עש רוני אדרי זל ביתר צפת יוסי סויסה זל 27.11.2019 יום ד 20:00 גוש חלב -
ותיקי מכבי בית גאן ותיקי חצור 26.11.2019 יום ג 20:15 רמה -
ותיקי קרית שמונה ותיקי גוש חלב 26.11.2019 יום ג 20:00 קרית שמונה -

מספר מחזור: 5

ותיקי גוש חלב -
ותיקי חצור ותיקי קרית שמונה 06.12.2019 יום ו 14:00 חצור הגלילית -
ביתר צפת יוסי סויסה זל ותיקי מכבי בית גאן 04.12.2019 יום ד 20:00 גוש חלב -
י. בניטה ק. שמונה ותיקי צפת עש רוני אדרי זל 02.12.2019 יום ב 20:00 קרית שמונה -
אחווה טובא זנגריה ותיקי הפועל חורפיש 04.12.2019 יום ד 20:00 טובא זנגריה -

מספר מחזור: 6

ותיקי הפועל חורפיש -
ותיקי צפת עש רוני אדרי זל אחווה טובא זנגריה 11.12.2019 יום ד 20:00 טובא זנגריה -
ותיקי מכבי בית גאן י. בניטה ק. שמונה 10.12.2019 יום ג 20:15 רמה -
ותיקי קרית שמונה ביתר צפת יוסי סויסה זל 10.12.2019 יום ג 20:00 קרית שמונה -
ותיקי גוש חלב ותיקי חצור 10.12.2019 יום ג 19:00 גוש חלב -

מספר מחזור: 7

ותיקי חצור -
ביתר צפת יוסי סויסה זל ותיקי גוש חלב 18.12.2019 יום ד 20:00 גוש חלב -
י. בניטה ק. שמונה ותיקי קרית שמונה 16.12.2019 יום ב 20:00 קרית שמונה -
אחווה טובא זנגריה ותיקי מכבי בית גאן 18.12.2019 יום ד 20:00 טובא זנגריה -
ותיקי הפועל חורפיש ותיקי צפת עש רוני אדרי זל 17.12.2019 יום ג 20:00 גוש חלב -

מספר מחזור: 8

ותיקי צפת עש רוני אדרי זל -
ותיקי מכבי בית גאן ותיקי הפועל חורפיש 07.01.2020 יום ג 20:15 רמה -
ותיקי קרית שמונה אחווה טובא זנגריה 07.01.2020 יום ג 20:00 קרית שמונה -
ותיקי גוש חלב י. בניטה ק. שמונה 07.01.2020 יום ג 19:00 גוש חלב -
ותיקי חצור ביתר צפת יוסי סויסה זל 10.01.2020 יום ו 14:00 חצור הגלילית -

מספר מחזור: 9

ביתר צפת יוסי סויסה זל -
י. בניטה ק. שמונה ותיקי חצור 13.01.2020 יום ב 20:00 קרית שמונה -
אחווה טובא זנגריה ותיקי גוש חלב 15.01.2020 יום ד 20:00 טובא זנגריה -
ותיקי הפועל חורפיש ותיקי קרית שמונה 15.01.2020 יום ד 20:00 גוש חלב -
ותיקי צפת עש רוני אדרי זל ותיקי מכבי בית גאן 14.01.2020 יום ג 20:15 רמה -



מספר סיבוב: ב'

שם קבוצה שם קבוצה תאריך משחק יום משחק שעת משחק מגרש תוצאה

מספר מחזור: 10

ותיקי מכבי בית גאן -
ותיקי צפת עש רוני אדרי זל ותיקי קרית שמונה 21.01.2020 יום ג 20:00 קרית שמונה -
ותיקי הפועל חורפיש ותיקי גוש חלב 21.01.2020 יום ג 20:30 גוש חלב -
אחווה טובא זנגריה ותיקי חצור 22.01.2020 יום ד 20:00 טובא זנגריה -
י. בניטה ק. שמונה ביתר צפת יוסי סויסה זל 20.01.2020 יום ב 20:00 קרית שמונה -

מספר מחזור: 11

י. בניטה ק. שמונה -
ביתר צפת יוסי סויסה זל אחווה טובא זנגריה 29.01.2020 יום ד 20:00 גוש חלב -
ותיקי חצור ותיקי הפועל חורפיש 31.01.2020 יום ו 14:00 חצור הגלילית -
ותיקי גוש חלב ותיקי צפת עש רוני אדרי זל 28.01.2020 יום ג 19:00 גוש חלב -
ותיקי קרית שמונה ותיקי מכבי בית גאן 28.01.2020 יום ג 20:00 קרית שמונה -

מספר מחזור: 12

ותיקי קרית שמונה -
ותיקי מכבי בית גאן ותיקי גוש חלב -
ותיקי צפת עש רוני אדרי זל ותיקי חצור -
ותיקי הפועל חורפיש ביתר צפת יוסי סויסה זל -
אחווה טובא זנגריה י. בניטה ק. שמונה -

מספר מחזור: 13

אחווה טובא זנגריה -
י. בניטה ק. שמונה ותיקי הפועל חורפיש -
ביתר צפת יוסי סויסה זל ותיקי צפת עש רוני אדרי זל -
ותיקי חצור ותיקי מכבי בית גאן -
ותיקי גוש חלב ותיקי קרית שמונה -

מספר מחזור: 14

ותיקי גוש חלב -
ותיקי קרית שמונה ותיקי חצור -
ותיקי מכבי בית גאן ביתר צפת יוסי סויסה זל -
ותיקי צפת עש רוני אדרי זל י. בניטה ק. שמונה -
ותיקי הפועל חורפיש אחווה טובא זנגריה -

מספר מחזור: 15

ותיקי הפועל חורפיש -
אחווה טובא זנגריה ותיקי צפת עש רוני אדרי זל -
י. בניטה ק. שמונה ותיקי מכבי בית גאן -
ביתר צפת יוסי סויסה זל ותיקי קרית שמונה -
ותיקי חצור ותיקי גוש חלב -

מספר מחזור: 16

ותיקי חצור -
ותיקי גוש חלב ביתר צפת יוסי סויסה זל -
ותיקי קרית שמונה י. בניטה ק. שמונה -
ותיקי מכבי בית גאן אחווה טובא זנגריה -
ותיקי צפת עש רוני אדרי זל ותיקי הפועל חורפיש -

מספר מחזור: 17

ותיקי צפת עש רוני אדרי זל -
ותיקי הפועל חורפיש ותיקי מכבי בית גאן -
אחווה טובא זנגריה ותיקי קרית שמונה -
י. בניטה ק. שמונה ותיקי גוש חלב -
ביתר צפת יוסי סויסה זל ותיקי חצור -

מספר מחזור: 18

ביתר צפת יוסי סויסה זל -
ותיקי חצור י. בניטה ק. שמונה -
ותיקי גוש חלב אחווה טובא זנגריה -
ותיקי קרית שמונה ותיקי הפועל חורפיש -
ותיקי מכבי בית גאן ותיקי צפת עש רוני אדרי זל -



כתובתינו: ארלוזורוב 93 בניין ג' חדר 4, תל-אביב
טלפונים: 03-6095906, 03-6095884. פקס: 03-6095907
כניסת משתמש כל הזכויות שמורות להפועל מחוז תל-אביב © כניסת משתמש