ראשי אודות טפסים חדשות ועדכונים צור קשר
 

קטרגל אולמות

כדורגל

כדורגל ותיקים

אופני הרים

באולינג

ברידג'

טניס שולחן

כדורסל

כדורסל נשים

כדורעף

שחייה

טניס שדה

כדורשת

סאפ

שחמט

ירי אקדח

שייט

כדורסל
טבלת הליגה

מיקוםשם קבוצהמשחקיםנצחונותהפסדיםהפסדים טכניםקליעות זכותקליעות חובהנקודות
1הקאונטרי (הקאונטרי)761 35030813
2ביח תל-השומר (ביח תל-השומר)752 32325112
3תעש סלבין (תעש)752 31130112
4פייבר (פייבר אינטרנשיונל בעמ)743 26824111
5ארגון השוטרים הבינל - איפא (ארגון השוטרים הבינל - איפא)734 27625710
6C.a.l (ויזה כ.א.ל)734 28930710
7נס טכנולוגיה (נס טכנולוגיה)725 2463079
8מגב (משטרת ישראל)7 7 2513427




לוח משחקים
מספר סיבוב: א'

שם קבוצה שם קבוצה תאריך משחק יום משחק שעת משחק מגרש תוצאה

מספר מחזור: 1

תעש סלבין -
פייבר ביח תל-השומר 20.11.2019 יום ד 21:15 רמת אפעל 35 - 34
ארגון השוטרים הבינל - איפא הקאונטרי 20.11.2019 יום ד 20:00 רמת אפעל 47 - 31
C.a.l נס טכנולוגיה 26.01.2020 יום א 18:15 ערמונים ר"ג 40 - 37
מגב הלמן אלדובי 20.11.2019 יום ד 19:00 רמת אפעל -

מספר מחזור: 2

הלמן אלדובי -
נס טכנולוגיה מגב 26.11.2019 יום ג 21:30 גבעת שמואל 54 - 50
הקאונטרי C.a.l 06.02.2020 יום ה 20:00 עירוני ט' 44 - 39
ביח תל-השומר ארגון השוטרים הבינל - איפא 25.12.2019 יום ד 21:15 רמת אפעל 53 - 37
תעש סלבין פייבר 24.11.2019 יום א 19:30 אורט אבין 41 - 39

מספר מחזור: 3

פייבר -
ארגון השוטרים הבינל - איפא תעש סלבין 01.12.2019 יום א 18:30 אורט אבין 39 - 44
C.a.l ביח תל-השומר 04.12.2019 יום ד 21:15 רמת אפעל 22 - 39
מגב הקאונטרי 01.12.2019 יום א 20:00 רמת אפעל 42 - 47
הלמן אלדובי נס טכנולוגיה 03.12.2019 יום ג 21:30 גבעת שמואל -

מספר מחזור: 4

נס טכנולוגיה -
הקאונטרי הלמן אלדובי 10.12.2019 יום ג 21:15 ערמונים ר"ג -
ביח תל-השומר מגב 11.12.2019 יום ד 21:15 רמת אפעל 47 - 24
תעש סלבין C.a.l 08.12.2019 יום א 18:15 ערמונים ר"ג 50 - 45
פייבר ארגון השוטרים הבינל - איפא 08.12.2019 יום א 18:30 אורט אבין 30 - 26

מספר מחזור: 5

ארגון השוטרים הבינל - איפא -
C.a.l פייבר 15.12.2019 יום א 18:15 ערמונים ר"ג 34 - 49
מגב תעש סלבין 17.12.2019 יום ג 18:30 יהוד מונוסון 37 - 46
הלמן אלדובי ביח תל-השומר 18.12.2019 יום ד 21:15 רמת אפעל -
נס טכנולוגיה הקאונטרי 16.12.2019 יום ב 21:30 עירוני ט' 43 - 53

מספר מחזור: 6

הקאונטרי -
ביח תל-השומר נס טכנולוגיה 01.01.2020 יום ד 21:15 רמת אפעל 40 - 27
תעש סלבין הלמן אלדובי 01.01.2020 יום ד 19:30 עירוני ט' -
פייבר מגב 02.01.2020 יום ה 21:00 עירוני ט' 49 - 28
ארגון השוטרים הבינל - איפא C.a.l 29.12.2019 יום א 18:15 ערמונים ר"ג 44 - 49

מספר מחזור: 7

C.a.l -
מגב ארגון השוטרים הבינל - איפא 06.01.2020 יום ב 18:30 עירוני ט' 26 - 39
הלמן אלדובי פייבר 06.01.2020 יום ב 19:30 עירוני ט' -
נס טכנולוגיה תעש סלבין 22.01.2020 יום ד 21:30 רמת אפעל 28 - 50
הקאונטרי ביח תל-השומר 29.01.2020 יום ד 21:00 רמת אפעל 69 - 58

מספר מחזור: 8

ביח תל-השומר -
תעש סלבין הקאונטרי 13.01.2020 יום ב 20:30 עירוני ט' 43 - 61
פייבר נס טכנולוגיה 12.01.2020 יום א 20:00 אורט אבין 30 - 33
ארגון השוטרים הבינל - איפא הלמן אלדובי 15.01.2020 יום ד 19:30 עירוני ט' -
C.a.l מגב 14.01.2020 יום ג 19:15 ערמונים ר"ג 60 - 44

מספר מחזור: 9

מגב -
הלמן אלדובי C.a.l 19.01.2020 יום א 18:30 ערמונים ר"ג -
נס טכנולוגיה ארגון השוטרים הבינל - איפא 19.01.2020 יום א 20:00 רמת אפעל 24 - 44
הקאונטרי פייבר 29.01.2020 יום ד 21:30 עירוני ט' 45 - 36
ביח תל-השומר תעש סלבין 05.02.2020 יום ד 21:15 רמת אפעל 52 - 37



כתובתינו: ארלוזורוב 93 בניין ג' חדר 4, תל-אביב
טלפונים: 03-6095906, 03-6095884. פקס: 03-6095907
כניסת משתמש כל הזכויות שמורות להפועל מחוז תל-אביב © כניסת משתמש