ראשי אודות טפסים חדשות ועדכונים צור קשר

 

קטרגל אולמות

כדורגל

כדורגל ותיקים

אופני הרים

באולינג

ברידג'

טניס שולחן

כדורסל

כדורסל נשים

כדורעף

שחייה

טניס שדה

כדורשת

סאפ

שחמט

ירי אקדח

שייט

ריצת שטח

סרף סקי

קטרגל אולמות
טבלת הליגה

מיקוםשם קבוצהמשחקיםנצחונותתיקוהפסדיםהפסדים טכניםשערי זכותשערי חובההפרש שעריםנקודות
1חשמל דן והחוף (חברת חשמל תא)161123 77463140
2מקב בנק הבינלאומי צעירים (בנק הבינלאומי)17953 71512040
3שטראוס מים (שטראוס מים)161114 63432039
4דואר ישראל - מיון (דואר ישראל)16835 61421935
5משמר צעירים (משמר)16736 6354933
6מקס סטוק (מקס סטוק)1663615046430
7C.a.l (ויזה כ.א.ל)167 9 4769-2230
8חופשי 6- רמת-גן (EM לוגיסטיקה)164210 3351-1826
9בלל מיכון (בנק לאומי)163211 4075-3524
10מכון התקנים (מכון התקנים)9 18 2149-2810




לוח משחקים
מספר סיבוב: א'

שם קבוצה שם קבוצה תאריך משחק יום משחק שעת משחק מגרש תוצאה

מספר מחזור: 1

מקב בנק הבינלאומי צעירים חופשי 6- רמת-גן 18.01.2024 יום ה 20:50 שורשים 9 - 1
חשמל דן והחוף מכון התקנים 14.01.2024 יום א 18:30 אהל שם 5 - 2
מקס סטוק שטראוס מים 15.01.2024 יום ב 18:45 שורשים 4 - 7
בלל מיכון דואר ישראל - מיון 14.01.2024 יום א 18:45 שורשים 1 - 9
משמר צעירים C.a.l 16.01.2024 יום ג 21:05 מרום נוה 3 - 6

מספר מחזור: 2

חופשי 6- רמת-גן C.a.l 26.03.2024 יום ג 21:40 מרום נוה 3 - 1
דואר ישראל - מיון משמר צעירים 25.01.2024 יום ה 21:50 שורשים 3 - 3
שטראוס מים בלל מיכון 22.01.2024 יום ב 20:00 בגין ר"ג 3 - 0
מכון התקנים מקס סטוק 23.01.2024 יום ג 20:40 מרום נוה 1 - 6
מקב בנק הבינלאומי צעירים חשמל דן והחוף 25.01.2024 יום ה 19:05 שורשים 4 - 4

מספר מחזור: 3

חשמל דן והחוף חופשי 6- רמת-גן 31.01.2024 יום ד 20:35 מרום נוה 7 - 3
מקס סטוק מקב בנק הבינלאומי צעירים 01.02.2024 יום ה 20:50 שורשים 4 - 4
בלל מיכון מכון התקנים 28.01.2024 יום א 18:45 שורשים 7 - 6
משמר צעירים שטראוס מים 01.02.2024 יום ה 19:40 שורשים 7 - 9
C.a.l דואר ישראל - מיון 11.01.2024 יום ה 19:40 שורשים 3 - 2

מספר מחזור: 4

חופשי 6- רמת-גן דואר ישראל - מיון 08.02.2024 יום ה 18:10 שורשים 6 - 5
שטראוס מים C.a.l 06.02.2024 יום ג 18:55 שורשים 8 - 4
מכון התקנים משמר צעירים 08.02.2024 יום ה 21:35 שורשים 1 - 8
מקב בנק הבינלאומי צעירים בלל מיכון 04.02.2024 יום א 20:00 קשב לוד 3 - 3
חשמל דן והחוף מקס סטוק 06.02.2024 יום ג 18:10 שורשים 5 - 7

מספר מחזור: 5

מקס סטוק חופשי 6- רמת-גן 13.02.2024 יום ג 21:05 מרום נוה 2 - 0
בלל מיכון חשמל דן והחוף 11.02.2024 יום א 19:00 מתנס קנטור חולון 4 - 6
משמר צעירים מקב בנק הבינלאומי צעירים 15.02.2024 יום ה 21:15 שורשים 4 - 4
C.a.l מכון התקנים 25.02.2024 יום א 19:00 מתנס קנטור חולון 5 - 3
דואר ישראל - מיון שטראוס מים 15.02.2024 יום ה 19:00 בגין ר"ג 5 - 2

מספר מחזור: 6

חופשי 6- רמת-גן שטראוס מים 20.02.2024 יום ג 21:40 מרום נוה 0 - 4
מכון התקנים דואר ישראל - מיון 22.02.2024 יום ה 19:00 בגין ר"ג 1 - 5
מקב בנק הבינלאומי צעירים C.a.l 18.02.2024 יום א 19:50 שורשים 6 - 4
חשמל דן והחוף משמר צעירים 09.01.2024 יום ג 19:45 מתנס קנטור חולון 5 - 1
מקס סטוק בלל מיכון 07.01.2024 יום א 18:00 שורשים 8 - 2

מספר מחזור: 7

בלל מיכון חופשי 6- רמת-גן 26.02.2024 יום ב 20:00 בגין ר"ג 4 - 4
משמר צעירים מקס סטוק 26.02.2024 יום ב 20:40 בגין ר"ג 3 - 3
C.a.l חשמל דן והחוף 26.02.2024 יום ב 19:20 שורשים 3 - 7
דואר ישראל - מיון מקב בנק הבינלאומי צעירים 26.02.2024 יום ב 21:20 בגין ר"ג 2 - 4
שטראוס מים מכון התקנים 26.02.2024 יום ב 21:50 בגין ר"ג 6 - 2

מספר מחזור: 8

חופשי 6- רמת-גן מכון התקנים 12.03.2024 יום ג 21:05 מרום נוה 2 - 2
מקב בנק הבינלאומי צעירים שטראוס מים 10.03.2024 יום א 19:50 שורשים 5 - 2
חשמל דן והחוף דואר ישראל - מיון 14.03.2024 יום ה 21:40 שורשים 2 - 0
מקס סטוק C.a.l 12.03.2024 יום ג 20:05 מרום נוה 8 - 2
בלל מיכון משמר צעירים 11.03.2024 יום ב 21:00 קשב לוד 2 - 3

מספר מחזור: 9

משמר צעירים חופשי 6- רמת-גן 18.03.2024 יום ב 20:35 בגין ר"ג 4 - 2
C.a.l בלל מיכון 21.04.2024 יום א 19:20 קשב לוד 3 - 0
דואר ישראל - מיון מקס סטוק 19.03.2024 יום ג 20:05 מרום נוה 4 - 2
שטראוס מים חשמל דן והחוף 19.03.2024 יום ג 21:30 מרום נוה 4 - 1
מכון התקנים מקב בנק הבינלאומי צעירים 17.03.2024 יום א 19:00 מתנס קנטור חולון 3 - 5



מספר סיבוב: ב'

שם קבוצה שם קבוצה תאריך משחק יום משחק שעת משחק מגרש תוצאה

מספר מחזור: 10

חופשי 6- רמת-גן מקב בנק הבינלאומי צעירים 02.04.2024 יום ג 21:05 מרום נוה 7 - 0
חשמל דן והחוף -
שטראוס מים מקס סטוק 01.04.2024 יום ב 20:40 בגין ר"ג 1 - 4
דואר ישראל - מיון בלל מיכון 31.03.2024 יום א 19:20 קשב לוד 6 - 3
C.a.l משמר צעירים 03.04.2024 יום ד 19:10 שורשים 2 - 8

מספר מחזור: 11

C.a.l חופשי 6- רמת-גן 09.04.2024 יום ג 20:40 מרום נוה 2 - 0
משמר צעירים דואר ישראל - מיון 07.04.2024 יום א 19:55 שורשים 2 - 1
בלל מיכון שטראוס מים 07.04.2024 יום א 18:40 קשב לוד 1 - 3
מקס סטוק -
חשמל דן והחוף מקב בנק הבינלאומי צעירים 11.04.2024 יום ה 20:40 שורשים 4 - 5

מספר מחזור: 12

חופשי 6- רמת-גן חשמל דן והחוף 16.04.2024 יום ג 20:35 המנחיל 1 - 2
מקב בנק הבינלאומי צעירים מקס סטוק 16.04.2024 יום ג 19:00 מתנס קנטור חולון 2 - 2
בלל מיכון -
שטראוס מים משמר צעירים 18.04.2024 יום ה 19:30 בגין ר"ג 4 - 1
דואר ישראל - מיון C.a.l 16.04.2024 יום ג 19:35 שורשים 5 - 3

מספר מחזור: 13

דואר ישראל - מיון חופשי 6- רמת-גן 30.04.2024 יום ג 20:40 מרום נוה 3 - 1
C.a.l שטראוס מים 30.04.2024 יום ג 21:40 מרום נוה 0 - 3
משמר צעירים -
בלל מיכון מקב בנק הבינלאומי צעירים 30.04.2024 יום ג 19:50 שורשים 0 - 3
מקס סטוק חשמל דן והחוף 16.05.2024 יום ה 18:50 שורשים 0 - 3

מספר מחזור: 14

חופשי 6- רמת-גן מקס סטוק 07.05.2024 יום ג 21:05 מרום נוה 3 - 0 (ט)
חשמל דן והחוף בלל מיכון 07.05.2024 יום ג 19:00 מתנס קנטור חולון 9 - 4
מקב בנק הבינלאומי צעירים משמר צעירים 09.05.2024 יום ה 20:40 שורשים 5 - 1
C.a.l -
שטראוס מים דואר ישראל - מיון 09.05.2024 יום ה 19:00 בגין ר"ג 3 - 3

מספר מחזור: 15

שטראוס מים חופשי 6- רמת-גן 21.05.2024 יום ג 20:40 מרום נוה 3 - 0
דואר ישראל - מיון -
C.a.l מקב בנק הבינלאומי צעירים 23.05.2024 יום ה 20:40 שורשים 4 - 3
משמר צעירים חשמל דן והחוף 23.05.2024 יום ה 19:00 בגין ר"ג 3 - 4
בלל מיכון מקס סטוק 19.05.2024 יום א 18:40 קשב לוד 3 - 0

מספר מחזור: 16

חופשי 6- רמת-גן בלל מיכון 26.05.2024 יום א 18:40 קשב לוד 0 - 3
מקס סטוק משמר צעירים 30.05.2024 יום ה 19:00 בגין ר"ג 0 - 3
חשמל דן והחוף C.a.l 28.05.2024 יום ג 21:05 מרום נוה 10 - 2
מקב בנק הבינלאומי צעירים דואר ישראל - מיון 16.05.2024 יום ה 20:15 בגין ר"ג 3 - 5
שטראוס מים -

מספר מחזור: 17

חופשי 6- רמת-גן -
שטראוס מים מקב בנק הבינלאומי צעירים 06.06.2024 יום ה 19:30 שורשים 1 - 6
דואר ישראל - מיון חשמל דן והחוף 04.06.2024 יום ג 19:20 שורשים 3 - 3
C.a.l מקס סטוק 04.06.2024 יום ג 19:50 שורשים 3 - 0
משמר צעירים בלל מיכון 02.06.2024 יום א 18:40 קשב לוד 9 - 3

מספר מחזור: 18

חופשי 6- רמת-גן משמר צעירים 18.06.2024 יום ג 20:40 מרום נוה -
בלל מיכון C.a.l 18.06.2024 יום ג 21:05 מרום נוה -
מקס סטוק דואר ישראל - מיון 16.06.2024 יום א 19:15 שורשים -
חשמל דן והחוף שטראוס מים 16.06.2024 יום א 19:50 שורשים -
מקב בנק הבינלאומי צעירים -



כתובתינו: ארלוזורוב 93 בניין ג' חדר 4, תל-אביב
טלפונים: 03-6095906, 03-6095884. פקס: 03-6095907
כניסת משתמש הצהרת נגישות כל הזכויות שמורות להפועל מחוז תל-אביב © כניסת משתמש

הצהרת נגישות