ראשי אודות טפסים חדשות ועדכונים צור קשר
 

קטרגל אולמות

כדורגל

כדורגל ותיקים

אופני הרים

באולינג

ברידג'

טניס שולחן

כדורסל

כדורסל נשים

כדורעף

שחייה

טניס שדה

כדורשת

סאפ

שחמט

ירי אקדח

שייט

כדורסל
טבלת הליגה

מיקוםשם קבוצהמשחקיםנצחונותהפסדיםהפסדים טכניםקליעות זכותקליעות חובהנקודות
1תנובה מטה (תנובה)99  43327418
2רכבת ישראל (רכבת ישראל)981 48027317
3פרטנר (פרטנר)963 37628115
4בזק בינלאומי (בזק בינלאומי)963 36028615
5מכשירי תנועה (מכשירי תנועה)954 24724714
6מכון התקנים (מכון התקנים)944132233212
7תעשא ב (תעשא)936 24732512
8מכס אולם נוסעים (מכס ומעמ)927 24937011
9שחמ מקורות ביצוע (שחמ מקורות ביצוע בעמ)927 21541211
10בזק חט' הנדסה (בזק חטיבת הנדסה)9 9 2013309




לוח משחקים
מספר סיבוב: א'

שם קבוצה שם קבוצה תאריך משחק יום משחק שעת משחק מגרש תוצאה

מספר מחזור: 1

מכשירי תנועה רכבת ישראל 27.11.2019 יום ד 19:15 עמיאל רמבם 23 - 45
תנובה מטה מכון התקנים 25.12.2019 יום ד 20:30 עירוני ט' 53 - 38
שחמ מקורות ביצוע פרטנר 26.11.2019 יום ג 19:45 יהוד מונוסון 7 - 58
בזק בינלאומי תעשא ב 03.12.2019 יום ג 21:00 רמלה 43 - 29
בזק חט' הנדסה מכס אולם נוסעים 03.12.2019 יום ג 18:45 יהוד מונוסון 20 - 25

מספר מחזור: 2

רכבת ישראל מכס אולם נוסעים 12.12.2019 יום ה 18:30 אורט אבין 55 - 30
תעשא ב בזק חט' הנדסה 09.02.2020 יום א 19:50 יהוד מונוסון 23 - 19
פרטנר בזק בינלאומי 18.02.2020 יום ג 19:45 יהוד מונוסון 34 - 29
מכון התקנים שחמ מקורות ביצוע 08.02.2019 יום ו 21:00 רמת אפעל 59 - 32
מכשירי תנועה תנובה מטה 11.12.2019 יום ד 19:15 עמיאל רמבם 27 - 51

מספר מחזור: 3

תנובה מטה רכבת ישראל 15.12.2019 יום א 17:50 אורט אבין 44 - 40
שחמ מקורות ביצוע מכשירי תנועה 15.12.2019 יום א 19:00 אורט אבין 27 - 15
בזק בינלאומי מכון התקנים 17.12.2019 יום ג 19:10 ערמונים ר"ג 38 - 25
בזק חט' הנדסה פרטנר 30.01.2020 יום ה 19:00 עירוני ט' 16 - 36
מכס אולם נוסעים תעשא ב 17.12.2019 יום ג 20:00 רמלה 34 - 39

מספר מחזור: 4

רכבת ישראל תעשא ב 31.12.2019 יום ג 20:00 רמלה 59 - 23
פרטנר מכס אולם נוסעים 31.12.2019 יום ג 18:45 הוד השרון 59 - 32
מכון התקנים בזק חט' הנדסה 02.01.2020 יום ה 20:00 עירוני ט' 33 - 23
מכשירי תנועה בזק בינלאומי 29.12.2019 יום א 19:00 אורט אבין 16 - 33
תנובה מטה שחמ מקורות ביצוע 01.01.2020 יום ד 18:20 עירוני ט' 69 - 33

מספר מחזור: 5

שחמ מקורות ביצוע רכבת ישראל 05.01.2020 יום א 18:00 אורט אבין 23 - 62
בזק בינלאומי תנובה מטה 07.01.2020 יום ג 18:45 יהוד מונוסון 34 - 42
בזק חט' הנדסה מכשירי תנועה 05.01.2020 יום א 19:15 אורט אבין 18 - 34
מכס אולם נוסעים מכון התקנים 12.01.2020 יום א 21:00 אורט אבין 28 - 46
תעשא ב פרטנר 08.01.2020 יום ד 21:15 רמת אפעל 15 - 39

מספר מחזור: 6

רכבת ישראל פרטנר 16.01.2020 יום ה 19:00 עירוני ט' 55 - 38
מכון התקנים תעשא ב 14.01.2020 יום ג 20:00 רמלה 46 - 31
מכשירי תנועה מכס אולם נוסעים 15.01.2020 יום ד 19:10 עמיאל רמבם 31 - 16
תנובה מטה בזק חט' הנדסה 14.01.2020 יום ג 18:45 יהוד מונוסון 46 - 22
שחמ מקורות ביצוע בזק בינלאומי 15.01.2020 יום ד 20:30 עירוני ט' 26 - 45

מספר מחזור: 7

בזק בינלאומי רכבת ישראל 23.01.2020 יום ה 19:00 עירוני ט' 34 - 59
בזק חט' הנדסה שחמ מקורות ביצוע 23.01.2020 יום ה 18:00 עירוני ט' 26 - 31
מכס אולם נוסעים תנובה מטה 23.01.2020 יום ה 20:00 עירוני ט' 28 - 53
תעשא ב מכשירי תנועה 21.01.2020 יום ג 20:00 רמלה 35 - 36
פרטנר מכון התקנים 21.01.2020 יום ג 18:50 הוד השרון 48 - 39

מספר מחזור: 8

רכבת ישראל מכון התקנים 29.01.2020 יום ד 21:15 רמת אפעל 59 - 36
מכשירי תנועה פרטנר 29.01.2020 יום ד 19:15 עמיאל רמבם 45 - 22
תנובה מטה תעשא ב 26.01.2020 יום א 20:00 אורט אבין 32 - 10
שחמ מקורות ביצוע מכס אולם נוסעים 28.01.2020 יום ג 18:15 ערמונים ר"ג 19 - 36
בזק בינלאומי בזק חט' הנדסה 26.01.2020 יום א 19:00 אורט אבין 56 - 35

מספר מחזור: 9

בזק חט' הנדסה רכבת ישראל 02.02.2020 יום א 19:00 אורט אבין 22 - 46
מכס אולם נוסעים בזק בינלאומי 02.02.2020 יום א 20:00 אורט אבין 20 - 48
תעשא ב שחמ מקורות ביצוע 04.02.2020 יום ג 20:00 רמלה 42 - 17
פרטנר תנובה מטה 04.02.2020 יום ג 18:45 הוד השרון 42 - 43
מכון התקנים מכשירי תנועה 02.02.2020 יום א 19:50 יהוד מונוסון 0 - 20 (ט)



כתובתינו: ארלוזורוב 93 בניין ג' חדר 4, תל-אביב
טלפונים: 03-6095906, 03-6095884. פקס: 03-6095907
כניסת משתמש כל הזכויות שמורות להפועל מחוז תל-אביב © כניסת משתמש