ראשי אודות טפסים חדשות ועדכונים צור קשר
 

קטרגל אולמות

כדורגל

כדורגל ותיקים

אופני הרים

באולינג

ברידג'

טניס שולחן

כדורסל

כדורסל נשים

כדורעף

שחייה

טניס שדה

כדורשת

סאפ

שחמט

ירי אקדח

שייט

כדורגל ותיקים
טבלת הליגה

מיקוםשם קבוצהמשחקיםנצחונותתיקוהפסדיםהפסדים טכניםשערי זכותשערי חובההפרש שעריםנקודות
1ותיקי עירוני עכו (ותיקי עירוני עכו)1091  36112528
2ותיקי טירת הכרמל (ותיקי טירת הכרמל)117 4 33201321
3עירוני נהריה (עירוני נהריה)10613 27131419
4סכנין (ותיקי סכנין)11533 2518718
5שפרעם (ותיקי שפרעם)126 6 3630618
6ותיקי אור עכו (ותיקי אור עכו)1141512536-1113
7ביר מכסור (ביר מכסור)113 8 2337-149
8בוסתאן אלמרג-סולם (בוסתאן אלמרג-סולם)103 611632-169
9מכבי צור שלום אילן (מכבי צור שלום אילן)123 542448-249




לוח משחקים
מספר סיבוב: א'

שם קבוצה שם קבוצה תאריך משחק יום משחק שעת משחק מגרש תוצאה

מספר מחזור: 1

סכנין -
ותיקי אור עכו ותיקי טירת הכרמל 05.11.2019 יום ג 20:30 עכו 6 - 4
שפרעם ביר מכסור 06.11.2019 יום ד 20:00 שפרעם 6 - 0
מכבי צור שלום אילן ותיקי עירוני עכו 03.11.2019 יום א 20:30 צור שלום 2 - 7
עירוני נהריה בוסתאן אלמרג-סולם 06.11.2019 יום ד 19:30 מעלות 6 - 0

מספר מחזור: 2

בוסתאן אלמרג-סולם -
ותיקי עירוני עכו עירוני נהריה 24.12.2019 יום ג 20:30 עכו 4 - 1
ביר מכסור מכבי צור שלום אילן 15.11.2019 יום ו 14:00 ביר מכסור 3 - 0 (ט)
ותיקי טירת הכרמל שפרעם 13.11.2019 יום ד 20:30 3 - 2
סכנין ותיקי אור עכו 13.11.2019 יום ד 19:30 סכנין 4 - 6

מספר מחזור: 3

ותיקי אור עכו -
שפרעם סכנין 20.11.2019 יום ד 20:00 שפרעם 0 - 3
מכבי צור שלום אילן ותיקי טירת הכרמל 22.12.2019 יום א 20:30 צור שלום 1 - 3
עירוני נהריה ביר מכסור 22.11.2019 יום ו 13:45 4 - 1
בוסתאן אלמרג-סולם ותיקי עירוני עכו 13.11.2019 יום ד 20:30 בוסתאן אלמרג 1 - 3

מספר מחזור: 4

ותיקי עירוני עכו -
ביר מכסור בוסתאן אלמרג-סולם 07.12.2019 יום ש 15:00 ביר מכסור 2 - 5
ותיקי טירת הכרמל עירוני נהריה 28.11.2019 יום ה 20:30 3 - 0
סכנין מכבי צור שלום אילן 27.11.2019 יום ד 19:30 סכנין 3 - 0 (ט)
ותיקי אור עכו שפרעם 24.11.2019 יום א 20:30 שפרעם 3 - 5

מספר מחזור: 5

שפרעם -
מכבי צור שלום אילן ותיקי אור עכו 03.12.2019 יום ג 20:30 צור שלום 2 - 3
עירוני נהריה סכנין 06.12.2019 יום ו 14:00 נהריה 1 - 1
בוסתאן אלמרג-סולם ותיקי טירת הכרמל 02.12.2019 יום ב 19:00 בוסתאן אלמרג 1 - 5
ותיקי עירוני עכו ביר מכסור 24.11.2019 יום א 19:30 ביר מכסור 1 - 0

מספר מחזור: 6

ביר מכסור -
ותיקי טירת הכרמל ותיקי עירוני עכו 11.12.2019 יום ד 20:30 0 - 1
סכנין בוסתאן אלמרג-סולם 11.12.2019 יום ד 19:30 סכנין 3 - 0
ותיקי אור עכו עירוני נהריה 15.12.2019 יום א 20:30 עכו 0 - 4
שפרעם מכבי צור שלום אילן 15.12.2019 יום א 20:00 שפרעם 4 - 1

מספר מחזור: 7

מכבי צור שלום אילן -
עירוני נהריה שפרעם 20.12.2019 יום ו 14:00 נהריה 4 - 2
בוסתאן אלמרג-סולם ותיקי אור עכו 23.12.2019 יום ב 20:00 בוסתאן אלמרג 4 - 1
ותיקי עירוני עכו סכנין 15.12.2019 יום א 19:45 סכנין 0 - 0
ביר מכסור ותיקי טירת הכרמל 15.12.2019 יום א 19:30 ביר מכסור 1 - 6

מספר מחזור: 8

ותיקי טירת הכרמל -
סכנין ביר מכסור 11.01.2020 יום ש 16:00 סכנין 5 - 2
ותיקי אור עכו ותיקי עירוני עכו 06.02.2020 יום ה 20:30 עכו 2 - 5
שפרעם בוסתאן אלמרג-סולם 10.01.2020 יום ו 19:30 שפרעם 5 - 2
מכבי צור שלום אילן עירוני נהריה 12.01.2020 יום א 20:30 צור שלום 0 - 3 (ט)

מספר מחזור: 9

עירוני נהריה -
בוסתאן אלמרג-סולם מכבי צור שלום אילן 15.01.2020 יום ד 20:30 בוסתאן אלמרג 3 - 0 (ט)
ותיקי עירוני עכו שפרעם 14.01.2020 יום ג 20:30 עכו 4 - 2
ביר מכסור ותיקי אור עכו 17.01.2020 יום ו 14:30 ביר מכסור 2 - 3
ותיקי טירת הכרמל סכנין 14.01.2020 יום ג 21:00 טירת הכרמל 0 - 1



מספר סיבוב: ב'

שם קבוצה שם קבוצה תאריך משחק יום משחק שעת משחק מגרש תוצאה

מספר מחזור: 10

סכנין -
ותיקי טירת הכרמל ותיקי אור עכו 22.01.2020 יום ד 21:00 טירת הכרמל 2 - 0
ביר מכסור שפרעם 24.01.2020 יום ו 17:00 ביר מכסור 5 - 1
ותיקי עירוני עכו מכבי צור שלום אילן 26.01.2020 יום א 20:30 צור שלום 8 - 3
בוסתאן אלמרג-סולם עירוני נהריה 27.01.2020 יום ב 19:30 בוסתאן אלמרג 0 - 4

מספר מחזור: 11

בוסתאן אלמרג-סולם -
עירוני נהריה ותיקי עירוני עכו נהריה -
מכבי צור שלום אילן ביר מכסור 28.01.2020 יום ג 20:30 צור שלום 6 - 5
שפרעם ותיקי טירת הכרמל 29.01.2020 יום ד 20:00 שפרעם 2 - 3
ותיקי אור עכו סכנין 28.01.2020 יום ג 20:30 עכו 1 - 1

מספר מחזור: 12

ותיקי אור עכו -
סכנין שפרעם 12.02.2020 יום ד 19:30 סכנין 2 - 4
ותיקי טירת הכרמל מכבי צור שלום אילן 05.02.2020 יום ד 21:00 טירת הכרמל 4 - 5
ביר מכסור עירוני נהריה 14.02.2020 יום ו 14:00 ביר מכסור 2 - 0
ותיקי עירוני עכו בוסתאן אלמרג-סולם 11.02.2020 יום ג 20:30 עכו 3 - 0 (ט)

מספר מחזור: 13

ותיקי עירוני עכו -
בוסתאן אלמרג-סולם ביר מכסור 19.02.2020 יום ד 19:30 בוסתאן אלמרג -
עירוני נהריה ותיקי טירת הכרמל 21.02.2020 יום ו 12:00 נהריה -
מכבי צור שלום אילן סכנין 16.02.2020 יום א 20:30 צור שלום 4 - 2
שפרעם ותיקי אור עכו 18.02.2020 יום ג 20:30 עכו 3 - 0 (ט)

מספר מחזור: 14

שפרעם -
ותיקי אור עכו מכבי צור שלום אילן 28.02.2020 יום ו 14:00 עכו -
סכנין עירוני נהריה 26.02.2020 יום ד 19:30 סכנין -
ותיקי טירת הכרמל בוסתאן אלמרג-סולם 26.02.2020 יום ד 21:00 טירת הכרמל -
ביר מכסור ותיקי עירוני עכו 25.02.2020 יום ג 20:30 עכו -

מספר מחזור: 15

ביר מכסור -
ותיקי עירוני עכו ותיקי טירת הכרמל 03.03.2020 יום ג 20:30 עכו -
בוסתאן אלמרג-סולם סכנין 04.03.2020 יום ד 19:30 בוסתאן אלמרג -
עירוני נהריה ותיקי אור עכו 06.03.2020 יום ו 14:00 נהריה -
מכבי צור שלום אילן שפרעם 03.03.2020 יום ג 20:30 צור שלום -

מספר מחזור: 16

מכבי צור שלום אילן -
שפרעם עירוני נהריה 11.03.2020 יום ד 20:00 שפרעם -
ותיקי אור עכו בוסתאן אלמרג-סולם 10.03.2020 יום ג 20:30 עכו -
סכנין ותיקי עירוני עכו עכו -
ותיקי טירת הכרמל ביר מכסור 11.03.2020 יום ד 21:00 טירת הכרמל -

מספר מחזור: 17

ותיקי טירת הכרמל -
ביר מכסור סכנין 20.03.2020 יום ו 15:00 ביר מכסור -
ותיקי עירוני עכו ותיקי אור עכו 17.03.2020 יום ג 20:30 עכו -
בוסתאן אלמרג-סולם שפרעם 18.03.2020 יום ד 19:30 בוסתאן אלמרג -
עירוני נהריה מכבי צור שלום אילן 20.03.2020 יום ו 14:00 נהריה -

מספר מחזור: 18

עירוני נהריה -
מכבי צור שלום אילן בוסתאן אלמרג-סולם 24.03.2020 יום ג 20:30 צור שלום -
שפרעם ותיקי עירוני עכו 25.03.2020 יום ד 20:00 שפרעם -
ותיקי אור עכו ביר מכסור 24.03.2020 יום ג 20:30 עכו -
סכנין ותיקי טירת הכרמל 25.03.2020 יום ד 19:30 סכנין -



כתובתינו: ארלוזורוב 93 בניין ג' חדר 4, תל-אביב
טלפונים: 03-6095906, 03-6095884. פקס: 03-6095907
כניסת משתמש כל הזכויות שמורות להפועל מחוז תל-אביב © כניסת משתמש