ראשי אודות טפסים חדשות ועדכונים צור קשר
 

קטרגל אולמות

כדורגל

כדורגל ותיקים

אופני הרים

באולינג

ברידג'

טניס שולחן

כדורסל

כדורסל נשים

כדורעף

שחייה

טניס שדה

כדורשת

סאפ

שחמט

ירי אקדח

שייט

קטרגל אולמות
טבלת הליגה

מיקוםשם קבוצהמשחקיםנצחונותתיקוהפסדיםהפסדים טכניםשערי זכותשערי חובההפרש שעריםנקודות
1מזרחי טפחות יונייטד (בנק המזרחי)109 1 48282028
2תממ (תממ)10622 45311424
3תנובה מרכז (תנובה)106 4 4042-222
4משטרה אגף התנועה (משטרת ישראל)10433 54361821
5ש.ב.כ מנהל הספקה (שירותי בריאות כללית)10415 2827119
6צמפיון מוטורס (צמפיון מוטורס)10415 4454-1019
7בזק עסקי (בזק מרכז)1041324545017
8דן פת (דן קאופרטיב)1013513148-1714
9בי"ח בלינסון 1 (שירותי בריאות כללית)8 1341034-245




לוח משחקים
מספר סיבוב: א'

שם קבוצה שם קבוצה תאריך משחק יום משחק שעת משחק מגרש תוצאה

מספר מחזור: 1

דן פת -
תממ בזק עסקי 14.11.2019 יום ה 19:30 בליך 3 - 0 (ט)
ש.ב.כ מנהל הספקה משטרה אגף התנועה 14.11.2019 יום ה 20:15 בליך 1 - 1
תנובה מרכז מזרחי טפחות יונייטד 04.02.2020 יום ג 18:45 שורשים 3 - 5
צמפיון מוטורס בי"ח בלינסון 1 06.01.2020 יום ב 19:30 בליך 3 - 0 (ט)

מספר מחזור: 2

בי"ח בלינסון 1 -
מזרחי טפחות יונייטד צמפיון מוטורס 17.11.2019 יום א 18:45 שורשים 7 - 3
משטרה אגף התנועה תנובה מרכז 18.11.2019 יום ב 20:15 שורשים 10 - 1
בזק עסקי ש.ב.כ מנהל הספקה 20.11.2019 יום ד 20:00 בליך 0 - 3 (ט)
דן פת תממ 21.11.2019 יום ה 20:15 בליך 2 - 6

מספר מחזור: 3

תממ -
ש.ב.כ מנהל הספקה דן פת 28.11.2019 יום ה 21:15 גבעת שמואל 4 - 5
תנובה מרכז בזק עסקי 07.01.2020 יום ג 21:30 מרום נוה 5 - 3
צמפיון מוטורס משטרה אגף התנועה 26.11.2019 יום ג 19:15 מתנס קליין חולון 5 - 4
בי"ח בלינסון 1 מזרחי טפחות יונייטד 28.11.2019 יום ה 21:00 בליך 2 - 4

מספר מחזור: 4

מזרחי טפחות יונייטד -
משטרה אגף התנועה בי"ח בלינסון 1 08.12.2019 יום א 20:15 שורשים 7 - 3
בזק עסקי צמפיון מוטורס 10.12.2019 יום ג 19:15 מתנס קליין חולון 10 - 5
דן פת תנובה מרכז 11.12.2019 יום ד 20:00 בליך 1 - 3
תממ ש.ב.כ מנהל הספקה 09.12.2019 יום ב 18:45 שורשים 7 - 3

מספר מחזור: 5

ש.ב.כ מנהל הספקה -
תנובה מרכז תממ 16.12.2019 יום ב 20:15 שורשים 3 - 8
צמפיון מוטורס דן פת 15.12.2019 יום א 20:15 שורשים 6 - 6
בי"ח בלינסון 1 בזק עסקי 15.12.2019 יום א 19:30 שורשים 2 - 8
מזרחי טפחות יונייטד משטרה אגף התנועה 17.12.2019 יום ג 18:00 שורשים 6 - 5

מספר מחזור: 6

משטרה אגף התנועה -
בזק עסקי מזרחי טפחות יונייטד 02.01.2020 יום ה 20:15 בליך 2 - 8
דן פת בי"ח בלינסון 1 02.01.2020 יום ה 21:15 גבעת שמואל 3 - 3
תממ צמפיון מוטורס 31.12.2019 יום ג 18:15 מתנס קליין חולון 5 - 4
ש.ב.כ מנהל הספקה תנובה מרכז 01.01.2020 יום ד 20:45 בליך 2 - 3

מספר מחזור: 7

תנובה מרכז -
צמפיון מוטורס ש.ב.כ מנהל הספקה 14.01.2020 יום ג 19:15 מתנס קליין חולון 3 - 2
בי"ח בלינסון 1 תממ 16.01.2020 יום ה 20:15 שורשים 0 - 3 (ט)
מזרחי טפחות יונייטד דן פת 13.01.2020 יום ב 21:45 בליך 3 - 0 (ט)
משטרה אגף התנועה בזק עסקי 15.01.2020 יום ד 20:45 בליך 6 - 6

מספר מחזור: 8

בזק עסקי -
דן פת משטרה אגף התנועה 19.01.2020 יום א 18:45 שורשים 4 - 8
תממ מזרחי טפחות יונייטד 20.01.2020 יום ב 18:45 שורשים 3 - 5
ש.ב.כ מנהל הספקה בי"ח בלינסון 1 22.01.2020 יום ד 18:00 שורשים 3 - 0 (ט)
תנובה מרכז צמפיון מוטורס 21.01.2020 יום ג 18:15 מתנס קליין חולון 9 - 3

מספר מחזור: 9

צמפיון מוטורס -
בי"ח בלינסון 1 תנובה מרכז 29.01.2020 יום ד 19:30 שורשים 0 - 3 (ט)
מזרחי טפחות יונייטד ש.ב.כ מנהל הספקה 30.01.2020 יום ה 19:30 בליך 3 - 5
משטרה אגף התנועה תממ 30.01.2020 יום ה 20:15 בליך 6 - 2
בזק עסקי דן פת 30.01.2020 יום ה 19:00 גבעת שמואל 3 - 2



מספר סיבוב: ב'

שם קבוצה שם קבוצה תאריך משחק יום משחק שעת משחק מגרש תוצאה

מספר מחזור: 10

משטרה אגף התנועה תממ 24.02.2020 יום ב 20:15 שורשים 4 - 4
מזרחי טפחות יונייטד ש.ב.כ מנהל הספקה 27.02.2020 יום ה 19:30 בליך 2 - 1
צמפיון מוטורס תנובה מרכז 23.02.2020 יום א 18:45 שורשים 5 - 6
בזק עסקי דן פת 23.02.2020 יום א 21:00 שורשים 8 - 4

מספר מחזור: 11

צמפיון מוטורס בזק עסקי 08.03.2020 יום א 17:30 גבעת שמואל 7 - 5
תנובה מרכז מזרחי טפחות יונייטד 03.03.2020 יום ג 19:30 שורשים 4 - 5
ש.ב.כ מנהל הספקה משטרה אגף התנועה 05.03.2020 יום ה 21:15 גבעת שמואל 4 - 3
תממ דן פת 05.03.2020 יום ה 22:00 גבעת שמואל 4 - 4

מספר מחזור: 12

בזק עסקי תממ 15.03.2020 יום א 20:30 גבעת שמואל -
דן פת ש.ב.כ מנהל הספקה 19.03.2020 יום ה 19:00 גבעת שמואל -
משטרה אגף התנועה תנובה מרכז 16.03.2020 יום ב 21:45 בליך -
מזרחי טפחות יונייטד צמפיון מוטורס 15.03.2020 יום א 21:15 גבעת שמואל -

מספר מחזור: 13

מזרחי טפחות יונייטד בזק עסקי 23.03.2020 יום ב 21:00 בליך -
צמפיון מוטורס משטרה אגף התנועה 22.03.2020 יום א 20:15 שורשים -
תנובה מרכז דן פת 26.03.2020 יום ה 19:00 גבעת שמואל -
ש.ב.כ מנהל הספקה תממ 26.03.2020 יום ה 19:45 גבעת שמואל -

מספר מחזור: 14

בזק עסקי ש.ב.כ מנהל הספקה 29.03.2020 יום א 20:15 שורשים -
תממ תנובה מרכז 29.03.2020 יום א 18:00 שורשים -
דן פת צמפיון מוטורס 29.03.2020 יום א 18:15 גבעת שמואל -
משטרה אגף התנועה מזרחי טפחות יונייטד 02.04.2020 יום ה 19:45 גבעת שמואל -

מספר מחזור: 15

משטרה אגף התנועה בזק עסקי 05.04.2020 יום א 21:15 גבעת שמואל -
מזרחי טפחות יונייטד דן פת 05.04.2020 יום א 20:30 גבעת שמואל -
צמפיון מוטורס תממ 05.04.2020 יום א 19:00 גבעת שמואל -
תנובה מרכז ש.ב.כ מנהל הספקה 05.04.2020 יום א 19:45 גבעת שמואל -

מספר מחזור: 16

בזק עסקי תנובה מרכז 03.05.2020 יום א 21:15 גבעת שמואל -
ש.ב.כ מנהל הספקה צמפיון מוטורס 03.05.2020 יום א 18:15 גבעת שמואל -
תממ מזרחי טפחות יונייטד 07.05.2020 יום ה 19:45 גבעת שמואל -
דן פת משטרה אגף התנועה 07.05.2020 יום ה 19:00 גבעת שמואל -



כתובתינו: ארלוזורוב 93 בניין ג' חדר 4, תל-אביב
טלפונים: 03-6095906, 03-6095884. פקס: 03-6095907
כניסת משתמש כל הזכויות שמורות להפועל מחוז תל-אביב © כניסת משתמש