ראשי אודות טפסים חדשות ועדכונים צור קשר

 

קטרגל אולמות

כדורגל

כדורגל ותיקים

אופני הרים

באולינג

ברידג'

טניס שולחן

כדורסל

כדורסל נשים

כדורעף

שחייה

טניס שדה

כדורשת

סאפ

שחמט

ירי אקדח

שייט

כדורגל ותיקים
טבלת הליגה

אין תוצאות




לוח משחקים
מספר סיבוב: א'

שם קבוצה שם קבוצה תאריך משחק יום משחק שעת משחק מגרש תוצאה

מספר מחזור: 1

מעלה אדומים ותיקים קרן ראשלצ 27.04.2021 יום ג 20:20 מעלה אדומים -
ותיקי בית שמש עירוני ראשלצ 26.04.2021 יום ב 20:00 מגרש בית שמש -
הפועל בקעת הירדן ותיקי יקום 27.04.2021 יום ג 20:00 מושב תומר -
עירוני פת רמת אליהו 27.04.2021 יום ג 20:00 פ"ת -
ותיקי מערב ראשלצ מכבי שהם 27.04.2021 יום ג 20:30 עמית ראשלצ -

מספר מחזור: 2

ותיקים קרן ראשלצ מכבי שהם 04.05.2021 יום ג 20:30 שוהם -
רמת אליהו ותיקי מערב ראשלצ 02.05.2021 יום א 20:45 רמת אליהו -
ותיקי יקום עירוני פת 04.05.2021 יום ג 20:30 מגרש יקום -
עירוני ראשלצ הפועל בקעת הירדן 04.05.2021 יום ג 20:30 עמית ראשלצ -
מעלה אדומים ותיקי בית שמש 03.05.2021 יום ב 20:20 מעלה אדומים -

מספר מחזור: 3

ותיקי בית שמש ותיקים קרן ראשלצ 10.05.2021 יום ב 20:00 מגרש בית שמש -
הפועל בקעת הירדן מעלה אדומים 11.05.2021 יום ג 20:00 מושב תומר -
עירוני פת עירוני ראשלצ 11.05.2021 יום ג 20:00 פ"ת -
ותיקי מערב ראשלצ ותיקי יקום 11.05.2021 יום ג 20:30 עמית ראשלצ -
מכבי שהם רמת אליהו 11.05.2021 יום ג 20:30 שוהם -

מספר מחזור: 4

ותיקים קרן ראשלצ רמת אליהו 23.05.2021 יום א 20:45 רמת אליהו -
ותיקי יקום מכבי שהם 25.05.2021 יום ג 20:30 מגרש יקום -
עירוני ראשלצ ותיקי מערב ראשלצ 25.05.2021 יום ג 20:30 עמית ראשלצ -
מעלה אדומים עירוני פת 24.05.2021 יום ב 20:30 מעלה אדומים -
ותיקי בית שמש הפועל בקעת הירדן 24.05.2021 יום ב 20:00 מגרש בית שמש -

מספר מחזור: 5

הפועל בקעת הירדן ותיקים קרן ראשלצ 01.06.2021 יום ג 20:00 מושב תומר -
עירוני פת ותיקי בית שמש 01.06.2021 יום ג 20:00 פ"ת -
ותיקי מערב ראשלצ מעלה אדומים 01.06.2021 יום ג 20:30 עמית ראשלצ -
מכבי שהם עירוני ראשלצ 01.06.2021 יום ג 20:30 שוהם -
רמת אליהו ותיקי יקום 30.05.2021 יום א 20:45 רמת אליהו -

מספר מחזור: 6

ותיקים קרן ראשלצ ותיקי יקום 08.06.2021 יום ג 20:30 מגרש יקום -
עירוני ראשלצ רמת אליהו 08.06.2021 יום ג 20:30 עמית ראשלצ -
מעלה אדומים מכבי שהם 07.06.2021 יום ב 20:20 מעלה אדומים -
ותיקי בית שמש ותיקי מערב ראשלצ 07.06.2021 יום ב 20:00 מגרש בית שמש -
הפועל בקעת הירדן עירוני פת 08.06.2021 יום ג 20:00 מושב תומר -

מספר מחזור: 7

עירוני פת ותיקים קרן ראשלצ 15.06.2021 יום ג 20:00 פ"ת -
ותיקי מערב ראשלצ הפועל בקעת הירדן 15.06.2021 יום ג 20:30 עמית ראשלצ -
מכבי שהם ותיקי בית שמש 15.06.2021 יום ג 20:30 שוהם -
רמת אליהו מעלה אדומים 13.06.2021 יום א 20:45 רמת אליהו -
ותיקי יקום עירוני ראשלצ 15.06.2021 יום ג 20:30 מגרש יקום -

מספר מחזור: 8

ותיקים קרן ראשלצ עירוני ראשלצ 22.06.2021 יום ג 20:30 עמית ראשלצ -
מעלה אדומים ותיקי יקום 21.06.2021 יום ב 20:20 מעלה אדומים -
ותיקי בית שמש רמת אליהו 21.06.2021 יום ב 20:00 מגרש בית שמש -
הפועל בקעת הירדן מכבי שהם 22.06.2021 יום ג 20:00 בקעת הירדן -
עירוני פת ותיקי מערב ראשלצ 22.06.2021 יום ג 00:00 -

מספר מחזור: 9

ותיקי מערב ראשלצ ותיקים קרן ראשלצ 29.06.2021 יום ג 21:30 עמית ראשלצ -
מכבי שהם עירוני פת 29.06.2021 יום ג 20:30 שוהם -
רמת אליהו הפועל בקעת הירדן 27.06.2021 יום א 20:45 רמת אליהו -
ותיקי יקום ותיקי בית שמש 29.06.2021 יום ג 20:30 מגרש יקום -
עירוני ראשלצ מעלה אדומים 29.06.2021 יום ג 20:30 עמית ראשלצ -



כתובתינו: ארלוזורוב 93 בניין ג' חדר 4, תל-אביב
טלפונים: 03-6095906, 03-6095884. פקס: 03-6095907
כניסת משתמש כל הזכויות שמורות להפועל מחוז תל-אביב © כניסת משתמש