ראשי אודות טפסים חדשות ועדכונים צור קשר

 

קטרגל אולמות

כדורגל

כדורגל ותיקים

אופני הרים

באולינג

ברידג'

טניס שולחן

כדורסל

כדורסל נשים

כדורעף

שחייה

טניס שדה

כדורשת

סאפ

שחמט

ירי אקדח

שייט

ריצת שטח

סרף סקי

קטרגל אולמות
טבלת הליגה

מיקוםשם קבוצהמשחקיםנצחונותתיקוהפסדיםהפסדים טכניםשערי זכותשערי חובההפרש שעריםנקודות
1קריית אונו (עיריית קרית אונו)141211 87325539
2משמר ותיקים ג (משמר)14923 55361934
3סהר / הראל (הראל ביטוח ופיננסיים)15825 4942733
4דיסקונט קט-רגל 5 (בנק דיסקונט)14734 50371331
5בזק חט הנדסה (בזק חטיבת הנדסה)15636 5971-1230
6אגד חולון מרחבית (אגד)14716 5246629
7בני איגודן (איגודן לתשתיות איכות הסביבה)14428 4269-2724
8ביח השרון (שירותי בריאות כללית)13427 4361-1823
9מקורות מטה החברה 35+ (מקורות מרחב מרכז)14329 3753-1622
10בי"ח בלינסון 1-קטרגל (שירותי בריאות כללית)131 12 1643-2715




לוח משחקים
מספר סיבוב: א'

שם קבוצה שם קבוצה תאריך משחק יום משחק שעת משחק מגרש תוצאה

מספר מחזור: 1

בזק חט הנדסה בני איגודן 17.03.2024 יום א 19:20 שורשים 8 - 7
אגד חולון מרחבית דיסקונט קט-רגל 5 11.01.2024 יום ה 20:50 שורשים 1 - 1
מקורות מטה החברה 35+ קריית אונו 08.01.2024 יום ב 19:20 שורשים 5 - 8
משמר ותיקים ג בי"ח בלינסון 1-קטרגל 18.03.2024 יום ב 19:55 שורשים 3 - 5
ביח השרון סהר / הראל 17.03.2024 יום א 19:55 שורשים 5 - 8

מספר מחזור: 2

סהר / הראל בני איגודן 26.03.2024 יום ג 19:40 מתנס קנטור חולון 1 - 6
בי"ח בלינסון 1-קטרגל ביח השרון 26.03.2024 יום ג 22:15 מרום נוה 2 - 3
קריית אונו משמר ותיקים ג 16.01.2024 יום ג 20:40 מרום נוה 6 - 2
דיסקונט קט-רגל 5 מקורות מטה החברה 35+ 18.01.2024 יום ה 20:15 שורשים 2 - 0
בזק חט הנדסה אגד חולון מרחבית 16.01.2024 יום ג 19:00 מתנס קנטור חולון 3 - 5

מספר מחזור: 3

אגד חולון מרחבית בני איגודן 19.03.2024 יום ג 21:05 מרום נוה 11 - 3
מקורות מטה החברה 35+ בזק חט הנדסה 21.01.2024 יום א 18:45 שורשים 6 - 6
משמר ותיקים ג דיסקונט קט-רגל 5 25.01.2024 יום ה 21:25 שורשים 4 - 0
ביח השרון קריית אונו 22.01.2024 יום ב 19:55 שורשים 5 - 5
סהר / הראל בי"ח בלינסון 1-קטרגל 18.01.2024 יום ה 20:30 בגין ר"ג 1 - 0

מספר מחזור: 4

בי"ח בלינסון 1-קטרגל בני איגודן 01.02.2024 יום ה 21:50 בגין ר"ג 0 - 2
קריית אונו סהר / הראל 30.01.2024 יום ג 19:15 שורשים 4 - 3
דיסקונט קט-רגל 5 ביח השרון 01.02.2024 יום ה 20:30 בגין ר"ג 4 - 2
בזק חט הנדסה משמר ותיקים ג 30.01.2024 יום ג 19:00 מתנס קנטור חולון 2 - 6
אגד חולון מרחבית מקורות מטה החברה 35+ 28.01.2024 יום א 18:00 שורשים 0 - 5

מספר מחזור: 5

מקורות מטה החברה 35+ בני איגודן 08.02.2024 יום ה 20:30 שורשים 2 - 0
משמר ותיקים ג אגד חולון מרחבית 08.02.2024 יום ה 21:00 שורשים 4 - 2
ביח השרון בזק חט הנדסה 08.02.2024 יום ה 21:05 בגין ר"ג 1 - 7
סהר / הראל דיסקונט קט-רגל 5 08.02.2024 יום ה 19:00 בגין ר"ג 5 - 5
בי"ח בלינסון 1-קטרגל קריית אונו 05.02.2024 יום ב 21:05 בגין ר"ג 1 - 7

מספר מחזור: 6

קריית אונו בני איגודן 12.02.2024 יום ב 21:35 פתח תקווה 9 - 0
דיסקונט קט-רגל 5 בי"ח בלינסון 1-קטרגל 11.02.2024 יום א 18:35 שורשים 4 - 0
בזק חט הנדסה סהר / הראל 11.02.2024 יום א 18:00 שורשים 2 - 7
אגד חולון מרחבית ביח השרון 12.02.2024 יום ב 21:10 בית הלוחם 5 - 3
מקורות מטה החברה 35+ משמר ותיקים ג 15.02.2024 יום ה 20:05 שורשים 0 - 4

מספר מחזור: 7

משמר ותיקים ג בני איגודן 22.02.2024 יום ה 20:05 שורשים 8 - 2
ביח השרון מקורות מטה החברה 35+ 19.02.2024 יום ב 21:20 בגין ר"ג 5 - 2
סהר / הראל אגד חולון מרחבית 22.02.2024 יום ה 18:50 שורשים 3 - 2
בי"ח בלינסון 1-קטרגל בזק חט הנדסה 21.02.2024 יום ד 19:50 שורשים 3 - 6
קריית אונו דיסקונט קט-רגל 5 22.02.2024 יום ה 21:15 בגין ר"ג 6 - 2

מספר מחזור: 8

דיסקונט קט-רגל 5 בני איגודן 07.03.2024 יום ה 20:05 שורשים 5 - 0
בזק חט הנדסה קריית אונו 07.03.2024 יום ה 21:10 בגין ר"ג 1 - 10
אגד חולון מרחבית בי"ח בלינסון 1-קטרגל 28.02.2024 יום ד 19:50 שורשים 2 - 0
מקורות מטה החברה 35+ סהר / הראל 06.03.2024 יום ד 18:00 שורשים 5 - 6
משמר ותיקים ג ביח השרון 07.03.2024 יום ה 20:20 בגין ר"ג 5 - 3

מספר מחזור: 9

ביח השרון בני איגודן 11.03.2024 יום ב 20:40 בגין ר"ג 3 - 3
סהר / הראל משמר ותיקים ג 07.01.2024 יום א 18:45 שורשים 4 - 2
בי"ח בלינסון 1-קטרגל מקורות מטה החברה 35+ 14.03.2024 יום ה 19:00 בגין ר"ג 2 - 3
קריית אונו אגד חולון מרחבית 11.03.2024 יום ב 20:00 בגין ר"ג 6 - 3
דיסקונט קט-רגל 5 בזק חט הנדסה 14.03.2024 יום ה 21:15 שורשים 11 - 4



מספר סיבוב: ב'

שם קבוצה שם קבוצה תאריך משחק יום משחק שעת משחק מגרש תוצאה

מספר מחזור: 10

בזק חט הנדסה בני איגודן 01.04.2024 יום ב 18:10 שורשים 8 - 5
דיסקונט קט-רגל 5 אגד חולון מרחבית 04.04.2024 יום ה 20:40 שורשים 2 - 4
קריית אונו מקורות מטה החברה 35+ 01.04.2024 יום ב 21:10 בגין ר"ג 8 - 2
בי"ח בלינסון 1-קטרגל משמר ותיקים ג 03.04.2024 יום ד 19:45 שורשים 0 - 2
סהר / הראל ביח השרון 01.04.2024 יום ב 21:40 בגין ר"ג 1 - 3

מספר מחזור: 11

סהר / הראל בני איגודן 09.04.2024 יום ג 19:00 מרום נוה 5 - 0
ביח השרון בי"ח בלינסון 1-קטרגל 09.04.2024 יום ג 21:55 מרום נוה -
משמר ותיקים ג קריית אונו 11.04.2024 יום ה 21:15 בגין ר"ג 4 - 2
מקורות מטה החברה 35+ דיסקונט קט-רגל 5 09.04.2024 יום ג 19:40 מתנס קנטור חולון 0 - 2
אגד חולון מרחבית בזק חט הנדסה 08.04.2024 יום ב 18:40 שורשים 5 - 3

מספר מחזור: 12

אגד חולון מרחבית בני איגודן 14.04.2024 יום א 18:30 אהל שם 3 - 4
בזק חט הנדסה מקורות מטה החברה 35+ 17.04.2024 יום ד 17:30 שורשים 2 - 0
דיסקונט קט-רגל 5 משמר ותיקים ג 16.04.2024 יום ג 21:40 המנחיל 3 - 3
קריית אונו ביח השרון 15.04.2024 יום ב 21:40 פתח תקווה 12 - 3
בי"ח בלינסון 1-קטרגל סהר / הראל 18.04.2024 יום ה 21:15 שורשים 0 - 1

מספר מחזור: 13

בי"ח בלינסון 1-קטרגל בני איגודן 02.05.2024 יום ה 19:40 בגין ר"ג 3 - 7
סהר / הראל קריית אונו 02.05.2024 יום ה 19:00 בגין ר"ג 1 - 2
ביח השרון דיסקונט קט-רגל 5 02.05.2024 יום ה 20:10 בגין ר"ג 7 - 5
משמר ותיקים ג בזק חט הנדסה 09.05.2024 יום ה 21:15 שורשים 3 - 3
מקורות מטה החברה 35+ אגד חולון מרחבית 30.04.2024 יום ג 18:50 שורשים 4 - 5

מספר מחזור: 14

מקורות מטה החברה 35+ בני איגודן 15.05.2024 יום ד 18:40 שורשים 3 - 3
אגד חולון מרחבית משמר ותיקים ג 16.05.2024 יום ה 19:30 שורשים 4 - 5
בזק חט הנדסה ביח השרון 16.05.2024 יום ה 21:15 שורשים 2 - 0
דיסקונט קט-רגל 5 סהר / הראל 16.05.2024 יום ה 21:45 שורשים 4 - 1
קריית אונו בי"ח בלינסון 1-קטרגל 16.05.2024 יום ה 20:40 שורשים 2 - 0

מספר מחזור: 15

קריית אונו בני איגודן 22.05.2024 יום ד 19:05 שורשים -
בי"ח בלינסון 1-קטרגל דיסקונט קט-רגל 5 23.05.2024 יום ה 21:15 בגין ר"ג -
סהר / הראל בזק חט הנדסה 19.05.2024 יום א 18:10 שורשים 2 - 2
ביח השרון אגד חולון מרחבית 23.05.2024 יום ה 20:45 בגין ר"ג -
משמר ותיקים ג מקורות מטה החברה 35+ 23.05.2024 יום ה 20:15 בגין ר"ג -

מספר מחזור: 16

משמר ותיקים ג בני איגודן 26.05.2024 יום א 19:40 מתנס קנטור חולון -
מקורות מטה החברה 35+ ביח השרון 28.05.2024 יום ג 20:40 מרום נוה -
אגד חולון מרחבית סהר / הראל 30.05.2024 יום ה 21:15 שורשים -
בזק חט הנדסה בי"ח בלינסון 1-קטרגל 27.05.2024 יום ב 20:35 בגין ר"ג -
דיסקונט קט-רגל 5 קריית אונו 27.05.2024 יום ב 21:30 פתח תקווה -

מספר מחזור: 17

דיסקונט קט-רגל 5 בני איגודן 06.06.2024 יום ה 20:05 שורשים -
קריית אונו בזק חט הנדסה 03.06.2024 יום ב 20:00 בגין ר"ג -
בי"ח בלינסון 1-קטרגל אגד חולון מרחבית 06.06.2024 יום ה 21:15 שורשים -
סהר / הראל מקורות מטה החברה 35+ 02.06.2024 יום א 19:50 שורשים -
ביח השרון משמר ותיקים ג 06.06.2024 יום ה 20:40 שורשים -

מספר מחזור: 18

ביח השרון בני איגודן 17.06.2024 יום ב 21:10 בגין ר"ג -
משמר ותיקים ג סהר / הראל 20.06.2024 יום ה 18:50 שורשים -
מקורות מטה החברה 35+ בי"ח בלינסון 1-קטרגל 17.06.2024 יום ב 19:50 שורשים -
אגד חולון מרחבית קריית אונו 17.06.2024 יום ב 20:35 בגין ר"ג -
בזק חט הנדסה דיסקונט קט-רגל 5 16.06.2024 יום א 19:35 מתנס קנטור חולון -



כתובתינו: ארלוזורוב 93 בניין ג' חדר 4, תל-אביב
טלפונים: 03-6095906, 03-6095884. פקס: 03-6095907
כניסת משתמש הצהרת נגישות כל הזכויות שמורות להפועל מחוז תל-אביב © כניסת משתמש

הצהרת נגישות