ראשי אודות טפסים חדשות ועדכונים צור קשר

 

קטרגל אולמות

כדורגל

כדורגל ותיקים

אופני הרים

באולינג

ברידג'

טניס שולחן

כדורסל

כדורסל נשים

כדורעף

שחייה

טניס שדה

כדורשת

סאפ

שחמט

ירי אקדח

שייט

ריצת שטח

סרף סקי

קטרגל אולמות
טבלת הליגה

מיקוםשם קבוצהמשחקיםנצחונותתיקוהפסדיםהפסדים טכניםשערי זכותשערי חובההפרש שעריםנקודות
1כיבוי אש תא (כיבוי אש)131012 59332634
2צמפיון מוטורס (צמפיון מוטורס)139 4 65422331
3חופשי 3- בני ברק (EM לוגיסטיקה)13733 51361530
4חופשי 1- חולון (EM לוגיסטיקה)14626 5352128
5לאומי + (בנק לאומי)12624 3937226
6מגה קמעונאות (קבוצת ביתן (מגה קמעונאות)14518 3848-1025
7חמ"ן 81 (א.עובדי צה"ל)13526 4353-1025
8בית הלוחם תא-צעירים (בית הלוחם)13517 4444024
9חופשי 2- גבעתיים (EM לוגיסטיקה)14428 3444-1024
10הילוך שישי (הילוך שישי)9  9 1451-379




לוח משחקים
מספר סיבוב: א'

שם קבוצה שם קבוצה תאריך משחק יום משחק שעת משחק מגרש תוצאה

מספר מחזור: 1

מגה קמעונאות חופשי 3- בני ברק 18.01.2024 יום ה 19:00 בגין ר"ג 3 - 5
חופשי 2- גבעתיים כיבוי אש תא 16.01.2024 יום ג 19:20 שורשים 1 - 3
חופשי 1- חולון צמפיון מוטורס 18.01.2024 יום ה 19:40 בגין ר"ג 3 - 2
בית הלוחם תא-צעירים הילוך שישי 18.03.2024 יום ב 19:50 בית הלוחם 4 - 1
חמ"ן 81 לאומי + 18.01.2024 יום ה 19:05 שורשים 0 - 5

מספר מחזור: 2

חופשי 3- בני ברק לאומי + 23.01.2024 יום ג 21:40 מרום נוה 1 - 4
הילוך שישי חמ"ן 81 22.01.2024 יום ב 18:45 שורשים 2 - 6
צמפיון מוטורס בית הלוחם תא-צעירים 22.01.2024 יום ב 21:10 בית הלוחם 5 - 1
כיבוי אש תא חופשי 1- חולון 25.01.2024 יום ה 18:20 שורשים 7 - 2
מגה קמעונאות חופשי 2- גבעתיים 24.01.2024 יום ד 20:45 מרום נוה 2 - 2

מספר מחזור: 3

חופשי 2- גבעתיים חופשי 3- בני ברק 30.01.2024 יום ג 22:15 מרום נוה 0 - 7
חופשי 1- חולון מגה קמעונאות 31.01.2024 יום ד 18:10 שורשים 0 - 4
בית הלוחם תא-צעירים כיבוי אש תא 29.01.2024 יום ב 20:30 בית הלוחם 4 - 5
חמ"ן 81 צמפיון מוטורס 31.01.2024 יום ד 18:45 שורשים 1 - 8
לאומי + הילוך שישי 01.02.2024 יום ה 18:50 שורשים 5 - 1

מספר מחזור: 4

חופשי 3- בני ברק הילוך שישי 08.02.2024 יום ה 19:25 שורשים 7 - 1
צמפיון מוטורס לאומי + 04.02.2024 יום א 21:15 קשב לוד 6 - 3
כיבוי אש תא חמ"ן 81 05.02.2024 יום ב 17:40 שורשים 4 - 0
מגה קמעונאות בית הלוחם תא-צעירים 05.02.2024 יום ב 21:00 בית הלוחם 2 - 8
חופשי 2- גבעתיים חופשי 1- חולון 07.02.2024 יום ד 19:20 שורשים 7 - 4

מספר מחזור: 5

חופשי 1- חולון חופשי 3- בני ברק 13.02.2024 יום ג 20:40 מרום נוה 10 - 3
בית הלוחם תא-צעירים חופשי 2- גבעתיים 12.02.2024 יום ב 19:50 בית הלוחם 2 - 1
חמ"ן 81 מגה קמעונאות 12.02.2024 יום ב 18:00 שורשים 7 - 4
לאומי + כיבוי אש תא 15.02.2024 יום ה 19:30 שורשים 2 - 7
הילוך שישי צמפיון מוטורס 12.02.2024 יום ב 19:20 שורשים 3 - 12

מספר מחזור: 6

חופשי 3- בני ברק צמפיון מוטורס 20.02.2024 יום ג 20:40 מרום נוה 4 - 5
כיבוי אש תא הילוך שישי 22.02.2024 יום ה 18:10 שורשים 2 - 0
מגה קמעונאות לאומי + 18.02.2024 יום א 20:00 קשב לוד 6 - 3
חופשי 2- גבעתיים חמ"ן 81 20.02.2024 יום ג 20:05 מרום נוה 4 - 2
חופשי 1- חולון בית הלוחם תא-צעירים 19.02.2024 יום ב 21:10 בית הלוחם 0 - 4

מספר מחזור: 7

בית הלוחם תא-צעירים חופשי 3- בני ברק 04.03.2024 יום ב 21:10 בית הלוחם 3 - 8
חמ"ן 81 חופשי 1- חולון 03.03.2024 יום א 19:45 מתנס קנטור חולון 2 - 3
לאומי + חופשי 2- גבעתיים 05.03.2024 יום ג 21:40 מרום נוה 2 - 1
הילוך שישי מגה קמעונאות 06.03.2024 יום ד 18:45 שורשים 1 - 4
צמפיון מוטורס כיבוי אש תא 07.03.2024 יום ה 18:50 שורשים 0 - 5

מספר מחזור: 8

חופשי 3- בני ברק כיבוי אש תא 12.03.2024 יום ג 19:20 שורשים 2 - 2
מגה קמעונאות צמפיון מוטורס 11.03.2024 יום ב 21:10 בגין ר"ג 2 - 4
חופשי 2- גבעתיים הילוך שישי 14.03.2024 יום ה 18:50 שורשים 2 - 0
חופשי 1- חולון לאומי + 10.03.2024 יום א 20:00 קשב לוד 6 - 2
בית הלוחם תא-צעירים חמ"ן 81 08.01.2024 יום ב 21:10 בית הלוחם 3 - 3

מספר מחזור: 9

חמ"ן 81 חופשי 3- בני ברק 18.03.2024 יום ב 20:00 בגין ר"ג 3 - 6
לאומי + בית הלוחם תא-צעירים 26.03.2024 יום ג 20:05 מרום נוה 3 - 1
הילוך שישי חופשי 1- חולון 26.03.2024 יום ג 19:00 מתנס קנטור חולון 5 - 9
צמפיון מוטורס חופשי 2- גבעתיים 26.03.2024 יום ג 21:10 מרום נוה 3 - 1
כיבוי אש תא מגה קמעונאות 26.03.2024 יום ג 20:40 מרום נוה 7 - 3



מספר סיבוב: ב'

שם קבוצה שם קבוצה תאריך משחק יום משחק שעת משחק מגרש תוצאה

מספר מחזור: 10

חופשי 3- בני ברק מגה קמעונאות 01.04.2024 יום ב 21:10 בית הלוחם 2 - 0
כיבוי אש תא חופשי 2- גבעתיים 04.04.2024 יום ה 18:45 שורשים 6 - 2
צמפיון מוטורס חופשי 1- חולון 04.04.2024 יום ה 20:05 שורשים 4 - 0
בית הלוחם תא-צעירים -
לאומי + חמ"ן 81 07.04.2024 יום א 19:40 מתנס קנטור חולון 3 - 3

מספר מחזור: 11

לאומי + חופשי 3- בני ברק 09.04.2024 יום ג 21:05 מרום נוה 2 - 2
חמ"ן 81 -
בית הלוחם תא-צעירים צמפיון מוטורס 08.04.2024 יום ב 19:50 בית הלוחם 5 - 6
חופשי 1- חולון כיבוי אש תא 10.04.2024 יום ד 18:35 שורשים 9 - 3
חופשי 2- גבעתיים מגה קמעונאות 08.04.2024 יום ב 21:40 פתח תקווה 7 - 2

מספר מחזור: 12

חופשי 3- בני ברק חופשי 2- גבעתיים 16.04.2024 יום ג 21:55 המנחיל 1 - 0
מגה קמעונאות חופשי 1- חולון 15.04.2024 יום ב 18:10 שורשים 2 - 0
כיבוי אש תא בית הלוחם תא-צעירים 15.04.2024 יום ב 21:10 בית הלוחם 4 - 3
צמפיון מוטורס חמ"ן 81 17.04.2024 יום ד 19:25 שורשים 7 - 9
לאומי + -

מספר מחזור: 13

חופשי 3- בני ברק -
לאומי + צמפיון מוטורס 16.05.2024 יום ה 20:05 שורשים 5 - 3
חמ"ן 81 כיבוי אש תא 02.05.2024 יום ה 18:45 שורשים 5 - 4
בית הלוחם תא-צעירים מגה קמעונאות 08.05.2024 יום ד 19:05 שורשים 0 - 4
חופשי 1- חולון חופשי 2- גבעתיים 02.05.2024 יום ה 18:10 שורשים 4 - 4

מספר מחזור: 14

חופשי 3- בני ברק חופשי 1- חולון 20.05.2024 יום ב 21:10 בגין ר"ג 3 - 3
חופשי 2- גבעתיים בית הלוחם תא-צעירים 20.05.2024 יום ב 19:50 בית הלוחם 2 - 6
מגה קמעונאות חמ"ן 81 20.05.2024 יום ב 20:40 בגין ר"ג 0 - 2
כיבוי אש תא לאומי + 21.05.2024 יום ג 18:10 שורשים -
צמפיון מוטורס -

מספר מחזור: 15

כיבוי אש תא חופשי 3- בני ברק 28.05.2024 יום ג 19:30 מרום נוה -
צמפיון מוטורס מגה קמעונאות 27.05.2024 יום ב 19:15 שורשים -
חופשי 2- גבעתיים -
לאומי + חופשי 1- חולון 26.05.2024 יום א 21:10 קשב לוד -
חמ"ן 81 בית הלוחם תא-צעירים 27.05.2024 יום ב 21:10 בית הלוחם -

מספר מחזור: 16

חופשי 3- בני ברק בית הלוחם תא-צעירים 05.06.2024 יום ד 21:10 בית הלוחם -
חופשי 1- חולון חמ"ן 81 04.06.2024 יום ג 19:00 מתנס קנטור חולון -
חופשי 2- גבעתיים לאומי + 02.06.2024 יום א 19:20 קשב לוד -
מגה קמעונאות -
כיבוי אש תא צמפיון מוטורס 03.06.2024 יום ב 19:50 שורשים -

מספר מחזור: 17

צמפיון מוטורס חופשי 3- בני ברק 10.06.2024 יום ב 20:00 בגין ר"ג -
כיבוי אש תא -
לאומי + מגה קמעונאות 09.06.2024 יום א 19:50 שורשים -
חמ"ן 81 חופשי 2- גבעתיים 09.06.2024 יום א 18:40 שורשים -
בית הלוחם תא-צעירים חופשי 1- חולון 10.06.2024 יום ב 21:10 בית הלוחם -

מספר מחזור: 18

חופשי 3- בני ברק חמ"ן 81 18.06.2024 יום ג 19:30 מרום נוה -
בית הלוחם תא-צעירים לאומי + 17.06.2024 יום ב 21:10 בית הלוחם -
חופשי 1- חולון -
חופשי 2- גבעתיים צמפיון מוטורס 18.06.2024 יום ג 21:40 מרום נוה -
מגה קמעונאות כיבוי אש תא 17.06.2024 יום ב 19:15 שורשים -



כתובתינו: ארלוזורוב 93 בניין ג' חדר 4, תל-אביב
טלפונים: 03-6095906, 03-6095884. פקס: 03-6095907
כניסת משתמש הצהרת נגישות כל הזכויות שמורות להפועל מחוז תל-אביב © כניסת משתמש

הצהרת נגישות