ראשי אודות טפסים חדשות ועדכונים צור קשר

 

קטרגל אולמות

כדורגל

כדורגל ותיקים

אופני הרים

באולינג

ברידג'

טניס שולחן

כדורסל

כדורסל נשים

כדורעף

שחייה

טניס שדה

כדורשת

סאפ

שחמט

ירי אקדח

שייט

ריצת שטח

סרף סקי

קטרגל אולמות
טבלת הליגה

מיקוםשם קבוצהמשחקיםנצחונותתיקוהפסדיםהפסדים טכניםשערי זכותשערי חובההפרש שעריםנקודות
1CBC ISRAEL (CBC ISRAEL)151113 72363638
2מזרחי טפחות יונייטד (בנק המזרחי)151023 65461937
3בית הלוחם (בית הלוחם)141013 66353135
4בנק המזרחי טפחות (בנק המזרחי)14833 46232333
5ONE ZERO (ONE ZERO)15825 6052833
6אוניברסיטת תא (אוניברסיטת תא)15627 4954-529
7בזק בינלאומי (בזק בינלאומי)153210 3862-2423
8עו"ד מחוז ת"א (עורכי הדין)153210 3870-3223
9שיכון ובינוי קט-רגל (שיכון ובינוי)9117 2653-2712
10FREESBE (קרסו מוטורס)9  9 433-299




לוח משחקים
מספר סיבוב: א'

שם קבוצה שם קבוצה תאריך משחק יום משחק שעת משחק מגרש תוצאה

מספר מחזור: 1

בית הלוחם שיכון ובינוי קט-רגל 08.01.2024 יום ב 19:50 בית הלוחם 5 - 1
ONE ZERO בזק בינלאומי 11.01.2024 יום ה 20:15 שורשים 2 - 6
מזרחי טפחות יונייטד בנק המזרחי טפחות 11.01.2024 יום ה 21:50 שורשים 3 - 3
CBC ISRAEL עו"ד מחוז ת"א 18.03.2024 יום ב 21:10 בית הלוחם 7 - 1
FREESBE אוניברסיטת תא 09.01.2024 יום ג 18:00 אוניברסיטת ת"א 2 - 5

מספר מחזור: 2

שיכון ובינוי קט-רגל אוניברסיטת תא 16.01.2024 יום ג 18:00 אוניברסיטת ת"א 4 - 10
עו"ד מחוז ת"א FREESBE 16.01.2024 יום ג 18:45 אוניברסיטת ת"א 4 - 1
בנק המזרחי טפחות CBC ISRAEL 18.01.2024 יום ה 19:40 שורשים 2 - 0
בזק בינלאומי מזרחי טפחות יונייטד 17.01.2024 יום ד 19:50 שורשים 2 - 8
בית הלוחם ONE ZERO 15.01.2024 יום ב 19:50 בית הלוחם 5 - 1

מספר מחזור: 3

ONE ZERO שיכון ובינוי קט-רגל 22.01.2024 יום ב 18:10 שורשים 6 - 4
מזרחי טפחות יונייטד בית הלוחם 22.01.2024 יום ב 19:50 בית הלוחם 4 - 9
CBC ISRAEL בזק בינלאומי 22.01.2024 יום ב 21:35 פתח תקווה 2 - 0
FREESBE בנק המזרחי טפחות 23.01.2024 יום ג 19:45 מתנס קנטור חולון 0 - 3
אוניברסיטת תא עו"ד מחוז ת"א 25.01.2024 יום ה 20:30 בגין ר"ג 3 - 0

מספר מחזור: 4

שיכון ובינוי קט-רגל עו"ד מחוז ת"א 01.02.2024 יום ה 19:40 בגין ר"ג 3 - 3
בנק המזרחי טפחות אוניברסיטת תא 30.01.2024 יום ג 18:00 אוניברסיטת ת"א 2 - 3
בזק בינלאומי FREESBE 29.01.2024 יום ב 18:00 שורשים 4 - 1
בית הלוחם CBC ISRAEL 29.01.2024 יום ב 19:50 בית הלוחם 2 - 0
ONE ZERO מזרחי טפחות יונייטד 30.01.2024 יום ג 18:45 אוניברסיטת ת"א 6 - 2

מספר מחזור: 5

מזרחי טפחות יונייטד שיכון ובינוי קט-רגל 06.02.2024 יום ג 18:40 אוניברסיטת ת"א 6 - 5
CBC ISRAEL ONE ZERO 06.02.2024 יום ג 21:05 מרום נוה 2 - 2
FREESBE בית הלוחם 05.02.2024 יום ב 20:30 בית הלוחם 0 - 2
אוניברסיטת תא בזק בינלאומי 06.02.2024 יום ג 18:00 אוניברסיטת ת"א 3 - 3
עו"ד מחוז ת"א בנק המזרחי טפחות 08.02.2024 יום ה 19:40 בגין ר"ג 2 - 5

מספר מחזור: 6

שיכון ובינוי קט-רגל בנק המזרחי טפחות 13.02.2024 יום ג 18:40 אוניברסיטת ת"א 1 - 5
בזק בינלאומי עו"ד מחוז ת"א 15.02.2024 יום ה 19:40 בגין ר"ג 4 - 4
בית הלוחם אוניברסיטת תא 13.02.2024 יום ג 18:00 אוניברסיטת ת"א 2 - 3
ONE ZERO FREESBE 14.02.2024 יום ד 19:55 שורשים 4 - 0
מזרחי טפחות יונייטד CBC ISRAEL 13.02.2024 יום ג 21:40 מרום נוה 5 - 1

מספר מחזור: 7

CBC ISRAEL שיכון ובינוי קט-רגל 19.02.2024 יום ב 19:10 שורשים 9 - 3
FREESBE מזרחי טפחות יונייטד 20.02.2024 יום ג 18:40 שורשים 0 - 5
אוניברסיטת תא ONE ZERO 19.02.2024 יום ב 20:00 בגין ר"ג 2 - 3
עו"ד מחוז ת"א בית הלוחם 19.02.2024 יום ב 20:30 בית הלוחם 6 - 13
בנק המזרחי טפחות בזק בינלאומי 22.02.2024 יום ה 21:15 שורשים 5 - 1

מספר מחזור: 8

שיכון ובינוי קט-רגל בזק בינלאומי 07.03.2024 יום ה 18:10 שורשים 2 - 9
בית הלוחם בנק המזרחי טפחות 04.03.2024 יום ב 19:50 בית הלוחם 3 - 3
ONE ZERO עו"ד מחוז ת"א 05.03.2024 יום ג 20:40 מרום נוה 5 - 2
מזרחי טפחות יונייטד אוניברסיטת תא 05.03.2024 יום ג 18:00 אוניברסיטת ת"א 4 - 3
CBC ISRAEL FREESBE 3 - 0

מספר מחזור: 9

FREESBE שיכון ובינוי קט-רגל 0 - 3
אוניברסיטת תא CBC ISRAEL 12.03.2024 יום ג 18:00 אוניברסיטת ת"א 2 - 10
עו"ד מחוז ת"א מזרחי טפחות יונייטד 14.03.2024 יום ה 20:20 בגין ר"ג 2 - 6
בנק המזרחי טפחות ONE ZERO 14.03.2024 יום ה 19:25 שורשים 2 - 0
בזק בינלאומי בית הלוחם 11.03.2024 יום ב 19:50 בית הלוחם 1 - 6



מספר סיבוב: ב'

שם קבוצה שם קבוצה תאריך משחק יום משחק שעת משחק מגרש תוצאה

מספר מחזור: 10

בית הלוחם -
בזק בינלאומי ONE ZERO 04.04.2024 יום ה 21:40 שורשים 2 - 5
בנק המזרחי טפחות מזרחי טפחות יונייטד 02.04.2024 יום ג 18:35 שורשים 2 - 3
עו"ד מחוז ת"א CBC ISRAEL 01.04.2024 יום ב 20:30 בית הלוחם 4 - 9
אוניברסיטת תא -

מספר מחזור: 11

אוניברסיטת תא -
FREESBE עו"ד מחוז ת"א -
CBC ISRAEL בנק המזרחי טפחות 11.04.2024 יום ה 19:40 בגין ר"ג 4 - 3
מזרחי טפחות יונייטד בזק בינלאומי 09.04.2024 יום ג 21:40 מרום נוה 3 - 0
ONE ZERO בית הלוחם 08.04.2024 יום ב 20:30 בית הלוחם 4 - 5

מספר מחזור: 12

ONE ZERO -
בית הלוחם מזרחי טפחות יונייטד 15.04.2024 יום ב 20:20 בית הלוחם 2 - 6
בזק בינלאומי CBC ISRAEL 15.04.2024 יום ב 20:40 בגין ר"ג 2 - 7
בנק המזרחי טפחות -
עו"ד מחוז ת"א אוניברסיטת תא 16.04.2024 יום ג 18:00 אוניברסיטת ת"א 2 - 0

מספר מחזור: 13

עו"ד מחוז ת"א -
אוניברסיטת תא בנק המזרחי טפחות 07.05.2024 יום ג 18:00 אוניברסיטת ת"א 2 - 2
בזק בינלאומי -
CBC ISRAEL בית הלוחם 08.05.2024 יום ד 19:40 שורשים 5 - 3
מזרחי טפחות יונייטד ONE ZERO 09.05.2024 יום ה 19:30 שורשים 6 - 6

מספר מחזור: 14

מזרחי טפחות יונייטד -
ONE ZERO CBC ISRAEL 23.05.2024 יום ה 19:30 שורשים 5 - 8
בית הלוחם -
בזק בינלאומי אוניברסיטת תא 21.05.2024 יום ג 18:00 אוניברסיטת ת"א 4 - 8
בנק המזרחי טפחות עו"ד מחוז ת"א 21.05.2024 יום ג 19:40 מתנס קנטור חולון 8 - 1

מספר מחזור: 15

בנק המזרחי טפחות -
עו"ד מחוז ת"א בזק בינלאומי 30.05.2024 יום ה 20:05 שורשים 5 - 0
אוניברסיטת תא בית הלוחם 27.05.2024 יום ב 21:00 בית הלוחם 1 - 6
ONE ZERO -
CBC ISRAEL מזרחי טפחות יונייטד 28.05.2024 יום ג 19:25 שורשים 5 - 2

מספר מחזור: 16

CBC ISRAEL -
מזרחי טפחות יונייטד -
ONE ZERO אוניברסיטת תא 04.06.2024 יום ג 18:00 אוניברסיטת ת"א 8 - 4
בית הלוחם עו"ד מחוז ת"א 05.06.2024 יום ד 19:50 בית הלוחם 3 - 0
בזק בינלאומי בנק המזרחי טפחות 04.06.2024 יום ג 18:40 אוניברסיטת ת"א 0 - 1

מספר מחזור: 17

בזק בינלאומי -
בנק המזרחי טפחות בית הלוחם 24.06.2024 יום ב 19:50 בית הלוחם -
עו"ד מחוז ת"א ONE ZERO 10.06.2024 יום ב 21:30 בגין ר"ג 2 - 3
אוניברסיטת תא מזרחי טפחות יונייטד 09.06.2024 יום א 19:20 שורשים 0 - 2
CBC ISRAEL -

מספר מחזור: 18

FREESBE -
CBC ISRAEL אוניברסיטת תא 18.06.2024 יום ג 18:00 אוניברסיטת ת"א -
מזרחי טפחות יונייטד עו"ד מחוז ת"א 20.06.2024 יום ה 21:15 שורשים -
ONE ZERO בנק המזרחי טפחות 20.06.2024 יום ה 21:40 שורשים -
בית הלוחם בזק בינלאומי 17.06.2024 יום ב 19:50 בית הלוחם -



כתובתינו: ארלוזורוב 93 בניין ג' חדר 4, תל-אביב
טלפונים: 03-6095906, 03-6095884. פקס: 03-6095907
כניסת משתמש הצהרת נגישות כל הזכויות שמורות להפועל מחוז תל-אביב © כניסת משתמש

הצהרת נגישות