מיקום | שם קבוצה | משחקים | נצחונות | תיקו | הפסדים | הפסדים טכנים | שערי זכות | שערי חובה | הפרש שערים | נקודות |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | קריית אונו (עיריית קרית אונו) | 12 | 10 | 1 | 1 | 83 | 31 | 52 | 33 | |
2 | משמר ותיקים ג (משמר) | 12 | 8 | 1 | 3 | 47 | 29 | 18 | 29 | |
3 | סהר / הראל (הראל ביטוח ופיננסיים) | 12 | 8 | 1 | 3 | 45 | 34 | 11 | 29 | |
4 | דיסקונט קט-רגל 5 (בנק דיסקונט) | 12 | 6 | 3 | 3 | 41 | 29 | 12 | 27 | |
5 | אגד חולון מרחבית (אגד) | 12 | 6 | 1 | 5 | 43 | 37 | 6 | 25 | |
6 | בזק חט הנדסה (בזק חטיבת הנדסה) | 12 | 5 | 1 | 6 | 52 | 66 | -14 | 23 | |
7 | מקורות מטה החברה 35+ (מקורות מרחב מרכז) | 12 | 3 | 1 | 8 | 30 | 45 | -15 | 19 | |
8 | ביח השרון (שירותי בריאות כללית) | 11 | 3 | 2 | 6 | 36 | 54 | -18 | 19 | |
9 | בני איגודן (איגודן לתשתיות איכות הסביבה) | 12 | 3 | 1 | 8 | 32 | 63 | -31 | 19 | |
10 | בי"ח בלינסון 1-קטרגל (שירותי בריאות כללית) | 11 | 1 | 10 | 13 | 34 | -21 | 13 |
שם קבוצה | שם קבוצה | תאריך משחק | יום משחק | שעת משחק | מגרש | תוצאה |
מספר מחזור: 1 | ||||||
בזק חט הנדסה | בני איגודן | 17.03.2024 | יום א | 19:20 | שורשים | 8 - 7 |
אגד חולון מרחבית | דיסקונט קט-רגל 5 | 11.01.2024 | יום ה | 20:50 | שורשים | 1 - 1 |
מקורות מטה החברה 35+ | קריית אונו | 08.01.2024 | יום ב | 19:20 | שורשים | 5 - 8 |
משמר ותיקים ג | בי"ח בלינסון 1-קטרגל | 18.03.2024 | יום ב | 19:55 | שורשים | 3 - 5 |
ביח השרון | סהר / הראל | 17.03.2024 | יום א | 19:55 | שורשים | 5 - 8 |
מספר מחזור: 2 | ||||||
סהר / הראל | בני איגודן | 26.03.2024 | יום ג | 19:40 | מתנס קנטור חולון | 1 - 6 |
בי"ח בלינסון 1-קטרגל | ביח השרון | 26.03.2024 | יום ג | 22:15 | מרום נוה | 2 - 3 |
קריית אונו | משמר ותיקים ג | 16.01.2024 | יום ג | 20:40 | מרום נוה | 6 - 2 |
דיסקונט קט-רגל 5 | מקורות מטה החברה 35+ | 18.01.2024 | יום ה | 20:15 | שורשים | 2 - 0 |
בזק חט הנדסה | אגד חולון מרחבית | 16.01.2024 | יום ג | 19:00 | מתנס קנטור חולון | 3 - 5 |
מספר מחזור: 3 | ||||||
אגד חולון מרחבית | בני איגודן | 19.03.2024 | יום ג | 21:05 | מרום נוה | 11 - 3 |
מקורות מטה החברה 35+ | בזק חט הנדסה | 21.01.2024 | יום א | 18:45 | שורשים | 6 - 6 |
משמר ותיקים ג | דיסקונט קט-רגל 5 | 25.01.2024 | יום ה | 21:25 | שורשים | 4 - 0 |
ביח השרון | קריית אונו | 22.01.2024 | יום ב | 19:55 | שורשים | 5 - 5 |
סהר / הראל | בי"ח בלינסון 1-קטרגל | 18.01.2024 | יום ה | 20:30 | בגין ר"ג | 1 - 0 |
מספר מחזור: 4 | ||||||
בי"ח בלינסון 1-קטרגל | בני איגודן | 01.02.2024 | יום ה | 21:50 | בגין ר"ג | 0 - 2 |
קריית אונו | סהר / הראל | 30.01.2024 | יום ג | 19:15 | שורשים | 4 - 3 |
דיסקונט קט-רגל 5 | ביח השרון | 01.02.2024 | יום ה | 20:30 | בגין ר"ג | 4 - 2 |
בזק חט הנדסה | משמר ותיקים ג | 30.01.2024 | יום ג | 19:00 | מתנס קנטור חולון | 2 - 6 |
אגד חולון מרחבית | מקורות מטה החברה 35+ | 28.01.2024 | יום א | 18:00 | שורשים | 0 - 5 |
מספר מחזור: 5 | ||||||
מקורות מטה החברה 35+ | בני איגודן | 08.02.2024 | יום ה | 20:30 | שורשים | 2 - 0 |
משמר ותיקים ג | אגד חולון מרחבית | 08.02.2024 | יום ה | 21:00 | שורשים | 4 - 2 |
ביח השרון | בזק חט הנדסה | 08.02.2024 | יום ה | 21:05 | בגין ר"ג | 1 - 7 |
סהר / הראל | דיסקונט קט-רגל 5 | 08.02.2024 | יום ה | 19:00 | בגין ר"ג | 5 - 5 |
בי"ח בלינסון 1-קטרגל | קריית אונו | 05.02.2024 | יום ב | 21:05 | בגין ר"ג | 1 - 7 |
מספר מחזור: 6 | ||||||
קריית אונו | בני איגודן | 12.02.2024 | יום ב | 21:35 | פתח תקווה | 9 - 0 |
דיסקונט קט-רגל 5 | בי"ח בלינסון 1-קטרגל | 11.02.2024 | יום א | 18:35 | שורשים | 4 - 0 |
בזק חט הנדסה | סהר / הראל | 11.02.2024 | יום א | 18:00 | שורשים | 2 - 7 |
אגד חולון מרחבית | ביח השרון | 12.02.2024 | יום ב | 21:10 | בית הלוחם | 5 - 3 |
מקורות מטה החברה 35+ | משמר ותיקים ג | 15.02.2024 | יום ה | 20:05 | שורשים | 0 - 4 |
מספר מחזור: 7 | ||||||
משמר ותיקים ג | בני איגודן | 22.02.2024 | יום ה | 20:05 | שורשים | 8 - 2 |
ביח השרון | מקורות מטה החברה 35+ | 19.02.2024 | יום ב | 21:20 | בגין ר"ג | 5 - 2 |
סהר / הראל | אגד חולון מרחבית | 22.02.2024 | יום ה | 18:50 | שורשים | 3 - 2 |
בי"ח בלינסון 1-קטרגל | בזק חט הנדסה | 21.02.2024 | יום ד | 19:50 | שורשים | 3 - 6 |
קריית אונו | דיסקונט קט-רגל 5 | 22.02.2024 | יום ה | 21:15 | בגין ר"ג | 6 - 2 |
מספר מחזור: 8 | ||||||
דיסקונט קט-רגל 5 | בני איגודן | 07.03.2024 | יום ה | 20:05 | שורשים | 5 - 0 |
בזק חט הנדסה | קריית אונו | 07.03.2024 | יום ה | 21:10 | בגין ר"ג | 1 - 10 |
אגד חולון מרחבית | בי"ח בלינסון 1-קטרגל | 28.02.2024 | יום ד | 19:50 | שורשים | 2 - 0 |
מקורות מטה החברה 35+ | סהר / הראל | 06.03.2024 | יום ד | 18:00 | שורשים | 5 - 6 |
משמר ותיקים ג | ביח השרון | 07.03.2024 | יום ה | 20:20 | בגין ר"ג | 5 - 3 |
מספר מחזור: 9 | ||||||
ביח השרון | בני איגודן | 11.03.2024 | יום ב | 20:40 | בגין ר"ג | 3 - 3 |
סהר / הראל | משמר ותיקים ג | 07.01.2024 | יום א | 18:45 | שורשים | 4 - 2 |
בי"ח בלינסון 1-קטרגל | מקורות מטה החברה 35+ | 14.03.2024 | יום ה | 19:00 | בגין ר"ג | 2 - 3 |
קריית אונו | אגד חולון מרחבית | 11.03.2024 | יום ב | 20:00 | בגין ר"ג | 6 - 3 |
דיסקונט קט-רגל 5 | בזק חט הנדסה | 14.03.2024 | יום ה | 21:15 | שורשים | 11 - 4 |
שם קבוצה | שם קבוצה | תאריך משחק | יום משחק | שעת משחק | מגרש | תוצאה |
מספר מחזור: 10 | ||||||
בזק חט הנדסה | בני איגודן | 01.04.2024 | יום ב | 18:10 | שורשים | 8 - 5 |
דיסקונט קט-רגל 5 | אגד חולון מרחבית | 04.04.2024 | יום ה | 20:40 | שורשים | 2 - 4 |
קריית אונו | מקורות מטה החברה 35+ | 01.04.2024 | יום ב | 21:10 | בגין ר"ג | 8 - 2 |
בי"ח בלינסון 1-קטרגל | משמר ותיקים ג | 03.04.2024 | יום ד | 19:45 | שורשים | 0 - 2 |
סהר / הראל | ביח השרון | 01.04.2024 | יום ב | 21:40 | בגין ר"ג | 1 - 3 |
מספר מחזור: 11 | ||||||
סהר / הראל | בני איגודן | 09.04.2024 | יום ג | 19:00 | מרום נוה | 5 - 0 |
ביח השרון | בי"ח בלינסון 1-קטרגל | 09.04.2024 | יום ג | 21:55 | מרום נוה | - |
משמר ותיקים ג | קריית אונו | 11.04.2024 | יום ה | 21:15 | בגין ר"ג | 4 - 2 |
מקורות מטה החברה 35+ | דיסקונט קט-רגל 5 | 09.04.2024 | יום ג | 19:40 | מתנס קנטור חולון | 0 - 2 |
אגד חולון מרחבית | בזק חט הנדסה | 08.04.2024 | יום ב | 18:40 | שורשים | 5 - 3 |
מספר מחזור: 12 | ||||||
אגד חולון מרחבית | בני איגודן | 14.04.2024 | יום א | 18:30 | אהל שם | 3 - 4 |
בזק חט הנדסה | מקורות מטה החברה 35+ | 17.04.2024 | יום ד | 17:30 | שורשים | 2 - 0 |
דיסקונט קט-רגל 5 | משמר ותיקים ג | 16.04.2024 | יום ג | 21:40 | המנחיל | 3 - 3 |
קריית אונו | ביח השרון | 15.04.2024 | יום ב | 21:40 | פתח תקווה | 12 - 3 |
בי"ח בלינסון 1-קטרגל | סהר / הראל | 18.04.2024 | יום ה | 21:15 | שורשים | 0 - 1 |
מספר מחזור: 13 | ||||||
בי"ח בלינסון 1-קטרגל | בני איגודן | 02.05.2024 | יום ה | 19:40 | בגין ר"ג | - |
סהר / הראל | קריית אונו | 02.05.2024 | יום ה | 19:00 | בגין ר"ג | - |
ביח השרון | דיסקונט קט-רגל 5 | 02.05.2024 | יום ה | 20:10 | בגין ר"ג | - |
משמר ותיקים ג | בזק חט הנדסה | 09.05.2024 | יום ה | 21:15 | שורשים | - |
מקורות מטה החברה 35+ | אגד חולון מרחבית | 30.04.2024 | יום ג | 18:50 | שורשים | - |
מספר מחזור: 14 | ||||||
מקורות מטה החברה 35+ | בני איגודן | - | ||||
אגד חולון מרחבית | משמר ותיקים ג | 23.05.2024 | יום ה | 20:15 | בגין ר"ג | - |
בזק חט הנדסה | ביח השרון | - | ||||
דיסקונט קט-רגל 5 | סהר / הראל | - | ||||
קריית אונו | בי"ח בלינסון 1-קטרגל | - | ||||
מספר מחזור: 15 | ||||||
קריית אונו | בני איגודן | - | ||||
בי"ח בלינסון 1-קטרגל | דיסקונט קט-רגל 5 | - | ||||
סהר / הראל | בזק חט הנדסה | - | ||||
ביח השרון | אגד חולון מרחבית | - | ||||
משמר ותיקים ג | מקורות מטה החברה 35+ | - | ||||
מספר מחזור: 16 | ||||||
משמר ותיקים ג | בני איגודן | - | ||||
מקורות מטה החברה 35+ | ביח השרון | - | ||||
אגד חולון מרחבית | סהר / הראל | - | ||||
בזק חט הנדסה | בי"ח בלינסון 1-קטרגל | - | ||||
דיסקונט קט-רגל 5 | קריית אונו | - | ||||
מספר מחזור: 17 | ||||||
דיסקונט קט-רגל 5 | בני איגודן | - | ||||
קריית אונו | בזק חט הנדסה | - | ||||
בי"ח בלינסון 1-קטרגל | אגד חולון מרחבית | - | ||||
סהר / הראל | מקורות מטה החברה 35+ | - | ||||
ביח השרון | משמר ותיקים ג | - | ||||
מספר מחזור: 18 | ||||||
ביח השרון | בני איגודן | - | ||||
משמר ותיקים ג | סהר / הראל | - | ||||
מקורות מטה החברה 35+ | בי"ח בלינסון 1-קטרגל | - | ||||
אגד חולון מרחבית | קריית אונו | - | ||||
בזק חט הנדסה | דיסקונט קט-רגל 5 | - |