ראשי אודות טפסים חדשות ועדכונים צור קשר

 

קטרגל אולמות

כדורגל

כדורגל ותיקים

אופני הרים

באולינג

ברידג'

טניס שולחן

כדורסל

כדורסל נשים

כדורעף

שחייה

טניס שדה

כדורשת

סאפ

שחמט

ירי אקדח

שייט

ריצת שטח

סרף סקי

קטרגל אולמות
טבלת הליגה

מיקוםשם קבוצהמשחקיםנצחונותתיקוהפסדיםהפסדים טכניםשערי זכותשערי חובההפרש שעריםנקודות
1בזק תא 1 35+ (בזק תא)1313   70224839
2שיבא תל השומר 35+ (ביח תל-השומר)131012 62342834
3בית הלוחם 35+ (בית הלוחם)14914 62461633
4AVIS UMI (AVIS)139 4 74512331
5משטרה אגף התנועה (משטרת ישראל)147 7 57401728
6בזק תשתיות (בזק תא)14536 3954-1527
7עו"ד מחוז ת"א 35+ (עורכי הדין)13418 3251-1922
8ש.ב. כללית הנהלה (שירותי בריאות כללית)142111 3163-3219
9מפעל הפיס (מפעל הפיס)12228 3553-1818
10שחמ מקורות (שחמ מקורות ביצוע בעמ)141112 2169-4817




לוח משחקים
מספר סיבוב: א'

שם קבוצה שם קבוצה תאריך משחק יום משחק שעת משחק מגרש תוצאה

מספר מחזור: 1

בזק תשתיות משטרה אגף התנועה 18.03.2024 יום ב 18:10 שורשים 0 - 2
בזק תא 1 35+ מפעל הפיס 09.01.2024 יום ג 18:55 שורשים 7 - 3
בית הלוחם 35+ עו"ד מחוז ת"א 35+ 18.03.2024 יום ב 20:30 בית הלוחם 4 - 2
שחמ מקורות AVIS UMI 09.01.2024 יום ג 18:20 שורשים 4 - 5
ש.ב. כללית הנהלה שיבא תל השומר 35+ 09.01.2024 יום ג 20:40 מרום נוה 1 - 6

מספר מחזור: 2

שיבא תל השומר 35+ משטרה אגף התנועה 26.03.2024 יום ג 19:30 מרום נוה 3 - 1
AVIS UMI ש.ב. כללית הנהלה 16.01.2024 יום ג 20:25 שורשים 7 - 5
עו"ד מחוז ת"א 35+ שחמ מקורות 17.01.2024 יום ד 20:45 מרום נוה 4 - 0
מפעל הפיס בית הלוחם 35+ 15.01.2024 יום ב 20:30 בית הלוחם 2 - 4
בזק תשתיות בזק תא 1 35+ 16.01.2024 יום ג 18:20 שורשים 0 - 9

מספר מחזור: 3

בזק תא 1 35+ משטרה אגף התנועה 23.01.2024 יום ג 19:00 מתנס קנטור חולון 5 - 4
בית הלוחם 35+ בזק תשתיות 22.01.2024 יום ב 20:30 בית הלוחם 8 - 0
שחמ מקורות מפעל הפיס 21.01.2024 יום א 19:20 שורשים 5 - 5
ש.ב. כללית הנהלה עו"ד מחוז ת"א 35+ 25.01.2024 יום ה 19:45 בגין ר"ג 0 - 3
שיבא תל השומר 35+ AVIS UMI 25.01.2024 יום ה 19:00 בגין ר"ג 1 - 5

מספר מחזור: 4

AVIS UMI משטרה אגף התנועה 01.02.2024 יום ה 18:00 שורשים 4 - 5
עו"ד מחוז ת"א 35+ שיבא תל השומר 35+ 01.02.2024 יום ה 19:00 בגין ר"ג 4 - 6
מפעל הפיס ש.ב. כללית הנהלה 29.01.2024 יום ב 19:20 שורשים 5 - 1
בזק תשתיות שחמ מקורות 01.02.2024 יום ה 18:25 שורשים 4 - 0
בזק תא 1 35+ בית הלוחם 35+ 29.01.2024 יום ב 21:10 בית הלוחם 7 - 1

מספר מחזור: 5

בית הלוחם 35+ משטרה אגף התנועה 05.02.2024 יום ב 19:50 בית הלוחם 4 - 3
שחמ מקורות בזק תא 1 35+ 06.02.2024 יום ג 19:50 שורשים 0 - 4
ש.ב. כללית הנהלה בזק תשתיות 05.02.2024 יום ב 20:00 בגין ר"ג 1 - 4
שיבא תל השומר 35+ מפעל הפיס 05.02.2024 יום ב 18:45 שורשים 4 - 3
AVIS UMI עו"ד מחוז ת"א 35+ 08.02.2024 יום ה 20:20 בגין ר"ג 5 - 0

מספר מחזור: 6

עו"ד מחוז ת"א 35+ משטרה אגף התנועה 15.02.2024 יום ה 20:20 בגין ר"ג 1 - 11
מפעל הפיס AVIS UMI 11.02.2024 יום א 19:10 שורשים 2 - 5
בזק תשתיות שיבא תל השומר 35+ 12.02.2024 יום ב 18:45 שורשים 8 - 8
בזק תא 1 35+ ש.ב. כללית הנהלה 13.02.2024 יום ג 20:05 מרום נוה 2 - 0
בית הלוחם 35+ שחמ מקורות 12.02.2024 יום ב 20:30 בית הלוחם 4 - 1

מספר מחזור: 7

שחמ מקורות משטרה אגף התנועה 19.02.2024 יום ב 18:10 שורשים 2 - 10
ש.ב. כללית הנהלה בית הלוחם 35+ 19.02.2024 יום ב 19:50 בית הלוחם 2 - 7
שיבא תל השומר 35+ בזק תא 1 35+ 19.02.2024 יום ב 20:40 בגין ר"ג 0 - 3
AVIS UMI בזק תשתיות 19.02.2024 יום ב 18:45 שורשים 7 - 5
עו"ד מחוז ת"א 35+ מפעל הפיס 22.02.2024 יום ה 19:25 שורשים 0 - 2

מספר מחזור: 8

מפעל הפיס משטרה אגף התנועה 28.03.2024 יום ה 18:10 שורשים 4 - 5
בזק תשתיות עו"ד מחוז ת"א 35+ 05.03.2024 יום ג 20:05 מרום נוה 2 - 2
בזק תא 1 35+ AVIS UMI 05.03.2024 יום ג 20:10 שורשים 8 - 6
בית הלוחם 35+ שיבא תל השומר 35+ 04.03.2024 יום ב 20:30 בית הלוחם 3 - 8
שחמ מקורות ש.ב. כללית הנהלה 05.03.2024 יום ג 18:50 שורשים 0 - 4

מספר מחזור: 9

ש.ב. כללית הנהלה משטרה אגף התנועה 11.03.2024 יום ב 21:45 בגין ר"ג 2 - 6
שיבא תל השומר 35+ שחמ מקורות 11.03.2024 יום ב 18:40 שורשים 5 - 1
AVIS UMI בית הלוחם 35+ 11.03.2024 יום ב 20:30 בית הלוחם 6 - 2
עו"ד מחוז ת"א 35+ בזק תא 1 35+ 14.03.2024 יום ה 19:40 בגין ר"ג 2 - 7
מפעל הפיס בזק תשתיות 12.03.2024 יום ג 18:00 שורשים 1 - 4



מספר סיבוב: ב'

שם קבוצה שם קבוצה תאריך משחק יום משחק שעת משחק מגרש תוצאה

מספר מחזור: 10

בזק תשתיות משטרה אגף התנועה 02.04.2024 יום ג 18:00 שורשים 2 - 1
מפעל הפיס בזק תא 1 35+ 31.03.2024 יום א 18:00 שורשים -
עו"ד מחוז ת"א 35+ בית הלוחם 35+ 01.04.2024 יום ב 19:50 בית הלוחם 2 - 6
AVIS UMI שחמ מקורות 02.04.2024 יום ג 19:10 שורשים 9 - 3
שיבא תל השומר 35+ ש.ב. כללית הנהלה 04.04.2024 יום ה 19:30 שורשים 4 - 0

מספר מחזור: 11

שיבא תל השומר 35+ משטרה אגף התנועה 11.04.2024 יום ה 19:00 בגין ר"ג 3 - 1
ש.ב. כללית הנהלה AVIS UMI 10.04.2024 יום ד 19:05 שורשים 3 - 9
שחמ מקורות עו"ד מחוז ת"א 35+ 10.04.2024 יום ד 19:50 שורשים 0 - 5
בית הלוחם 35+ מפעל הפיס 08.04.2024 יום ב 21:10 בית הלוחם 9 - 1
בזק תא 1 35+ בזק תשתיות 10.04.2024 יום ד 18:00 שורשים 5 - 1

מספר מחזור: 12

בזק תא 1 35+ משטרה אגף התנועה 17.04.2024 יום ד 18:00 שורשים 2 - 0
בזק תשתיות בית הלוחם 35+ 15.04.2024 יום ב 19:50 בית הלוחם 2 - 2
מפעל הפיס שחמ מקורות 17.04.2024 יום ד 18:40 שורשים 3 - 5
עו"ד מחוז ת"א 35+ ש.ב. כללית הנהלה 16.04.2024 יום ג 18:35 אוניברסיטת ת"א 4 - 0
AVIS UMI שיבא תל השומר 35+ 18.04.2024 יום ה 19:40 בגין ר"ג 1 - 6

מספר מחזור: 13

AVIS UMI משטרה אגף התנועה 15.05.2024 יום ד 18:00 שורשים 5 - 7
שיבא תל השומר 35+ עו"ד מחוז ת"א 35+ 09.05.2024 יום ה 20:10 בגין ר"ג 8 - 3
ש.ב. כללית הנהלה מפעל הפיס 07.05.2024 יום ג 18:10 שורשים 4 - 4
שחמ מקורות בזק תשתיות 08.05.2024 יום ד 18:00 שורשים 0 - 5
בית הלוחם 35+ בזק תא 1 35+ 08.05.2024 יום ד 18:40 שורשים 5 - 9

מספר מחזור: 14

בית הלוחם 35+ משטרה אגף התנועה 20.05.2024 יום ב 20:30 בית הלוחם 3 - 1
בזק תא 1 35+ שחמ מקורות 20.05.2024 יום ב 18:10 שורשים 2 - 0
בזק תשתיות ש.ב. כללית הנהלה 20.05.2024 יום ב 18:45 שורשים 2 - 8
מפעל הפיס שיבא תל השומר 35+ 23.05.2024 יום ה 18:50 שורשים -
עו"ד מחוז ת"א 35+ AVIS UMI 21.05.2024 יום ג 19:00 מתנס קנטור חולון -

מספר מחזור: 15

עו"ד מחוז ת"א 35+ משטרה אגף התנועה 30.05.2024 יום ה 20:40 שורשים -
AVIS UMI מפעל הפיס 29.05.2024 יום ד 18:35 שורשים -
שיבא תל השומר 35+ בזק תשתיות 30.05.2024 יום ה 19:40 בגין ר"ג -
ש.ב. כללית הנהלה בזק תא 1 35+ 30.05.2024 יום ה 18:50 שורשים -
שחמ מקורות בית הלוחם 35+ 27.05.2024 יום ב 20:30 בית הלוחם -

מספר מחזור: 16

שחמ מקורות משטרה אגף התנועה 02.06.2024 יום א 18:10 שורשים -
בית הלוחם 35+ ש.ב. כללית הנהלה 05.06.2024 יום ד 20:30 בית הלוחם -
בזק תא 1 35+ שיבא תל השומר 35+ 03.06.2024 יום ב 21:10 בגין ר"ג -
בזק תשתיות AVIS UMI 02.06.2024 יום א 18:40 שורשים -
מפעל הפיס עו"ד מחוז ת"א 35+ 02.06.2024 יום א 19:20 שורשים -

מספר מחזור: 17

מפעל הפיס משטרה אגף התנועה 10.06.2024 יום ב 18:10 שורשים -
עו"ד מחוז ת"א 35+ בזק תשתיות 10.06.2024 יום ב 21:55 בגין ר"ג -
AVIS UMI בזק תא 1 35+ 10.06.2024 יום ב 18:40 שורשים -
שיבא תל השומר 35+ בית הלוחם 35+ 10.06.2024 יום ב 20:30 בית הלוחם -
ש.ב. כללית הנהלה שחמ מקורות 10.06.2024 יום ב 19:20 שורשים -

מספר מחזור: 18

ש.ב. כללית הנהלה משטרה אגף התנועה 17.06.2024 יום ב 18:10 שורשים -
שחמ מקורות שיבא תל השומר 35+ 17.06.2024 יום ב 20:00 בגין ר"ג -
בית הלוחם 35+ AVIS UMI 17.06.2024 יום ב 20:30 בית הלוחם -
בזק תא 1 35+ עו"ד מחוז ת"א 35+ 20.06.2024 יום ה 20:40 שורשים -
בזק תשתיות מפעל הפיס 16.06.2024 יום א 18:10 שורשים -



כתובתינו: ארלוזורוב 93 בניין ג' חדר 4, תל-אביב
טלפונים: 03-6095906, 03-6095884. פקס: 03-6095907
כניסת משתמש הצהרת נגישות כל הזכויות שמורות להפועל מחוז תל-אביב © כניסת משתמש

הצהרת נגישות